CFR Cluj s-a impus in fata lui Videoton

10 Februarie 2010
537 Vizualizari | 0 Comentarii
Sixto Peralta
CFR Cluj a castigat meciul amical disputat marti in Antalya impotriva ungurilor de la Videoton Fehervar, scor 1-0. Singurul gol al meciului a fost reusit in minutul 65, de argentinianul Sixto Peralta, dupa o reluare din fata portii. Clujenii au dominat categoric toata partida, insa nu au reusit sa mai inscrie, ratand cateva ocazii importante prin Traore si Deac. Andrea Mandorlini a inceput meciul in urmatoarea formula: Nuno Claro - Panin, Cadu, Alcantara, Edimar - E. Dica, G. Muresan, Culio - N. Dica - Bud, Traore. Dupa pauza au mai intrat Peralta, Deac, Dani, Cabrera, Tony, Nei, Kanuyka si Bus.