News Flash:

Program TV

Program TV

 

Acasa TV

  • 08:00
    Singura pe lume
    (mex., 2014, s. dr.) Cu: Laura Zapata, Maite Perroni, Daniel Arenas,...
  • 09:00
    Teleshopping
    (promo)
  • 09:15
    Totul pentru tine
    (2014, s. dr.)
  • 10:15
    Teleshopping
    (promo)
  • 10:30
    Intrigi in Paradis
    (mex., 2013, s. rom.) Cu: Karyme Lozano, Cristian de la Fuente,...
  • 11:30
    Petale de singuratate
    (tur., 2015, s. dr.) Cu: Ipek Karapinar, Ozgur Cevik, Derya Artemel,...
  • 12:30
    Teleshopping
    (promo)
  • 13:00
    Dragoste cu imprumut
    (tur., 2015, s. com.) Cu: Ozge Ozpirincci, Bugra Gulsoy, Tamer Levent,...
  • 16:00
    Singura pe lume
    (mex., 2014, s. dr., episodul 3) Cu: Laura Zapata, Maite Perroni,...
  • 17:00
    Totul pentru tine
    (2014, s. dr., episodul 160)
  • 18:00
    Intrigi in Paradis
    (mex., 2013, s. rom., episodul 154) Cu: Karyme Lozano,...
  • 19:00
    Petale de singuratate
    (tur., 2015, s. dr., episodul 24) Cu: Ipek Karapinar, Ozgur Cevik,...
  • 20:00
    Dragoste cu imprumut
    (tur., 2015, s. com., episodul 141) Cu: Ozge Ozpirincci, Bugra Gulsoy,...
  • 21:00
    Dragoste cu imprumut
    (tur., 2015, s. com., episodul 142) Cu: Ozge Ozpirincci, Bugra Gulsoy,...
  • 23:00
    Mostenirea
    (rom., 2010, s. com., episodul 50) Cu: Ramona Hanganu, Costin Sforaru,...
  • 00:00
    Totul pentru tine
    (2014, s. dr.)
  • 01:00
    Dragoste cu imprumut
    (tur., 2015, s. com.) Cu: Ozge Ozpirincci, Bugra Gulsoy, Tamer Levent,...
  • 02:45
    Mostenirea
    (rom., 2010, s. com.) Cu: Ramona Hanganu, Costin Sforaru, Gheorghe Visu,...
  • 03:30
    Singura pe lume
    (mex., 2014, s. dr.) Cu: Laura Zapata, Maite Perroni, Daniel Arenas,...
  • 05:00
    Doctorul casei
    (2013, emis. info.)

Antena1

  • 06:00
    Observator
    (emis. info.)
  • 08:00
    'Neatza cu Razvan si Dani
    (divertisment)
  • 10:55
    Teleshopping
    (promo)
  • 13:00
    Observator
    (emis. info.)
  • 16:00
    Observator
    (emis. info.)
  • 19:00
    Observator
    (emis. info.)
  • 23:30
    Xtra Night Show
    Cu Dan Capatos, Anisia Gafton si Catalin Bordea

Antena3

  • 06:00
    Stirile diminetii
    (2016, emis. info.)
  • 10:40
    Pe cuvant
    (2016, emis. info.)
  • 14:00
    Stiri
    (emis. info.)
  • 15:00
    Esential
    (2010, talk show)
  • 17:00
    Stiri
    (emis. info.)
  • 18:00
    La ordinea zilei
    Este cea mai interactiva editie de stiri pentru ca telespectatorii pot...
  • 20:00
    Subiectiv
    (2010, talk show)
  • 23:15
    In gura presei
    (emis. info.)
  • 00:00
    Stiri
    (emis. info.)
  • 03:30
    Subiectiv
    (2010, talk show)
  • 04:00
    In gura presei
    (emis. info.)
  • 04:48
    Teleshopping
    (promo)

Digi Animal World

  • 08:00
    Un orfelinat in salbaticie
    (s. doc., episodul 60)
  • 08:50
    Uriasii blanzi ai Ugandei
  • 09:35
    Un orfelinat in salbaticie
    (s. doc., episodul 61)
  • 10:25
    Cesar si cainii
    (sua, 2004, s. doc., episodul 10) R.: SueAnn Fincke, JIm Milio,...
  • 11:15
    Supersimturi
    Episodul 3
  • 12:10
    Pinguinul Magellan
  • 13:05
    Un orfelinat in salbaticie
    (s. doc., episodul 59)
  • 13:55
    Un orfelinat in salbaticie
    (s. doc., episodul 61)
  • 14:45
    Mayasi, samani si crocodili
  • 15:35
    Bestii de cosmar
    (s. doc., episodul 9)
  • 16:05
    Bestii de cosmar
    (s. doc., episodul 10)
  • 16:35
    Un orfelinat in salbaticie
    (s. doc., episodul 62)
  • 17:25
    Viata de pisica
    (fra.-hol.-elv.-belg., 2010, f. anim., episodul 1) Cu: Dominique Blanc,...
  • 18:20
    O afacere cu iz de peste
  • 19:25
    Un orfelinat in salbaticie
    (s. doc., episodul 63)
  • 20:15
    Bambi de Europa
  • 21:00
    Urecheatii
  • 21:45
    Natura vulcanica
  • 22:35
    Un orfelinat in salbaticie
    (s. doc., episodul 64)
  • 23:25
    Un orfelinat in salbaticie
    (s. doc., episodul 62)
  • 00:15
    Bestii de cosmar
    (s. doc., episodul 9)
  • 00:45
    Bestii de cosmar
    (s. doc., episodul 10)

