News Flash:

Lista castigatorilor si a nominalizatilor la premiile de excelenta in constructii

17 Februarie 2002
1097 Vizualizari | 0 Comentarii
1. SECTIUNEA PROIECTARE URBANISM
Castigator premiu de excelenta: HABITAT PROIECT SA
Planul de amenajare a teritoriului judetului Iasi

2. SECTIUNEA PROIECTARE LOCUINTE INDIVIDUALE
Castigator premiu de excelenta: Arh. George Carapanu
Amplasament lucrare - Str. Pogor
Nominalizati pentru premii de excelenta:
Arh. Gheorghe Heres - Locuinta situata in strada Lascar Catargi 17
Arh. Tudor Vericeanu - Locuinta situata in strada Belvedere 20

3. SECTIUNEA PROIECTARE CONSTRUCTII INDUSTRIALE
Castigator premiu de excelenta: Arh. Tamara Manoila, ATRIUM AGD SRL
Sediu firma si hala de productie, Str. Mitropolit Varlaam 26-29
Nominalizati pentru premii de excelenta:
SC MIHUL SRL - Refunctionaizare si extindere hala productie la SC BMT Romania

4. SECTIUNEA PROIECTARE RESTAURARE MONUMENTE ISTORICE
Castigator premiu de excelenta: Arh. Ov. Alexievici, ing. Adrian Mihalache
Consolidare restaurare Clinica a 3-a Chirurgie Spitalul Sf. Spiridon

5. SECTIUNEA PROIECTARE CONSTRUCTII SOCIAL-CULTURAL-ADMINISTRATIV-COMERCIALE
Castigator premiu de excelenta: SC MIHUL SRL
Seminar teologic ortodox "Sf. Vasile cel Mare"
Nominalizati pentru premii de excelenta:
Arh. George Carapanu - Biserica "Intrarea Domnului in Ierusalim", str. V. Lupu
Habitat Proiect SA - Sediul Sucursala BANCPOST

6. SECTIUNEA EXECUTANTI - LOCUINTE COLECTIVE
Castigator premiu de excelenta: IASICON SA
Locuinte A.N.L. - Sos. Bucium
Nominalizati pentru premii de excelenta:
SC Conest SA - Bl. 10, Bd. Poitiers

7. SECTIUNEA EXECUTANTI - LOCUINTE INDIVIDUALE
Castigator premiu de excelenta: ELFI - CONSTRUCT SRL
Belvedre nr 20

8. SECTIUNEA EXECUTIE CONSTRUCTII SOCIAL-CULTURAL-ADMINISTRATIV-COMERCIALE
Castigator premiu de excelenta: Compania de constructii Alex
Sediul Directiei Regionale Vamale si Vama Iasi
Nominalizati pentru premii de excelenta:
SC Moldoconstruct SA - Manastirea Xaverianum
SC Moldoconstruct SA - Facultatea de Automatizari si Calculatoare

9. SECTIUNEA EXECUTIE RESTAURARE MONUMENTE ISTORICE
Castigator premiu de excelenta: SC CONSTRUCTII UNU SA
Consolidari si reparatii capitale la Liceul National
Nominalizati pentru premii de excelenta:
Cs Conest SA - Consolidari corp principal U.M.F. Iasi

10. SECTIUNEA EXECUTIE CONSTRUCtII INDUSTRIALE
Castigator premiu de excelenta: MOLDOCONSTRUCT SA
Imbunatatirea functionarii statiei de tratare a apei Chirita
Castigator premiu de excelenta:
Compania de constructii Alex - Fabrica de mase plastice 3P Romania
SC Conest SA - Reconversie C.E.T.2 - Cazanele 1 si 2
Distribuie:  
Incarc...

Realitatea.net

Din aceeasi categorie

Site-ul bzi.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.

Mica publicitate

© 2017 - BZI.ro - Toate drepturile rezervate
Page time :0.1921 (s) | 22 queries | Mysql time :0.019401 (s)

loading...