CSM Pascani, cu un pas in Liga a IV-a

24 Mai 2010
808 Vizualizari | 0 Comentarii
Formatia CSM Pascani este foarte aproape de retrogradare in Liga a IV-a. In etapele disputate pana acum, echipa locala a reusit sa adune doar 37 de puncte, clasandu-se astfel pe locul 13. In ultimul meci de fotbal disputat pe teren propriu cu Willy Bacau, fotbalistii pascaneni au dovedit inca o data ca sunt departe de pretentiile ligii a treia. Astfel, cei de la Willy Bacau au reusit sa deschida scorul inca din prima repriza a meciului, jucat pe terenul CFR Pascani. In cea de-a doua repriza, bacauanii reusesc cu usurinta sa mai trimita o data mingea in poarta pascanenilor, obtinand astfel un avantaj de 2 goluri in fata echipei adverse. Ca prin minune, jucatorii echipei CSM Pascani au reusit pana la minutul 90 sa egaleze, in schimb cei de la Willy Bacau au intrat din nou in avantaj marcand cel de-al treilea gol, aproape de prelungiri. Astfel, scor final CSM Pascani – Willy Bacau 2-3. O parte din cei de la conducerea Clubului Sportiv spun ca nu au sprijin deloc din partea celor de la Primarie, ci doar a catorva oameni de afaceri. Astfel ca si rezultatele sunt pe masura.

Page time :0.2552 (s) | 24 queries | Mysql time :0.096438 (s)