News Flash:

Programul partidelor care se vor disputa astazi in preliminariile europene pentru Cupa Mondiala din 2010

11 Octombrie 2008
586 Vizualizari | 0 Comentarii
Grupa 1

1. Albania 2 1 1 0 3-0 4p
2. Danemarca 2 1 1 0 3-2 4p
3. Suedia 2 1 1 0 2-1 4p
4. Portugalia 2 1 0 1 6-3 3p
5. Ungaria 2 0 1 1 1-2 1p
6. Malta 2 0 0 2 0-7 0p

Ungaria - Albania, la Budapesta, ora 20.45
Suedia - Portugalia, la Stockholm, ora 21.00
Danemarca - Malta, la Copenhaga, ora 21.00

Grupa 2

1. Grecia 2 2 0 0 5-0 6p
2. Israel 2 1 1 0 4-3 4p
3. Letonia 2 1 0 1 2-3 3p
4. Luxemburg 2 1 0 1 2-4 3p
5. Elvetia 2 0 1 1 3-4 1p
6. Moldova 2 0 0 2 2-4 0p

Elvetia - Letonia, la Saint-Gall, ora 18.45
Luxemburg - Israel, la Luxembourg, ora 21.15
Grecia - Moldova, la Pireu, ora 21.30

Grupa 3

1. Polonia 2 1 1 0 3-1 4p
2. Slovenia 2 1 1 0 3-2 4p
3. Slovacia 2 1 0 1 3-3 3p
4. Cehia 1 0 1 0 0-0 1p
5. Irlanda de Nord 2 0 1 1 1-2 1p
6. San Marino 1 0 0 1 0-2 0p

Polonia - Cehia, la Chorzow, ora 21.30
San Marino - Slovacia, la Serravalla, ora 21.30
Slovenia - Irlanda de Nord, la Maribor, ora 21.45

Grupa 4

1. Germania 2 1 1 0 9-3 4p
2. Rusia 1 1 0 0 2-1 3p
3. Tara Galilor 2 1 0 1 2-2 3p
4. Finlanda 1 0 1 0 3-3 1p
5. Azerbaidjan 2 0 1 1 0-1 1p
6. Liechtenstein 2 0 1 1 0-6 1p

Finlanda - Azerbaidjan, la Helsinki, ora 17.00
Tara Galilor - Liechtenstein, la Cardiff, ora 19.30
Germania - Rusia, la Dortmund, ora 21.45

Grupa 5

1. Spania 2 2 0 0 5-0 6p
2. Turcia 2 1 1 0 3-1 4p
3. Belgia 2 1 1 0 4-3 4p
4. Bosnia 2 1 0 1 7-1 3p
5. Armenia 2 0 0 2 0-6 0p
6. Estonia 2 0 0 2 2-10 0p

Turcia - Bosnia Hertegovina, la Istanbul, ora 21.00
Estonia - Spania, la Tallinn, ora 21.45
Belgia - Armenia, la Bruxelles, ora 21.45

Grupa 6

1. Anglia 2 2 0 0 6-1 6p
2. Ucraina 2 2 0 0 4-1 6p
3. Belarus 2 1 0 1 3-2 3p
4. Croatia 2 1 0 1 4-4 3p
5. Kazahstan 3 1 0 2 4-6 3p
6. Andorra 3 0 0 3 1-8 0p

Anglia - Kazahstan, la Londra, ora 19.15
Ucraina - Croatia, la Harkov, ora 20.00

Grupa 8

1. Italia 2 2 0 0 4-1 6p
2. Irlanda 2 1 1 0 2-1 4p
3. Muntenegru 2 0 2 0 2-2 2p
4. Bulgaria 1 0 1 0 2-2 1p
5. Cipru 1 0 0 1 1-2 0p
6. Georgia 2 0 0 2 1-4 0p

Georgia - Cipru, la Tbilisi, ora 19.30
Bulgaria - Italia, la Sofia, ora 21.15

Grupa 9

1. Olanda 1 1 0 0 2-1 3p
2. Macedonia 2 1 0 1 2-2 3p
3. Scotia 2 1 0 1 2-2 3p
4. Norvegia 1 0 1 0 2-2 1p
5. Islanda 2 0 1 1 3-4 1p

Scotia - Norvegia, la Glasgow, ora 17.00
Olanda - Islanda, la Rotterdam, ora 21.45.
Distribuie:  
Incarc...

Realitatea.net

Din aceeasi categorie

Site-ul bzi.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.

Mica publicitate

© 2017 - BZI.ro - Toate drepturile rezervate
Page time :0.1305 (s) | 22 queries | Mysql time :0.020199 (s)

loading...