Digi Film

  • 06:05
    Un tatic grozav
    (sua, 1999, com.) Cu: Adam Sandler, Rob Schneider, Joey Lauren Adams,...
  • 07:35
    Al saptelea fiu
    (engl.-sua, 2014, f. fant. av.) Cu: Ben Barnes, Julianne Moore,...
  • 09:15
    Everest
    (sua-engl., 2015, dr.) Cu: Robin Wright, Keira Knightley,...
  • 11:10
    Drumul pana la tine
    (can.-fra., 2009, com. rom.) Cu: Melanie Laurent, Justin Bartha,...
  • 12:30
    De neinvins
    (sua, 2014, dr. bio.) Cu: Garrett Hedlund, Domhnall Gleeson,...
  • 14:40
    Parada de Craciun
    (can., 2014, dr.) Cu: AnnaLynne McCord, Jefferson Brown,...
  • 16:10
    Bun venit acasa, Roscoe Jenkins!
    (sua, 2008, com.) Cu: Martin Lawrence, Margaret Avery,...
  • 18:00
    Harry Potter si Talismanele...
    (engl.-sua, 2011, avent. f) Cu: Daniel Radcliffe, Ralph Fiennes,...
  • 20:00
    A doua sansa
    (sua, 1998, f. romant.) Cu: Sandra Bullock, Harry Connick Jr.,...
  • 21:55
    Experimentul Stanford
    (sua, 2015, dr.) Cu: Billy Crudup, Michael Angarano, Moises Arias,...
  • 00:00
    Putere si onoare
    (irl., 2007, ac?iune) Cu: Michael Madsen, Vinnie Jones, Patrick Bergin,...
  • 01:30
    Imperiul mintii
    (fra.-pol.-sua, 2006, f. relig., col., a-n) Cu: Laura Dern,...
  • 04:25
    Spartanul
    (sua-ger., 2004, ac?iune) Cu: Val Kilmer, William H. Macy, Derek Luke,...

Digi Life

  • 06:00
    Dependenta de shopping
    Episodul 3
  • 06:45
    Scoase la licitatie
    Episodul 2
  • 08:15
    In pragul divortului
    (sua, 2013, s. tv) Episodul 2 Cu: Jennifer Crume, Tara Fields
  • 09:00
    Revolutia inovatiilor
    Episodul 6
  • 09:30
    Minune in Asia
    Episodul 7
  • 09:55
    Mituri despre aspirina
  • 10:40
    Jurnalul unui biciclist
    Episodul 2
  • 11:05
    Roubaix, sectia 13
  • 12:05
    Secolul asiatic
    Episodul 10
  • 12:30
    Wrestling, aspiratie si transpiratie
    Episodul 7
  • 12:55
    Wrestling, aspiratie si transpiratie
    Episodul 8
  • 13:20
    De la faliment la profit
    Episodul 10
  • 14:05
    Paradoxuri frantuzesti
    (engl., 2013, s. doc.) Episodul 3 Cu: Paul Bandey R.: Dave Brewis
  • 14:35
    Minunatele obsesii
    (engl., 2009, s. doc.) Episodul 23
  • 15:05
    Minunatele obsesii
    (engl., 2009, s. doc.) Episodul 24
  • 15:35
    Michael Buble, Craciun la Hollywood
  • 16:20
    Pamantul si sacrul
    Episodul 2
  • 17:15
    Scoase la licitatie
    Episodul 3
  • 18:50
    In pragul divortului
    (sua, 2013, s. tv) Episodul 3 Cu: Jennifer Crume, Tara Fields
  • 19:35
    Jurnalul unui biciclist
    Episodul 3
  • 20:00
    Revolutia inovatiilor
    Episodul 7
  • 20:30
    Revolutia inovatiilor
    Episodul 8
  • 21:00
    Prin lume
    Episodul 2
  • 21:55
    Cum va fi maine?
    Episodul 14
  • 22:00
    De la teorie la practica
    Episodul 13
  • 22:30
    De la teorie la practica
    Episodul 14
  • 23:00
    Dependenta de shopping
    Episodul 4
  • 23:50
    Roubaix, sectia 13
  • 00:50
    Secolul asiatic
    Episodul 10
  • 01:15
    Wrestling, aspiratie si transpiratie
    Episodul 7
  • 01:40
    Wrestling, aspiratie si transpiratie
    Episodul 8
  • 02:05
    De la faliment la profit
    Episodul 10
  • 02:50
    Paradoxuri frantuzesti
    (engl., 2013, s. doc.) Episodul 3 Cu: Paul Bandey R.: Dave Brewis
  • 03:20
    Minunatele obsesii
    (engl., 2009, s. doc.) Episodul 23
  • 03:50
    Minunatele obsesii
    (engl., 2009, s. doc.) Episodul 24
  • 04:20
    Michael Buble, Craciun la Hollywood
  • 05:05
    Pamantul si sacrul
    Episodul 2

Digi Sport 1

  • 07:00
    Stirile Digi Sport
  • 07:30
    Stirile Digi Sport
  • 08:00
    Stirile Digi Sport
  • 08:30
    Stirile Digi Sport
  • 09:00
    Stirile Digi Sport
  • 09:30
    Stirile Digi Sport
  • 10:00
    Stirile Digi Sport
  • 10:15
    Digi Sport Matinal
  • 11:00
    Stirile Digi Sport
  • 11:15
    Digi Sport Matinal
  • 12:00
    Stirile Digi Sport
  • 12:15
    Fotbal European
  • 13:00
    Stirile Digi Sport
  • 13:15
    Fotbal Club
  • 14:00
    Stirile Digi Sport
  • 14:15
    Digi Sport Special
  • 15:00
    Stirile Digi Sport
  • 15:15
    Digi Sport Special
  • 16:00
    Stirile Digi Sport
  • 16:15
    Digi Sport Special
  • 17:00
    Stirile Digi Sport | Jurnal Virtual
  • 17:30
    Fotbal European
  • 19:00
    Stirile Digi Sport
  • 19:30
    Fotbal Club
  • 21:00
    Stirile Digi Sport
  • 21:30
    Digi Sport Special
  • 22:00
    Kickboxing
  • 22:45
    Digi Sport Special
  • 23:00
    Kickboxing
  • 00:00
    Digi Sport Special
  • 00:45
    Stirile Digi Sport
  • 01:15
    Fotbal European
  • 02:45
    Stirile Digi Sport
  • 03:15
    Fotbal Club
  • 04:45
    Digi Sport Special
  • 05:30
    Fotbal European

Digi Sport 2

  • 07:00
    Tenis
  • 12:00
    Tenis: Anastasija SEVASTOVA (LAT) vs. Qiang WANG (CHN)
    WTA Dubai - ziua 5
  • 14:00
    Tenis: Lauren DAVIS (USA) vs. Elina SVITOLINA (UKR)
    WTA Dubai - ziua 5
  • 17:00
    Tenis: Kateryna BONDARENKO (UKR) SAU Caroline WOZNIACKI (DEN) vs. Catherine BELLIS (USA) SAU Agnieszka RADWANSKA (POL)
    WTA Dubai - ziua 5
  • 19:00
    Tenis: Angelique KERBER (GER) vs. Ana KONJUH (CRO)
    WTA Dubai - ziua 5
  • 21:30
    Tenis: ATP Rio de Janeiro - ziua 4
  • 04:00
    Tenis

