VIDEO - Soc in Liga Campionilor: Barcelona a fost invinsa de Rubin Kazan

21 Octombrie 2009
1004 Vizualizari | 0 Comentarii
VIDEO Soc in Liga Campionilor Barcelona a fost invinsa de Rubin Kazan
Afisat 11.02

Plecati de pe ultimul loc inaintea meciului de pe Camp Nou, rusii de la Rubin Kazan au aruncat in bratele disperarii Barcelona! Rubin a castigat cu 2-1 in Spania si aduna patru puncte, egalandu-i pe extraterestri! Rubin a socat Catalunia cu un gol in minutul 2. Ryazantsev a prins un sut de senzatie de la 30 de metri care a lovit bara aproape de vinclu. Valdes nu a putut face nimic! Barcelona a intrat la pauza cu capul in pamant. Se anunta iadul pentru rusi in repriza a doua. Ibrahimovic nu a stat mult pe ganduri si a preluat pe piept, sut la coltul lung si bara-gol. Barca egaleaza in minutul 48.
Nu a fost sa fie festival pe Camp Nou, in seara surprizelor. Karadeniz a redus la tacere Catalunia si Rubin conduce cu 2-1. Barcelona ramane cu doar patru puncte, si situatia se complica in grupa F, acolo unde Inter sta cel mai prost!

Page time :0.2998 (s) | 22 queries | Mysql time :0.140969 (s)