News Flash:

Programul complet al Ligii 1

1 Iulie 2010
949 Vizualizari | 0 Comentarii
Programul Ligii 1, sezonul 2010/2011, care va incepe pe 24 iulie.

Etapa I

Rapid – FC Vaslui
FCM Targu Mures – FC Brasov
Universitatea Cluj – Steaua
Universitatea Craiova – CFR Cluj
FC Timisoara – Gloria Bistrita
Victoria Branesti – Gaz Metan Medias
Astra Ploiesti – Dinamo
Sportul Studentesc – Otelul Galati
International Curtea de Arges - Unirea Urziceni

Etapa a II-a

FC Vaslui – FCM Targu Mures
FC Brasov – Universitatea Cluj
Steaua – Universitatea Craiova
CFR Cluj – Victoria Branesti
Gloria Bistrita – Astra Ploiesti
Gaz Metan Medias – FC Timisoara
Dinamo – Sportul Studentesc
Otelul Galati – International Curtea de Arges
Unirea Urziceni – Rapid

Etapa a III-a

Rapid – Otelul Galati
FCM Targu Mures – Unirea Urziceni
Universitatea Cluj – FC Vaslui
FC Timisoara – CFR Cluj
Victoria Branesti – Universitatea Craiova
Astra Ploiesti – Gaz Metan Medias
Sportul Studentesc – Gloria Bistrita
International Curtea de Arges – Dinamo
FC Brasov – Steaua

Etapa a IV-a

Universitatea Craiova – FC Timisoara
FC Vaslui – FC Brasov
Steaua – Victoria Branesti
CFR Cluj – Astra Ploiesti
Gloria Bistrita – International Curtea de Arges
Gaz Metan Medias – Sportul Studentesc
Dinamo – Rapid
Otelul Galati – FCM Targu Mures
Unirea Urziceni – Universitatea Cluj

Etapa a V-a

Rapid – Gloria Bistrita
FCM Targu Mures – Dinamo
Universitatea Cluj – Otelul Galati
FC Timisoara – Victoria Branesti
Astra Ploiesti – Universitatea Craiova
Sportul Studentesc – CFR Cluj
International Curtea de Arges – Gaz Metan Medias
FC Vaslui – Steaua
FC Brasov – Unirea Urziceni

Etapa VI-a

Universitatea Craiova – Sportul Studentesc
Victoria Branesti – Astra Ploiesti
Steaua – FC Timisoara
CFR Cluj – International Curtea de Arges
Gloria Bistrita – FCM Targu Mures
Gaz Metan Medias – Rapid
Dinamo – Universitatea Cluj
Otelul Galati – FC Brasov
Unirea Urziceni – FC Vaslui

Etapa a VII-a

Rapid – CFR Cluj
FCM Targu Mures – Gaz Metan Medias
Universitatea Cluj – Gloria Bistrita
Astra Ploiesti – FC Timisoara
Sportul Studentesc – Victoria Branesti
International Curtea de Arges – Universitatea Craiova
FC Vaslui – Otelul Galati
FC Brasov – Dinamo
Unirea Urziceni – Steaua

Etapa a VIII-a

Universitatea Craiova – Rapid
FC Timisoara – Sportul Studentesc
Victoria Branesti – International Curtea de Arges
Steaua – Astra Ploiesti
CFR Cluj – FCM Targu Mures
Gloria Bistrita – FC Brasov
Gaz Metan Medias – Universitatea Cluj
Dinamo – FC Vaslui
Otelul Galati - Unirea Urziceni

Etapa a IX-a

Rapid – Victoria Branesti
FCM Targu Mures – Universitatea Craiova
Universitatea Cluj – CFR Cluj
Sportul Studentesc – Astra Ploiesti
International Curtea de Arges – FC Timisoara
FC Vaslui – Gloria Bistrita
FC Brasov – Gaz Metan Medias
Otelul Galati – Steaua
Unirea Urziceni – Dinamo

Etapa a X-a

Universitatea Craiova – Universitatea Cluj
FC Timisoara – Rapid
Victoria Branesti – FCM Targu Mures
Astra Ploiesti – International Curtea de Arges
Steaua – Sportul Studentesc
CFR Cluj – FC Brasov
Gloria Bistrita – Unirea Urziceni
Gaz Metan Medias – FC Vaslui
Dinamo – Otelul Galati

Etapa a XI-a

Rapid – Astra Ploiesti
FCM Targu Mures – FC Timisoara
Universitatea Cluj – Victoria Branesti
International Curtea de Arges – Sportul Studentesc
FC Vaslui – CFR Cluj
FC Brasov – Universitatea Craiova
Dinamo – Steaua
Otelul Galati – Gloria Bistrita
Unirea Urziceni – Gaz Metan Medias

Etapa a XII-a

Universitatea Craiova – FC Vaslui
FC Timisoara – Universitatea Cluj
Victoria Branesti – FC Brasov
Astra Ploiesti – FCM Targu Mures
Sportul Studentesc – Rapid
Steaua – International Curtea de Arges
CFR Cluj – Unirea Urziceni
Gloria Bistrita – Dinamo
Gaz Metan Medias – Otelul Galati

Etapa a XIII-a

Rapid – International Curtea de Arges
FCM Targu Mures – Sportul Studentesc
Universitatea Cluj – Astra Ploiesti
FC Vaslui – Victoria Branesti
FC Brasov – FC Timisoara
Gloria Bistrita – Steaua
Dinamo – Gaz Metan Medias
Otelul Galati – CFR Cluj
Unirea Urziceni – Universitatea Craiova

Etapa a XIV-a

Rapid – Steaua
Universitatea Craiova – Otelul Galati
FC Timisoara – FC Vaslui
Victoria Branesti – Unirea Urziceni
Astra Ploiesti – FC Brasov
Sportul Studentesc – Universitatea Cluj
International Curtea de Arges – FCM Targu Mures
CFR Cluj – Dinamo
Gaz Metan Medias – Gloria Bistrita

Etapa a XV-a

FCM Targu Mures – Rapid
Universitatea Cluj – International Curtea de Arges
FC Vaslui – Astra Ploiesti
FC Brasov – Sportul Studentesc
Steaua – Gaz Metan Medias
Gloria Bistrita – CFR Cluj
Dinamo – Universitatea Craiova
Otelul Galati – Victoria Branesti
Unirea Urziceni - FC Timisoara

Etapa a XVI-a

Rapid – Universitatea Cluj
FCM Targu Mures – Steaua
Universitatea Craiova – Gloria Bistrita
FC Timisoara – Otelul Galati
Victoria Branesti – Dinamo
Astra Ploiesti – Unirea Urziceni
Sportul Studentesc – FC Vaslui
International Curtea de Arges – FC Brasov
CFR Cluj – Gaz Metan Medias

Etapa a XVII-a

Universitatea Cluj – FCM Targu Mures
FC Vaslui – International Curtea de Arges
FC Brasov – Rapid
Steaua - CFR Cluj
Gloria Bistrita – Victoria Branesti
Gaz Metan Medias – Universitatea Craiova
Dinamo – FC Timisoara
Otelul Galati – Astra Ploiesti
Unirea Urziceni – Sportul Studentesc

Distribuie:  
Incarc...

Realitatea.net

Din aceeasi categorie

Site-ul bzi.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.

Mica publicitate

© 2017 - BZI.ro - Toate drepturile rezervate
Page time :0.1653 (s) | 22 queries | Mysql time :0.018765 (s)

loading...