Digi Sport 3

  • 06:00
    Stirile Digi Sport
  • 07:00
    Digi Sport Show
  • 07:15
    Digi Sport Show
  • 07:30
    Digi Sport Show
  • 07:45
    Gimnastica de dimineata
  • 08:00
    Digi Sport Show
  • 08:15
    Digi Sport Show
  • 08:30
    Digi Sport Show
  • 08:45
    Gimnastica de dimineata
  • 09:00
    Digi Sport Show
  • 09:15
    La Liga World
  • 09:45
    Gimnastica de dimineata
  • 10:00
    Digi Sport Show
  • 10:15
    Stirile Digi Sport
  • 11:00
    Digi Sport Show
  • 11:15
    Stirile Digi Sport
  • 12:00
    Digi Sport Show
  • 12:15
    Stirile Digi Sport
  • 13:00
    Digi Sport Show
  • 13:15
    Stirile Digi Sport
  • 14:00
    Digi Sport Show
  • 14:15
    Stirile Digi Sport
  • 15:00
    Digi Sport Show
  • 15:15
    Stirile Digi Sport
  • 16:00
    Digi Sport Show
  • 16:15
    Stirile Digi Sport
  • 17:00
    Rezumat EHF M Champions League
  • 17:30
    Stirile Digi Sport
  • 18:00
    Stirile Digi Sport
  • 18:30
    Stirile Digi Sport
  • 19:00
    Kickboxing Inside Glory
  • 19:30
    Stirile Digi Sport
  • 19:45
    Stirile Digi Sport
  • 20:00
    Stirile Digi Sport
  • 20:30
    Stirile Digi Sport
  • 20:45
    Dosarele La Liga
  • 21:00
    Serie A Show
  • 21:30
    Stirile Digi Sport
  • 22:00
    Stirile Digi Sport
  • 22:30
    Stirile Digi Sport
  • 23:00
    Stirile Digi Sport
  • 23:30
    Stirile Digi Sport
  • 00:00
    Stirile Digi Sport
  • 00:45
    Rezumat Euroliga
  • 01:15
    Stirile Digi Sport
  • 02:00
    Stirile Digi Sport
  • 02:45
    Kickboxing
    Inside Glory
  • 03:15
    Stirile Digi Sport
  • 04:00
    Stirile Digi Sport
  • 05:00
    Stirile Digi Sport

Digi World

  • 06:00
    Aventuri in jurul lumii
    (2010, s. doc., episodul 41)
  • 06:30
    Aventuri in jurul lumii
    (2010, s. doc., episodul 42)
  • 07:00
    Lacomia americana: fugarii
    (sua, 2012, s. doc., sezonul 1, episodul 6) R.: Daniel Freed
  • 07:50
    Evadare in Africa
    (2011, s. doc., episodul 1)
  • 08:20
    Evadare in Africa
    (2011, s. doc., episodul 2)
  • 08:50
    Intoarcerea somonilor
    (f. doc.)
  • 09:35
    Vanatorii de furtuni
    (sua, 2010, s. reality show, sezonul 4, episodul 2)
  • 10:00
    Vanatorii de furtuni
    (sua, 2010, s. reality show, sezonul 4, episodul 3)
  • 10:25
    De-a lungul Loarei
    (s. doc., episodul 1)
  • 11:20
    Evadarea
    (sua, 2013, s. reality show, sezonul 2, episodul 3) R.: Justin Herman,...
  • 12:05
    Marea Baltica: frumusetea salbaticiei
    (s. doc.)
  • 12:50
    Managementul afacerilor, cu James Caan
    (mini.s. doc., sezonul 2, episodul 1)
  • 13:20
    Managementul afacerilor, cu James Caan
    (mini.s. doc., sezonul 2, episodul 2)
  • 13:50
    Distractie pe partie
    (2015, divertisment, sezonul 1, episodul 8)
  • 14:35
    Vacanta de lux
    (2014, s. c?l?torii, sezonul 1, episodul 1)
  • 15:00
    Vacanta de lux
    (2014, s. c?l?torii, sezonul 1, episodul 2)
  • 15:30
    O lume impartita
    (s. doc., episodul 4)
  • 16:25
    China, din interior
    (2013, s. doc., sezonul 2, episodul 3)
  • 16:50
    China, din interior
    (2013, s. doc., sezonul 2, episodul 4)
  • 17:20
    Triburile din Himalaya
    (mini.s. doc., episodul 4)
  • 18:15
    Lacomia americana: fugarii
    (sua, 2012, s. doc., sezonul 1, episodul 7) R.: Daniel Freed
  • 19:00
    Aventuri in jurul lumii
    (2010, s. doc., episodul 43)
  • 19:30
    Aventuri in jurul lumii
    (2010, s. doc., episodul 44)
  • 20:00
    Evadare in Africa
    (2011, s. doc., episodul 3)
  • 20:30
    Evadare in Africa
    (2011, s. doc., episodul 4)
  • 21:00
    Pe urmele lui Ulise
    (doc.)
  • 21:55
    Cum va fi maine?
    (s. doc., episodul 20)
  • 22:00
    Profetii si ghicitori in stele
    (engl., 2011, doc., episodul 4) Cu: Brendan McDonnell R.: Jose Gomez
  • 22:55
    Misterioasele oaze oceanice
    (doc.)
  • 23:40
    Evadarea
    (sua, 2013, s. reality show, sezonul 2, episodul 4) R.: Justin Herman,...
  • 00:20
    Cum va fi maine?
    (s. doc., episodul 20)
  • 00:35
    Managementul afacerilor, cu James Caan
    (mini.s. doc., sezonul 2, episodul 1)
  • 01:05
    Managementul afacerilor, cu James Caan
    (mini.s. doc., sezonul 2, episodul 2)
  • 01:35
    Distractie pe partie
    (2015, divertisment, sezonul 1, episodul 8)
  • 02:20
    Vacanta de lux
    (2014, s. c?l?torii, sezonul 1, episodul 1)
  • 02:45
    Vacanta de lux
    (2014, s. c?l?torii, sezonul 1, episodul 2)
  • 03:15
    China, din interior
    (2013, s. doc., sezonul 2, episodul 3)
  • 03:40
    China, din interior
    (2013, s. doc., sezonul 2, episodul 4)
  • 04:10
    O lume impartita
    (s. doc., episodul 4)
  • 05:05
    Triburile din Himalaya
    (mini.s. doc., episodul 4)

