News Flash:

Clasament - etapa 10

17 Octombrie 2009
1046 Vizualizari | 0 Comentarii
Clasament etapa 10
Etapa 10

Ieri

Unirea Alba Iulia - International Curtea de Arges
Au marcat: Chiriches `11 (autogol) / Stoianof `57, Em. Kone `59
Unirea Urziceni - FC Vaslui 1-2 (1-0)
Au marcat: Onofras (`7) / Gerlem (`51), Wesley (`72)

Astazi

Pandurii Targu Jiu - Gaz Metan Medias, ora 15.00, GSP TV
Rapid - CFR Cluj, ora 18.00, GSP TV
FC Timisora - Ceahlaul Piatra Neamt, ora 21.00, Digi Sport

Duminica, 18 octombrie

Gloria Bistrita - Otelul Galati, ora 14.00, GSP TV
Astra Ploiesti - Universitatea Craiova, ora 16.00, GSP TV
FC Brasov - Dinamo, ora 18.00, Digi Sport
Poli Iasi - Steaua, ora 20.00, Antena 1.

Etapa 11

Vineri, 23 octombrie

Otelul Galati - Poli Iasi, ora 15.00
Universitatea Craiova - FC Vaslui, ora 18.00
Gaz Metan Medias - FC Brasov, ora 20.00

Sambata, 24 octombrie

Ceahlaul Piatra Neamt - Unirea Alba Iulia, ora 18.00
Pandurii Targu Jiu - Unirea Urziceni, ora 20.00

Duminica, 25 octombrie

International Curtea de Arges - Astra Ploiesti, ora 16.00
Dinamo Bucuresti - Gloria Bistrita, ora 18.00
Steaua Bucuresti - Rapid Bucuresti, ora 20.00, Antena 1
CFR Cluj - FC Timisoara, ora 21.45

Etapa 12

Vineri, 30 octombrie

FC Brasov - Pandurii Targu Jiu, ora 17.00

Sambata, 31 octombrie

Gloria Bistrita - Gaz Metan Medias, ora 16.00
Astra Ploiesti - Ceahlaul Piatra Neamt, ora 18.00
Unirea Urziceni - Universitatea Craiova, ora 20.00

Duminica, 1 noiembrie

Unirea Alba Iulia - CFR Cluj, ora 14.00
Poli Iasi - Dinamo Bucuresti, ora 16.00
FC Vaslui - International Curtea de Arges, ora 18.00
FC Timisoara - Steaua Bucuresti, ora 20.00
Rapid Bucuresti - Otelul Galati, ora 21.30.
Distribuie:  

Realitatea.net

Din aceeasi categorie

Site-ul bzi.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.

Mica publicitate

© 2017 - BZI.ro - Toate drepturile rezervate
Page time :0.5844 (s) | 22 queries | Mysql time :0.449091 (s)