Politehnica a castigat ultimul meci din Antalya

16 Februarie 2009
712 Vizualizari | 0 Comentarii
In ultima partida din cantonamentul din Antalya, Poli Iasi a invins cu scorul de 2-0, formatia bulgara Slavia Sofia, ocupanta locului 8 in prima liga din aceasta tara. Golurile iesenilor au fost marcate de Andrei Cristea, in minutul 25 si de Lucian Munteanu, in minutul 29. Antrenorul Cristiano Bergodi a mizat in meciul cu Slavia Sofia pe urmatoarea formula de joc: Marc (Plesca) - Buta (Apetroaie), Ad. Ilie (Straton), Lucian Munteanu, Pecnik (Todescato) - Viveiros (Petar Jovanovic), Gavatorta (Milea), Bersnjak, Leandro (Mircea Oprea) - Andrei Cristea, Palimaru.