Digi24

  • 06:00
    Starea natiei
    Cu Dragos Patraru
  • 07:00
    Digimatinal
    Cu Anca Dumitrescu si Catalin Petre
  • 10:00
    Romania 24
    Cu Oana Zamfir
  • 11:00
    Romania 24
    Cu Oana Zamfir
  • 12:00
    Romania 24
    Cu Andrei Tomescu
  • 13:00
    Romania 24
    Cu Andrei Tomescu
  • 14:00
    Romania 24
    Cu Alice Iacobescu
  • 15:00
    Romania 24
    Cu Alice Iacobescu
  • 16:00
    Romania 24
    Cu Sanda Nicola
  • 17:00
    Romania 24
    Cu Sanda Nicola
  • 18:00
    Romania 24
    Cu Liana Alexandru
  • 18:15
    Business Club
    Cu Stelian Muscalu
  • 19:00
    Stiri
    Sport. Meteo. Cu Liana Alexandru
  • 20:00
    Jurnalul de Seara
    Cu Cosmin Prelipceanu
  • 22:00
    Jurnal economic
    Cu Sergiu Voicu
  • 22:30
    Starea natiei
    Cu Dragos Patraru
  • 23:30
    Stiri
    Cu Mariana Pop
  • 00:00
    Stiri
    Cu Mariana Pop
  • 01:00
    Jurnal de seara
    Cu Cosmin Prelipceanu
  • 03:00
    Jurnal economic
    Cu Moise Guran
  • 03:30
    Stiri
  • 04:00
    Stiri
  • 05:00
    Ca-n filme
  • 05:25
    Business club

Eurosport 2

  • 06:00
    Sarituri cu schiurile: Cupa...
    (emis. sport) Cele mai frumoase faze
  • 07:00
    Fotbal: Fotbal FIFA
  • 07:30
    Omnisport: Watts
    (emis. sport) Editie speciala - februarie
  • 07:45
    Fotbal: Legendele fotbalului
    In cadrul emisiunii, publicul are parte de interviuri cu unii dintre...
  • 08:45
    Ciclism: Turul Langkawi
    (emis. sport) In Malaezia
  • 09:00
    Formula E: Campionatul FIA
    (emis. sport) Retrospectiva. La Buenos Aires, in Argentina
  • 09:45
    .
  • 10:00
    Motocros acrobatic: Noaptea...
    La Berlin, in Germania
  • 10:45
    .
  • 11:00
    Ciclism: Turul Andaluziei
    (emis. sport)
  • 12:00
    Ciclism: Turul Langkawi
    (emis. sport) In Malaezia
  • 12:15
    Omnisport: Watts
    (emis. sport) Editie speciala - februarie
  • 12:30
    Fotbal: Legendele fotbalului
    In cadrul emisiunii, publicul are parte de interviuri cu unii dintre...
  • 13:30
    Formula E: Campionatul FIA
    (emis. sport) Retrospectiva. La Buenos Aires, in Argentina
  • 14:30
    Patinaj artistic: Campionatele...
    La Gangneung City, in Coreea de Sud
  • 16:00
    Fotbal: Fotbal FIFA
  • 16:30
    Ciclism: Turul Abu Dhabi
    (emis. sport)
  • 17:45
    Sarituri cu schiurile: Campionatul...
    Feminin, DT 100, calificari. La Lahti, in Finlanda
  • 18:30
    Patinaj artistic: Campionatele...
    La Gangneung City, in Coreea de Sud
  • 20:00
    Ciclism: Turul Abu Dhabi
    (emis. sport)
  • 21:00
    Fotbal: Legendele fotbalului
    In cadrul emisiunii, publicul are parte de interviuri cu unii dintre...
  • 22:00
    Fotbal: Legendele fotbalului
    In cadrul emisiunii, publicul are parte de interviuri cu unii dintre...
  • 22:55
    Stiri: Stirile Eurosport
    Aflati informatii proaspete despre utlimele evenimente din lumea sportiva.
  • 23:00
    Formula E: Campionatul FIA
    (emis. sport) Retrospectiva. La Buenos Aires, in Argentina
  • 23:15
    .
  • 00:00
    Superbike: Campionatul Mondial
    Avancronica sezonului
  • 00:15
    .
  • 00:55
    Stiri: Stirile Eurosport
    Aflati informatii proaspete despre utlimele evenimente din lumea sportiva.
  • 01:00
    Sarituri cu schiurile: Cupa...
    (emis. sport) Cele mai frumoase faze
  • 01:10
    .
  • 01:15
    .
  • 02:00
    Fotbal: Legendele fotbalului
    In cadrul emisiunii, publicul are parte de interviuri cu unii dintre...
  • 02:15
    .
  • 03:00
    Ciclism: Turul Abu Dhabi
    (emis. sport)
  • 03:15
    .
  • 04:00
    Sarituri cu schiurile: Cupa...
    (emis. sport) Cele mai frumoase faze
  • 05:00
    Schi fond: Campionatul Mondial
    Masculin si feminin, sprint, procedeul liber. La Lahti, in Finlanda

HBO

  • 06:00
    Oddball si pinguinii
    ( aus., 2015, f. de fam.) Cu: Alan Tudyk, Sarah Snook,...
  • 07:35
    Magic Mike XXL
    (sua, 2015, com. muz.) Cu: Channing Tatum, Juan Piedrahita,...
  • 09:30
    Garderobierul
    (engl., 2015, dr.) Cu: Anthony Hopkins, Ian McKellen, Sarah Lancashire,...
  • 11:20
    Testoasele Ninja 2
    (sua, 2016, ac?. com.) Cu: Alan Ritchson, Noel Fisher, Johnny Knoxville,...
  • 13:10
    Marea aventura a lui Pooh
    (sua, 1997, anim.) Cu: Brady Bluhm, Jim Cummings, Peter Cullen,...
  • 14:25
    Legenda din Longwood
    (hol.-irl.-ger., 2014, f. avent.fam.) Cu: Lucy Morton,...
  • 16:05
    Secretul lui Adaline
    (sua, 2015, dr. romantic.) Cu: Blake Lively, Harrison Ford,...
  • 18:00
    Trauma
    (engl.-sua- aus., 2015, f. dr.) Cu: Will Smith, Gugu Mbatha-Raw,...
  • 20:00
    Houston, avem o problema!
    (cro.-ger.-ceh.-slove.-Katar, 2016, f. doc.) R.: Ziga Virc
  • 21:30
    Misterul din florarie: nimeni nu...
    (can.-sua, 2016, com.) Cu: Brooke Shields, Brennan Elliott,...
  • 23:00
    Baieti frumosi - Filmul
    (sua, 2016, com.) Cu: Jonathan Groff, Tyne Daly, Russell Tovey,...
  • 00:30
    Crima din Cut Bank
    (sua, 2014, thrill.) Cu: Teresa Palmer, Liam Hemsworth,...
  • 02:05
    Momentum: Urmarire disperata
    (sud afr.-sua, 2015, thrill. ac?.) Cu: Olga Kurylenko, Morgan Freeman,...
  • 03:40
    Verigheta
    (rom., 2015, srt.metr.) Cu: Mihaela Sirbu,...
  • 03:50
    Tomorrow: Lumea de dincolo de maine
    (sua, 2015, S.F.) Cu: Britt Robertson, Hugh Laurie, George Clooney,...

