News Flash:

Programul turului Diviziei A de fotbal, editia 2004-2005:

6 Iulie 2004
1154 Vizualizari | 0 Comentarii
Etapa I (sambata, 31 iulie)

FCM Bacau - Otelul Galati
FC National - FC Brasov
CFR Cluj - Poli AEK Timisoara
Steaua - Gloria Bistrita
Poli Iasi - Rapid Bucuresti
Sportul Studentesc - Apulum Alba Iulia
Farul Constanta - Dinamo
FC Arges - Universitatea Craiova

Etapa a-II-a (sambata, 7 august)

FC Brasov - FCM Bacau
Poli AEK Timisoara - FC National
Gloria Bistrita - CFR Cluj
Rapid Bucuresti - Steaua Bucuresti
Apulum Alba Iulia - Poli Iasi
Dinamo Bucuresti - Sportul Studentesc
Universitatea Craiova - Farul Constanta
Otelul Galati - FC Arges

Etapa a-III-a (miercuri, 11 august)

FC Brasov - Otelul Galati
FCM Bacau - Poli AEK Timisoara
FC National - Gloria Bistrita
CFR Cluj - Rapid Bucuresti
Steaua Bucuresti - Apulum Alba Iulia
Poli Iasi - Dinamo Bucuresti
Sportul Studentesc - Universitatea Craiova
Farul Constanta - FC Arges

Etapa a-IV-a (sambata, 21 august)

Poli AEK Timisoara - FC Brasov
Gloria Bistrita - FCM Bacau
Rapid Bucuresti - FC National
Apulum Alba Iulia - CFR Cluj
Dinamo Bucuresti - Steaua Bucuresti
Universitatea Craiova - Poli Iasi
FC Arges - Sportul Studentesc
Otelul Galati - Farul Constanta

Etapa a-V-a (sambata, 28 august)

Poli AEK Timisoara - Otelul Galati
FC Brasov - Gloria Bistrita
FCM Bacau - Rapid Bucuresti
FC National - Apulum Alba Iulia
CFR Cluj - Dinamo Bucuresti
Steaua Bucuresti - Universitatea Craiova
Poli Iasi - FC Arges
Sportul Studentesc - Farul Constanta

Etapa a-VI-a (sambata, 11 septembrie)

Gloria Bistrita - Poli AEK Timisoara
Rapid Bucuresti - FC Brasov
Apulum Alba Iulia - FCM Bacau
Dinamo Bucuresti - FC National
Universitatea Craiova - CFR Cluj
FC Arges - Steaua Bucuresti
Farul Constanta - Poli Iasi
Otelul - Sportul Studentesc

Etapa a-VII-a (sambata, 18 septembrie)

Gloria Bistrita - Otelul Galati
Poli AEK Timisoara - Rapid Bucuresti
FC Brasov - Apulum Alba Iulia
FCM Bacau - Dinamo Bucuresti
FC National - Universitatea Craiova
CFR Cluj - FC Arges
Steaua Bucuresti - Farul Constanta
Poli Iasi - Sportul Studentesc

Etapa a-VIII-a (sambata, 25 septembrie)

Rapid Bucuresti - Gloria Bistrita
Apulum Alba Iulia - Poli AEK Timisoara
Dinamo Bucuresti - FC Brasov
Universitatea Craiova - FCM Bacau
FC Arges - FC National
Farul Constanta - CFR Cluj
Sportul Studentesc - Steaua Bucuresti
Otelul Galati - Poli Iasi

Etapa a-IX-a (sambata, 2 octombrie)

Otelul Galati - Rapid Bucuresti
Gloria Bistrita - Apulum Alba Iulia
Poli AEK Timisoara - Dinamo Bucuresti
FC Brasov - Universitatea Craiova
FCM Bacau - FC Arges
FC National - Farul Constanta
CFR Cluj - Sportul Studentesc
Steaua Bucuresti - Poli Iasi

Etapa a-X-a (sambata, 16 octombrie)

Apulum Alba Iulia - Rapid Bucuresti
Dinamo Bucuresti - Gloria Bistrita
Universitatea Craiova - Poli AEK Timisoara
FC Arges - FC Brasov
Farul Constanta - FCM Bacau
Sportul Studentesc - FC National
Poli Iasi - CFR Cluj
Steaua Bucuresti - Otelul Galati

Etapa a-XI-a (sambata, 23 octombrie)

Otelul Galati - Apulum Alba Iulia
Rapid Bucuresti - Dinamo Bucuresti
Gloria Bistrita - Universitatea Craiova
Poli AEK Timisoara - FC Arges
FC Brasov - Farul Constanta
FCM Bacau - Sportul Studentesc
FC National - Poli Iasi
CFR Cluj - Steaua Bucuresti

Etapa a-XII-a (sambata, 30 octombrie)

Dinamo Bucuresti - Apulum Alba Iulia
Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti
FC Arges - Gloria Bistrita
Farul Constanta - Poli AEK Timisoara
Sportul Studentesc - FC Brasov
Poli Iasi - FCM Bacau
Steaua Bucuresti - FC National
CFR Cluj - Otelul Galati

Etapa a-XII-a (sambata, 6 noiembrie)

Otelul Galati - Dinamo Bucuresti
Apulum Alba Iulia - Universitatea Craiova
Rapid Bucuresti - FC Arges
Gloria Bistrita - Farul Constanta
Poli AEK Timisoara - Sportul Studentesc
FC Brasov - Poli Iasi
FCM Bacau - Steaua Bucuresti
FC National - CFR Cluj

Etapa a-XIV-a (sambata, 20 noiembrie)

Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti
FC Arges - Apulum Alba Iulia
Farul Constanta - Rapid Bucuresti
Sportul Studentesc - Gloria Bistrita
Poli Iasi - Poli AEK Timisoara
Steaua Bucuresti - FC Brasov
CFR Cluj - FCM Bacau
FC National - Otelul Galati

Etapa a-XV-a (sambata, 27 noiembrie)

Otelul Galati - Universitatea Craiova
Dinamo Bucuresti - FC Arges
Apulum Alba Iulia - Farul Constanta
Rapid Bucuresti - Sportul Studentesc
Gloria Bistrita - Poli Iasi
Poli AEK Timisoara - Steaua Bucuresti
FC Brasov - CFR Cluj
FCM Bacau - FC National
Distribuie:  
Incarc...

Realitatea.net

Din aceeasi categorie

Site-ul bzi.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.

Mica publicitate

© 2017 - BZI.ro - Toate drepturile rezervate
Page time :0.1404 (s) | 22 queries | Mysql time :0.022248 (s)

loading...