News Flash:

Arbitrii partidelor de la Cupa Mondiala

5 Iunie 2010
766 Vizualizari | 0 Comentarii
1. Khali Ibrahim Al Ghamdi (Arabia Saudita) - Asistenti: Hassan Kamranifar (Iran), Saleh Al Marzouqi (Emiratele Arabe Unite)
2. Ravshan Irmatov (Uzbekistan) - Rafael Ilyasov (Uzbekistan), Bahadyr Kochkarov (Kargastan)
3. Subkhiddin Mohd Salleh (Malaysia) - Yuxin Mu (China), Jeffrey Goh Gek Fheng (Singapore)
4. Yuichi Nishimura (Japonia) - Toru Sagara (Japonia), Hea Sang Jeong (Coreea de Sud)
5. Mohamed Benouza (Algeria) - Nasser Abdel Nabi (Egipt), Maamar Chabane (Algeria)
6. Koman Coulibaly (Mali) - Redouane Achik (Maroc), Manuel Candido (Angola)
7. Jerôme Damon (Africa de Sud) - Célestin Ntagungira (Rwanda), Enock Molefe (Africa de Sud)
8. Eddy Allen Maillet (Seychelles) - Evarist Menkouande (Camerun), Bechir Hassani (Tunisia)
9. Joel Antonio Aguilar (El Salvador) - Williams Torres (EL Salvador), Francisco Zumba (El Salvado)
10. Benito Armando Archundia Tellez (Mexic) - Hector Vergara (Canada), Marvin Cesar Torrentera Rivera (Mexic)
11. Carlos Alberto Batres Gonzalez (Guatemala) - Leonel Leal (Costa Rica), Carlos Pastrana (Honduras)
12. Marco Antonio Rodriguez Moreno (Mexic) - José Luis Camargo Callado (Mexic), Alberto Morin Mendez (Mexic)
13. Carlos Amarillia Demarqui (Paraguay) - Emigdio Ruiz Roa (Paraguay), Nicolas Yegros (Paraguay)
14. Hector Walter Baldassi (Argentina) - Ricardo Casas (Argentina), Hernan Maidana (Argentina)
15. Jorge Larrionda (Uruguay) - Pablo Fandino (Uruguay), Mauricio Espinosa (Uruguay)
16. Pabmo Antonio Pozo Quinteros (Chile) - Patricio Basualto (Chile), Francisco Mondria (Chile)
17. Oscar Julian Ruiz Acosta (Columbia) - Abraham Gonzalez (Columbia), Humberto Clavijo (Columbia)
18. Carlos Simon (Brazilia) - Altemir Haussmann (Brazilia), Roberto Braatz (Brazilia)
19. Michael Hester (Noua Zeelanda) - Jan-Hendrik Hintz (Noua Zeelanda), Tevita Makasini (Tonga)
20. Peter O'Leary (Noua Zeelanda) - Brent Best (Noua Zeelanda) - Matthew Taro (Insulele Solomon)
21. Olegario Manuel Bartolo F. Benquerenca (Portugalia) - Jose Manuel Silva Cardinal (Portugalia), Bertino Miranda (Portugalia)
22. Massimo Busacca (Elvetia) - Matthias Arnet (Elvetia), Francesco Buragina (Elvetia)
23. Franck de Bleeckere (Belgia) - Peter Hermans (Belgia), Walter Vromans (Belgia)
24. Martin Hansson (Suedia) - Henrik Andren (Suedia), Stephan Wittberg (Suedia)
25. Viktor Kassai (Ungaria) - Gabor Eros (Ungaria), Tibor Vamos (Ungaria)
26. Stephane Lannoy (Franta) - Eric Dansault (Franta), Laurent Ugo (Franta)
27. Roberto Rosetti (Italia) - Paolo Calgano (Italia), Stefano Ayroldi (Italia)
28. Wolfgang Stark (Germania) - Jan Salver (Germania), Mike Pickel (Germania)
29. Alberto Undiano Mallenco (Spania) - Fermin Martinez Ibanez (Spania), Juan Carlos Yuste Jimenez (Spania)
30. Howard Melton Webb (Anglia) - Darren Cann (Anglia), Michael Mullarkey (Anglia).
Daca ti-a placut articolul, te asteptam si pe pagina de Facebook. Avem si Instagram.
Distribuie:  

Realitatea.net

Din aceeasi categorie

Site-ul bzi.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.

Mica publicitate

© 2017 - BZI.ro - Toate drepturile rezervate
Page time :0.1379 (s) | 24 queries | Mysql time :0.013054 (s)