HBO Comedy

  • 06:00
    Doua lozuri
    (rom., 2016, com.) Cu: Dorian Boguta, Dragos Bucur,...
  • 07:25
    Ratatouille
    (sua, 2007, f. anim.) Cu: Patton Oswalt, Lou Romano, Janeane Garofalo,...
  • 09:15
    Pan: Aventuri in Tara de Nicaieri
    (sua, 2015, f. avent.fam.) Cu: Levi Miller, Garrett Hedlund,...
  • 11:05
    De vorba cu Blunt
    (sua, 2015, s. tv, sezonul 2, episodul 9) Cu: Patrick Stewart,...
  • 11:30
    De vorba cu Blunt
    (sua, 2015, s. tv, sezonul 2, episodul 10) Cu: Patrick Stewart,...
  • 12:00
    Inmormantarea sefului
    (sua-chi.-hongk., 2001, com.) Cu: Donald Sutherland, Rosamund Kwan,...
  • 13:45
    Mama, ce zi!
    (sua, 2016, com. rom.) Cu: Jennifer Aniston, Kate Hudson, Julia Roberts,...
  • 15:45
    Fura steagul, salveaza Luna
    (spa., 2015, f. anim.) Cu: Dani Rovira, Michelle Jenner, Carme Calvell,...
  • 17:20
    Orase de hartie
    (sua, 2015, f. romant.) Cu: Nat Wolff, Cara Delevingne, Halston Sage,...
  • 19:10
    Iluminata Amy
    (sua, 2011, s. com., sezonul 2, episodul 1) Cu: Laura Dern, Luke Wilson,...
  • 19:40
    Iluminata Amy
    (sua, 2011, s. com., sezonul 2, episodul 2) Cu: Laura Dern, Luke Wilson,...
  • 20:10
    True Blood
    (sua, 2008, s. SF, sezonul 4,...
  • 21:00
    Marile minciuni nevinovate
    (sua, 2017, com., sezonul 1, episodul 1) Cu: Alexander Skarsgard,...
  • 22:00
    Afacerea
    (braz., 2013, com., sezonul 2, episodul 10) Cu: Rafaela Mandelli,...
  • 22:55
    Super-rai
    (sua, 2007, com.) Cu: Jonah Hill, Michael Cera,...
  • 00:50
    Marile minciuni nevinovate
    (sua, 2017, com., sezonul 1, episodul 1) Cu: Alexander Skarsgard,...
  • 01:50
    Afacerea
    (braz., 2013, com., sezonul 2, episodul 10) Cu: Rafaela Mandelli,...
  • 02:45
    True Blood
    (sua, 2008, s. SF, sezonul 4,...
  • 03:35
    Oase pentru Otto
    (rom., 2015, srt.metr.) Cu: Anca Dumitra,...
  • 04:10
    Strada Cloverfield 10
    (sua, 2016, thrill.) Cu: Mary Elizabeth Winstead, John Goodman,...

National TV

  • 06:00
    Voua
    (divertisment)
  • 06:15
    Albumul National
    (divertisment)
  • 08:15
    Voua
    (divertisment)
  • 08:30
    Dragoste dulce-amara
    (ind., 2009, f. dr., episodul 964) Cu: Hina Khan, Karan Mehra,...
  • 09:30
    Voua
    (divertisment) Redifuzare
  • 10:45
    Teleshopping
    (promo)
  • 11:00
    Teleshopping
    (promo)
  • 12:15
    Baronii
    (2006, s. com.) Cu: Cristi Cretu, Adrian Patrascu, Marilena Chelaru,...
  • 12:45
    Teleshopping
    (promo)
  • 13:00
    Stiri National TV
    (emis. info.)
  • 13:15
    Teleshopping
    (promo)
  • 13:30
    Pretul libertatii
    (engl., 2014, mini-s.) Partea I Cu: Freya Mavor, Alice Englert,...
  • 14:30
    Taramul Lupilor
    (spa., 2010, s. de ac?., episodul 35) Cu: Maria Castro,...
  • 15:45
    Teleshopping
    (promo)
  • 16:15
    Suflete tradate
    (ind., 2010, s. dr., episodul 172) Cu: Vandana Vithlani, Firoza Khan,...
  • 17:15
    Miezul problemei
    (talk show)
  • 18:30
    Stiri National TV
    (emis. info.) * Sport * Meteo
  • 19:00
    Suflete tradate
    (ind., 2010, s. dr., episodul 175) Cu: Vandana Vithlani, Firoza Khan,...
  • 20:00
    Dragoste si ura
    (ind., 2008, s. dr., episodul 148) Cu: Tina Dutta, Nandish Sandhu,...
  • 21:00
    Comandantul Sharpe: Razbunarea
    (engl., 1997, avent. f) Cu: Sean Bean, Daragh O'Malley,...
  • 23:15
    Justitie brutala
    (sua, 2012, s. poli?ist, sezonul 2, episodul 1) Cu: M. Kevin Ryan,...
  • 00:15
    Justitie brutala
    (sua, 2012, s. poli?ist, sezonul 2, episodul 2) Cu: M. Kevin Ryan,...
  • 01:15
    Miezul problemei
    (talk show)
  • 02:30
    Voua
    (divertisment) Redifuzare
  • 02:45
    Albumul National
    (divertisment) Redifuzare
  • 05:00
    Stiri National TV
    (emis. info.)
  • 05:30
    Baronii
    (2006, s. com.) Redifuzare Cu: Cristi Cretu, Adrian Patrascu,...

