VIDEO - Dinamo a invins pe Sturm Graz cu un gol al lui Tamas

18 Septembrie 2009
1396 Vizualizari | 0 Comentarii
VIDEO Dinamo a invins pe Sturm Graz cu un gol al lui Tamas
Afisat 14.37

Dinamo a invins in Austria pe Sturm Graz cu scorul de 1-0 si a inceput perfect Grupele Europa League! Tamas a marcat unicul gol al meciului. Echipa lui Dario Bonetti a dominat total prima repriza si s-a aparat perfect pe final de meci, cand austriecii au atacat in forta. Meciul incins dintre Sturm Graz - Dinamo a fost aproape sa se transforme intr-o bataie generala. Un fault al lui Beichler din minutul 70 asupra lui Alexe s-a transformat intr-o cearta cu N`Doye in prim plan. Senegalezul i-a reprosat arbitrului ca jucatorul austriecilor ar trebui sanctionat, moment in care a fost "intampinat" de mai multi jucatori de la Sturm. Dinamovistii si austriecii s-au strans in jurul arbitrului si au fost la un pas de bataie!
Unicul gol al meciului a fost reusit de Tamas, care a marcat cu un sut perfect de la 18 metri in minutul 80! Vezi rezumatul meciului dintre Sturm Graz si Dinamo.

Page time :0.4721 (s) | 22 queries | Mysql time :0.292586 (s)