News Flash:

Fotbal: Programul returului din Seria I a Diviziei C

8 Martie 2002
1347 Vizualizari | 0 Comentarii
- Etapa a 16-a (9 martie)
Cimentul Bicaz - RATC CFR Moldova Iasi
Sportul Municipal Vaslui - Gloria Zemes
FC Botosani - Unirea Negresti
Aerostar Bacau - Rulmentul Barlad
Foresta II Falticeni - Rafinaria Darmanesti
Poli Unirea Iasi - Pro Mobila Crucea
FCM CFR Pascani - Ceahlaul II Targu Neamt
Telecom Iasi - Bucovina Radauti (pe 8 martie)

- Etapa a 17-a (16 martie)
RATC CFR Moldova Iasi - SM Vaslui
Gloria Zemes - FC Botosani
Unirea Negresti - Aerostar
Rulmentul - Foresta II
Rafinaria Darmanesti - Poli Unirea Iasi
Pro Mobila Crucea - CFR Pascani
Ceahlaul II - Telecom Iasi
Bucovina - Cimentul

- Etapa a 18-a (23 martie)
Cimentul - SM Vaslui
FC Botosani - RATC CFR Moldova Iasi
Aerostar - Gloria Zemes
Foresta II - Unirea Negresti
Poli Unirea Iasi - Rulmentul
CFR Pascani - Rafinaria Darmanesti
Telecom Iasi - Pro Mobila Crucea
Bucovina - Ceahlaul II

- Etapa a 19-a (30 martie)
SM Vaslui - FC Botosani
RATC CFR Moldova Iasi - Aerostar
Gloria Zemes - Foresta II
Unirea Negresti - Poli Unirea Iasi
Rulmentul - CFR Pascani
Rafinaria Darmanesti - Telecom Iasi
Pro Mobila Crucea - Bucovina
Ceahlaul II - Cimentul

- Etapa a 20-a (6 aprilie)
Cimentul - FC Botosani
Aerostar - SM Vaslui
Foresta II - RATC CFR Moldova Iasi
Poli Unirea Iasi - Gloria Zemes
CFR Pascani - Unirea Negresti
Telecom Iasi - Rulmentul
Bucovina - Rafinaria Darmanesti
Ceahlaul II - Pro Mobila Crucea

- Etapa a 21-a (13 aprilie)
FC Botosani - Aerostar
SM Vaslui - Foresta II
RATC CFR Moldova Iasi - Poli Unirea Iasi
Gloria Zemes - CFR Pascani
Unirea Negresti - Telecom Iasi
Rulmentul - Bucovina
Rafinaria Darmanesti - Ceahlaul II
Pro Mobila Crucea - Cimentul

- Etapa a 22-a (20 aprilie)
Cimentul - Aerostar
Foresta II - FC Botosani
Poli Unirea Iasi - SM Vaslui
CFR Pascani - RATC CFR Moldova Iasi
Telecom Iasi - Gloria Zemes
Bucovina - Unirea Negresti
Ceahlaul II - Rulmentul
Pro Mobila Crucea - Rafinaria Darmanesti

- Etapa a 23-a (27 aprilie)
Aerostar - Foresta II
FC Botosani - Poli Unirea Iasi
SM Vaslui - CFR Pascani
RATC CFR Moldova Iasi - Telecom Iasi
Gloria Zemes - Bucovina Radauti
Unirea Negresti - Ceahlaul II
Rulmentul - Pro Mobila Crucea
Rafinaria Darmanesti - Cimentul

- Etapa a 24-a (4 mai)
Foresta II - Cimentul
Poli Unirea Iasi - Aerostar
CFR Pascani - FC Botosani
Telecom Iasi - SM Vaslui
Bucovina - RATC CFR Moldova Iasi
Ceahlaul II - Gloria Zemes
Pro Mobila Crucea - Unirea Negresti
Rafinaria Darmanesti - Rulmentul

- Etapa a 25-a (11 mai)
Foresta II - Poli Unirea Iasi
Aerostar - CFR Pascani
FC Botosani - Telecom Iasi
SM Vaslui - Bucovina
RATC CFR Moldova Iasi - Ceahlaul II
Gloria Zemes - Pro Mobila Crucea
Unirea Negresti - Rafinaria Darmanesti
Cimentul - Rulmentul

- Etapa a 26-a (15 mai)
Poli Unirea Iasi - Cimentul
CFR Pascani - Foresta II
Telecom Iasi - Aerostar
Bucovina - FC Botosani
Ceahlaul II - SM Vaslui
Pro Mobila Crucea - RATC CFR Moldova Iasi
Rafinaria Darmanesti - Gloria Zemes
Rulmentul - Unirea Negresti

- Etapa a 27-a (18 mai)
Poli Unirea Iasi - CFR Pascani
Foresta II - Telecom Iasi
Aerostar - Bucovina
FC Botosani - Ceahlaul II
SM Vaslui - Pro Mobila Crucea
RATC CFR Moldova Iasi - Rafinaria
Gloria Zemes - Rulmentul
Cimentul - Unirea Negresti

- Etapa a 28-a (22 mai)
CFR Pascani - Cimentul
Telecom Iasi - Poli Unirea Iasi
Bucovina - Foresta II
Ceahlaul II - Aerostar
Pro Mobila Crucea - FC Botosani
Rafinaria Darmanesti - SM Vaslui
Rulmentul - RATC CFR Moldova Iasi
Unirea Negresti - Gloria Zemes

- Etapa a 29-a (25 mai)
CFR Pascani - Telecom Iasi
Poli Unirea Iasi - Bucovina
Foresta II - Ceahlaul II
Aerostar - Pro Mobila Crucea
FC Botosani - Rafinaria Darmanesti
SM Vaslui - Rulmentul
RATC CFR Moldova Iasi - Unirea Negresti
Cimentul - Gloria Zemes

- Etapa a 30-a (1 iunie)
Telecom Iasi - Cimentul
Bucovina - CFR Pascani
Ceahlaul II - Poli Unirea Iasi
Pro Mobila Crucea - Foresta II
Rafinaria Darmanesti - Aerostar
Rulmentul - FC Botosani
Unirea Negresti - SM Vaslui
Gloria Zemes - RATC CFR Moldova Iasi

Nota: Prima clasata la finalul celor 30 de etape va promova in Divizia B. Formatiile de pe locurile 15 si 16 vor retrograda in Divizia D. (D.T.)
Distribuie:  
Incarc...

Realitatea.net

Din aceeasi categorie

Site-ul bzi.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.

Mica publicitate

© 2017 - BZI.ro - Toate drepturile rezervate
Page time :0.1674 (s) | 22 queries | Mysql time :0.017786 (s)

loading...