PRO TV

  • 06:00
    Stirile Pro TV
    (emis. info.)
  • 13:00
    Stirile Pro TV
    (emis. info.)
  • 17:00
    Stirile Pro TV
    (emis. info.)
  • 18:00
    Ce spun romanii
    (2015, reality show)
  • 19:00
    Stirile Pro TV
    (emis. info.) *Sport; *Vremea
  • 21:00
    Las fierbinti
    (rom., 2012, s. com.) Episod 2, sezon 11 Cu: Gheorghe Ifrim,...
  • 22:00
    Fotbal UEL: Genk - Astra
    (2017, emis. sport)
  • 00:00
    Stirile Pro TV
    (emis. info.)
  • 00:30
    Las fierbinti
    (rom., 2012, s. com.) Cu: Gheorghe Ifrim, Mihai Bobonete,...
  • 01:30
    Jocuri de celebritate
    (2016, divertisment)
  • 05:00
    Ce spun romanii
    (2015, reality show)

REALITATEA TV

  • 07:00
    Dimineata de stiri la Realitatea TV
    Informatiile cu care iti incepi ziua, prezentate de Aneta Singeorzan si...
  • 11:00
    Oameni si fapte
  • 14:00
    Casa Poporului
    (2013, talk show)
  • 18:00
    Realitatea de la fix
    (emis. info.) ora 18:00
  • 20:00
    Prime Time News
    (2011, emis. info.)
  • 21:00
    Jocuri de Putere
    (2013, talk show)
  • 00:00
    Realitatea de la fix
    (emis. info.) ora 00:00
  • 02:00
    Realitatea de la fix
    (emis. info.) ora 20:00
  • 03:00
    Newsroom
    Te invitam in camera de stiri. Gazda este Denise Rifai, care te...
  • 04:00
    Oameni si fapte
  • 05:00
    Jocuri de Putere
    (2013, talk show)

Sport.ro

  • 06:00
    Ora exacta in sport
    (emis. sport)
  • 07:00
    Stiri Sport.ro
    (emis. sport)
  • 09:00
    Ora exacta in sport
    (emis. sport)
  • 10:00
    Stiri Sport.ro
    (emis. sport)
  • 10:45
    Ora exacta in sport
    (emis. sport)
  • 12:00
    Stiri Sport.ro
    (emis. sport)
  • 13:00
    Ora exacta in sport
    (emis. sport)
  • 14:00
    Ora exacta in sport
    (emis. sport)
  • 16:00
    Familia Simpson
    (sua, 1989, s. anim., sezonul 6, episodul 25) R.: Neil Affleck,...
  • 16:30
    Familia Simpson
    (sua, 1989, s. anim., sezonul 7, episodul 1) R.: Neil Affleck,...
  • 17:00
    Familia Simpson
    (sua, 1989, s. anim., sezonul 7, episodul 2) R.: Neil Affleck,...
  • 17:30
    Familia Simpson
    (sua, 1989, s. anim., sezonul 7, episodul 3) R.: Neil Affleck,...
  • 18:00
    Familia Simpson
    (sua, 1989, s. anim., sezonul 7, episodul 4) R.: Neil Affleck,...
  • 18:30
    Familia Simpson
    (sua, 1989, s. anim., sezonul 7, episodul 5) R.: Neil Affleck,...
  • 19:00
    Familia Bundy
    (sua, 1987, s. com., sezonul 1, episodul 109) Cu: Ed O'Neill,...
  • 19:30
    Familia Bundy
    (sua, 1987, s. com., sezonul 1, episodul 110) Cu: Ed O'Neill,...
  • 20:00
    Rezumate UEFA Champions League
  • 21:00
    Ora exacta in sport
    (emis. sport)
  • 22:00
    Breaking Bad: Pe cai gresite
    (sua, 2008, s. poli?ist, sezonul 5, episodul 4) Cu: Bryan Cranston,...
  • 23:00
    1000 de intamplari mortale
    (sua, 2008, s. doc., sezonul 4, episodul 5) R.: Will Raee, Thom Beers
  • 23:30
    1000 de intamplari mortale
    (sua, 2008, s. doc., sezonul 4, episodul 6) R.: Will Raee, Thom Beers
  • 00:00
    Special Fotbal UEFA Europa League:...
  • 01:00
    Familia Bundy
    (sua, 1987, s. com., sezonul 1, episodul 111) Cu: Ed O'Neill,...
  • 01:30
    Familia Bundy
    (sua, 1987, s. com., sezonul 1, episodul 112) Cu: Ed O'Neill,...
  • 02:00
    Breaking Bad: Pe cai gresite
    (sua, 2008, s. poli?ist, sezonul 5, episodul 4) Cu: Bryan Cranston,...
  • 03:00
    La Bloc
    (2003, s. com., episodul 97) Cu: Dragos Mostenescu, Mariana Danescu,...
  • 03:30
    La Bloc
    (2003, s. com., episodul 98) Cu: Dragos Mostenescu, Mariana Danescu,...
  • 04:00
    La Bloc
    (2003, s. com., episodul 99) Cu: Dragos Mostenescu, Mariana Danescu,...
  • 04:30
    La Bloc
    (2003, s. com., episodul 100) Cu: Dragos Mostenescu, Mariana Danescu,...
  • 05:00
    Ora exacta in sport
    (emis. sport)

TV1000

  • 07:05
    Magnolii de otel
    (sua, 1989, f. dr.) Cu: Julia Roberts, Daryl Hannah, Sally Field,...
  • 09:00
    Vis implinit
    (sua, 2004, f. dr.) Cu: Billy Bob Thornton, Derek Luke, Jay Hernandez,...
  • 10:55
    Hellboy - Eroul scapat din Infern
    (sua, 2004, ac?iune) Cu: Ron Perlman, Karel Roden, Doug Jones,...
  • 12:55
    Sa iubesti si sa fii iubit
    (sua, 2010, com.) Cu: Josh Radnor, Malin Akerman, Michael Algieri,...
  • 14:30
    Contesa de gheata
    (engl.-sua-ger.-chi., 2005, f. dr.) Cu: Ralph Fiennes,...
  • 16:40
    Nume de cod: Mercury
    (sua, 1998, ac?iune) Cu: Bruce Willis, Miko Hughes, Alec Baldwin,...
  • 18:30
    Regele Scorpion
    (sua-ger., 2002, avent. f) Cu: Dwayne Douglas Johnson, Kelly Hu,...
  • 20:00
    Doi baieti si multe fete
    (sua, 2009, com.) Cu: Nicholas D'Agosto, Eric Christian Olsen,...
  • 21:30
    Despartiti, dar impreuna
    (sua, 2006, com. rom.) Cu: Jennifer Aniston, Vince Vaughn, Jon Favreau,...
  • 23:15
    Mama vitrega
    (sua, 1998, f. dr.) Cu: Susan Sarandon, Julia Roberts, Ed Harris,...
  • 01:15
    Lorzii din Dogtown
    (sua-ger., 2005, dr. bio.) Cu: Victor Rasuk, John Robinson,...
  • 03:00
    Quinta royala
    (sua, 1998, f. pol.) Cu: Matt Damon, Famke Janssen, Edward Norton,...
  • 05:50
    Dragoste fragila
    (sua, 1988, f. romant.) Cu: Andrew McCarthy, Molly Ringwald,...

