Universitatea Craiova - Poli Iasi, 0-0, la pauza

20 Martie 2010
586 Vizualizari | 0 Comentarii
Cristian Branet
Dupa 45 de minute, Universitatea Craiova si Poli Iasi se afla la egalitate, scor 0-0, intr-un joc din etapa 23 a Ligii I de fotbal. Oltenii au ratat 4-5 ocazii mari de a deschide scorul si ar fi trebuit sa primeasca un penalty in minutul 40, cand Branet l-a faultat clar in careu pe Florin Costea, care a si fost schimbat cu Alex Piturca, 4 minute mai tarziu. Iesenii au inceput mai bine jocul si timp de 25 de minute au reusit sa tina mingea departe de poarta lui Branet, dar din minutul 30 pe teren a existat o singura echipa, Universitatea Craiova. Ramaneti pe www.bzi.ro pentru a afla ce fac fotbalistii ieseni la Craiova.

Page time :0.1560 (s) | 24 queries | Mysql time :0.019478 (s)