TVR 2

  • 06:00
    Documentar 360? - GEO
    (ger., 1999, s. doc.) Rwanda - Tara a femeilor R.: Barbara Puskas,...
  • 07:00
    Teleshopping
    (promo)
  • 08:00
    Natura si aventura
    Dan Pavaloiu si prietenii va invita in fiecare saptamana sa-i urmariti...
  • 08:30
    Jurnal de secol
    Marga Barbu
  • 08:40
    Destinul printesei Ok-Nyeo
    (sud cor., 2016, s. dr., episodul 33) Cu: Yeo Jin Ahn, Min-cheol Choi,...
  • 09:50
    Eurovision 2017
    (2017, emis. sport) Semifinalistii
  • 10:10
    Femei de 10, barbati de 10
    (2016, emis. info.)
  • 11:25
    Carpatii, plamanul Europei
    (2016, emis. info.)
  • 11:30
    Teleshopping
    (promo)
  • 11:45
    Documentar 360? - GEO
    (ger., 1999,...
  • 12:48
    E vremea ta!
    (2016, emis. info.)
  • 13:00
    Telejurnal
    (emis. info.)
  • 13:50
    Sport
    Sunt prezentate principalele competitii sportive, valorile sportive...
  • 14:00
    Cultura minoritatilor
    (doc.) Maghiara de pe doi; Arta lui Jakobovits - reportaj despre o...
  • 14:30
    Crizantema de Aur
    Making of
  • 15:20
    Eurovision 2017
    (2017, emis. sport) Semifinalistii
  • 15:30
    Musatinii
    (episodul 7) Cine pandeste, a mai pandit Cu: Teofil Valcu,...
  • 16:30
    Musatinii
    (episodul 8) Viforul Cu: Teofil Valcu, Stefan Iordache, Silvia Popovici,...
  • 17:30
    Destinul printesei Ok-Nyeo
    (sud cor., 2016, s. dr., episodul 34) Cu: Yeo Jin Ahn, Min-cheol Choi,...
  • 18:38
    Eurovision 2017
    (2017, emis. sport) Semifinalistii
  • 18:48
    E vremea ta!
    (2016, emis. info.)
  • 19:00
    Telejurnal
    (emis. info.)
  • 19:45
    Sport
    Sunt prezentate principalele competitii sportive, valorile sportive...
  • 20:10
    Viata dubla
    (sua, 2000, dr. romantic.) Cu: Demi Moore, Stellan Skarsgard,...
  • 22:10
    Datorie si onoare
    (sua, 2015, crim. dr.) Cu: Mena Suvari, Martin Sheen, Lochlyn Munro,...
  • 23:50
    Eurovision 2017
    (2017, emis. sport) Semifinalistii
  • 00:10
    Femei de 10, barbati de 10
    (2016, emis. info.)
  • 01:25
    Carpatii, plamanul Europei
    (2016, emis. info.)
  • 01:30
    Crizantema de Aur
    Making of
  • 02:20
    Natura si aventura
    Dan Pavaloiu si prietenii va invita in fiecare saptamana sa-i urmariti...
  • 02:50
    Arte, carte si capricii
    (program cult.)
  • 03:40
    E vremea ta!
    (2016, emis. info.)
  • 03:52
    Telejurnal
    (emis. info.)
  • 04:35
    Destine ca-n filme
    (2013, talk show)
  • 05:25
    5 minute de istorie
    (2013, emis. info.)
  • 05:35
    E vremea ta!
    (2016, emis. info.)
  • 05:47
    Jurnal de secol
    Realizator Irina Ifrimache
  • 05:55
    Carpatii, plamanul Europei
    (2016, emis. info.)

Viasat Explorer

  • 06:00
    .
  • 06:05
    Inventii extraordinare
    (engl., 2015, s. doc., sezonul 1, episodul 26)
  • 06:30
    Inventii extraordinare
    (engl., 2015, s. doc., sezonul 1, episodul 9)
  • 07:15
    Pesti mari si furiosi
    (nz., 2015, s. doc., sezonul 1, episodul 13)
  • 08:00
    Prospectorii
    (sua, 2014, s. doc., sezonul 3, episodul 2)
  • 08:45
    Febra jadului
    (can., 2014, s. doc., sezonul 1, episodul 10)
  • 09:10
    Specialistii in fiare vechi
    (engl., 2014, s. reality show, sezonul 1, episodul 2) R.: Pip Banyard
  • 09:40
    Super camionagii
    (s. doc., sezonul 1, episodul 2)
  • 10:25
    Regii lemnului
    (can., 2014, reality show, sezonul 1, episodul 5) R.: Garth A. Dyke,...
  • 11:10
    Brojects
    (can., 2014, s. reality show, sezonul 2, episodul 13) R.: Kent Sobey
  • 11:30
    Brojects in casa
    (f. doc., sezonul 1, episodul 13)
  • 12:20
    Drone
    (sua, 2016, s. reality show, sezonul 1, episodul 9)
  • 12:45
    Graveyard Carz
    (sua, 2011, s. reality show, sezonul 4, episodul 13)
  • 13:30
    Batalia robotilor
    (engl., 1998, s. reality show, sezonul 7, episodul 13) R.: Paul Kirrage,...
  • 14:20
    Febra jadului
    (can., 2014, s. doc., sezonul 2, episodul 2)
  • 14:45
    Maestrii apelor reci
    (can., 2014, s. reality show, sezonul 2,...
  • 15:35
    Klondike: Goana dupa aur
    (can., 2015, s. reality show, sezonul 1, episodul 7) Cu: Guy Couture,...
  • 16:20
    72 de regiuni periculoase ale lumii
    ( aus., 2015, s. doc., sezonul 1, episodul 3)
  • 17:10
    Super camionagii
    (s. doc., sezonul 1, episodul 3)
  • 17:55
    Specialistii in fiare vechi
    (engl., 2014, s. reality show, sezonul 1, episodul 3) R.: Pip Banyard
  • 18:25
    Brojects
    (can., 2014, s. reality show, sezonul 1, episodul 13) R.: Kent Sobey
  • 18:45
    Batalia robotilor
    (engl., 1998, s. reality show, sezonul 7, episodul 14) R.: Paul Kirrage,...
  • 19:45
    Regii lemnului
    (can., 2014, reality show, sezonul 3, episodul 1) R.: Garth A. Dyke,...
  • 20:30
    Prospectorii
    (sua, 2014, s. doc., sezonul 2, episodul 8)
  • 21:15
    Maestrii apelor reci
    (can., 2014, s. reality show, sezonul 3,...
  • 22:45
    Regii lemnului
    (can., 2014, reality show, sezonul 3, episodul 10) R.: Garth A. Dyke,...
  • 23:30
    Cautatorii de aur din Australia
    ( aus., 2016, s. doc., sezonul 1, episodul 8)
  • 00:15
    Orasul ursilor polari
    (can., 2015, doc., sezonul 1,...

Zone Reality

  • 06:00
    Fara speranta?
    (sua, 2007, s. doc., sezonul 1, episodul 23) R.: Jake Wachtel,...
  • 06:30
    Fara speranta?
    (sua, 2007, s. doc., sezonul 1, episodul 24) R.: Jake Wachtel,...
  • 07:00
    Comorile lui Cari
    (sua, 2011, s. reality show, sezonul 2,...
  • 07:25
    Comorile lui Cari
    (sua, 2011, s. reality show, sezonul 2,...
  • 07:50
    In culisele serviciilor de urgenta...
    (engl., 2007, s. reality show, sezonul 2, episodul 9)
  • 08:40
    Vitezomanii
    (sua, 2007, mini.s. doc., sezonul 4, episodul 9) R.: John Stevens,...
  • 09:05
    Vitezomanii
    (sua, 2007, mini.s. doc., sezonul 4, episodul 10) R.: John Stevens,...
  • 09:30
    In flagrant delict
    (engl., 2013, mini.s. doc., sezonul 3, episodul 4)
  • 09:55
    Politistele din districtul Broward
    (sua, 2009, s. reality show, sezonul 1, episodul 12)
  • 10:45
    Nunta cu buget fix
    (can., 2006, reality show, sezonul 2, episodul 9) R.: Andrew Murray,...
  • 11:35
    Detectivi in halate albe
    (sua, 1996, s. doc., sezonul 5, episodul 18) R.: Mike Werteen,...
  • 12:00
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 7,...
  • 12:25
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 7,...
  • 12:50
    Medicina translationala
    (s. doc., sezonul 1, episodul 4)
  • 13:15
    Comorile lui Cari
    (sua, 2011, s. reality show, sezonul 2,...
  • 13:40
    Comorile lui Cari
    (sua, 2011, s. reality show, sezonul 2,...
  • 14:05
    In culisele serviciilor de urgenta...
    (engl., 2007, s. reality show, sezonul 2, episodul 9)
  • 14:55
    In flagrant delict
    (engl., 2013, mini.s. doc., sezonul 3, episodul 4)
  • 15:20
    Vitezomanii
    (sua, 2007, mini.s. doc., sezonul 4, episodul 9) R.: John Stevens,...
  • 15:45
    Vitezomanii
    (sua, 2007, mini.s. doc., sezonul 4, episodul 10) R.: John Stevens,...
  • 16:10
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 12,...
  • 16:35
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 12,...
  • 17:00
    Nunta cu buget fix
    (can., 2006, reality show, sezonul 2, episodul 9) R.: Andrew Murray,...
  • 17:50
    Politistele din districtul Broward
    (sua, 2009, s. reality show, sezonul 1, episodul 12)
  • 18:40
    Medicina translationala
    (s. doc., sezonul 1, episodul 4)
  • 19:05
    Detectivi in halate albe
    (sua, 1996, s. doc., sezonul 5, episodul 18) R.: Mike Werteen,...
  • 19:30
    Vitezomanii
    (sua, 2007, mini.s. doc., sezonul 4, episodul 9) R.: John Stevens,...
  • 19:55
    Vitezomanii
    (sua, 2007, mini.s. doc., sezonul 4, episodul 10) R.: John Stevens,...
  • 20:20
    Comorile lui Cari
    (sua, 2011, s. reality show, sezonul 2,...
  • 20:45
    Comorile lui Cari
    (sua, 2011, s. reality show, sezonul 2,...
  • 21:10
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 12, episodul 7) R.: Jerry Kupcinet,...
  • 21:35
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 12, episodul 8) R.: Jerry Kupcinet,...
  • 22:00
    Politistele din districtul Broward
    (sua, 2009, s. reality show, sezonul 1, episodul 12)
  • 22:50
    Infidelitati
    (sua, 2000, reality show, sezonul 13,...
  • 23:40
    Crime in familie
    (2013, s. poli?ist, sezonul 1, episodul 4) Cu: Richard Adams,...
  • 00:30
    Cu sange rece
    (can., 2008, s. doc., sezonul 3, episodul 11) R.: Karl Jason,...
  • 01:25
    Vanatorii de recompense
    (sua, 2003, mini.s. doc., sezonul 2, episodul 9)
  • 01:50
    Vitezomanii contraataca
    (sua, 2008, mini.s. doc., sezonul 3, episodul 1) R.: Donald Webb
  • 02:15
    Vitezomanii contraataca
    (sua, 2008, mini.s. doc., sezonul 3, episodul 2) R.: Donald Webb
  • 02:40
    Infidelitati
    (sua, 2000, reality show, sezonul 13,...
  • 03:30
    Crime in familie
    (2013, s. poli?ist, sezonul 1, episodul 5) Cu: Richard Adams,...
  • 04:20
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 12,...
  • 04:45
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 12,...
  • 05:10
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 7, episodul 77) R.: Jerry Kupcinet,...
  • 05:35
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 7, episodul 78) R.: Jerry Kupcinet,...
Sursa: RCS-RDS (23/02/2017 04:17:45)

© 2017 - BZI.ro - Toate drepturile rezervate
Page time :0.1554 (s) | 13 queries | Mysql time :0.007826 (s)

loading...