News Flash:

Cupa Romaniei, sezon 2019/2020. Vezi programul complet din turul 1

19 Iulie 2019
454 Vizualizari | 0 Comentarii
Newsletter
BZI Live Video Divertisment
Video Monden
Muzica Populara Curs valutar
EUR: 4.7216 RON (0.0000)
USD: 4.2706 RON (0.0000)
Horoscop
berbec
taur
gemeni
rac
leu
fecioara
balanta
scorpion
sagetator
capricorn
varsator
pesti
minge

Federatia Romana de Fotbal a anuntat,astazi, programul meciurilor din faza intai nationala a Cupei Romaniei, sezonul 2019/2020.
Vor evolua in aceasta faza a competitiei cele 42 de echipe castigatoare ale fazelor judetene ale Cupei si 34 de echipe care au jucat in precedenta editie a Ligii 3.

Mihai Teja: Avem un meci dificil si trebuie sa fim determinati

Programul complet din turul 1

AFC Viitorul Albesti (BT) – ASMS ACS Sanatatea Darabani (BT)
CSO Viitorul Liteni (SV) – ACS Somuz Falticeni (SV)
AS Unirea Mircesti (IS) – CSM Pascani (IS)
AS Bradu Borca (NT) – ACSM Ceahlaul Piatra Neamt (NT)
CSM FC Vaslui (VS) – AS Viitorul Curita (BC)
AS Avantul Zarnesti (BZ) – ACS Mausoleul Marasesti (VN)
CS Gheorgheni (HR) – AFC Odorheiu Secuiesc (HR)
ACS FC Papauti (CV) – ACS KSE Targu Secuiesc (CV)
CS Viitorul Ianca (BR) – ACS Sportul Chiscani (BR)
ACS Universitatea Dunarea de Jos Galati (GL) – CS Sporting Liesti (GL)
CSM Ramnicu Sarat (BZ) – CS Faurei (BR)
ACS Pescarusul Sarichioi Junior (TL) – CS Medgidia (CT)
CS Victoria Cumpana (CT) – CSA Axiopolis Sport Cernavoda (CT)
Baraganul Ciulnita (IL) – AS FC Agricola Borcea (CL)
ACS Mostistea Ulmu (CL) – ACSM Oltenita (CL)
CSA Steaua Bucuresti (B) – CS Mihai Bravu (GR)
AS Vulturii Pasarea (IF) – ACS Viitorul Domnesti (IF)
CS Blejoi (PH) – CSM Flacara Moreni (DB)
AS FC Precizia Sacele (BV) – AFC Harman (BV)
ACS Ajax Botoroaga (TR) – CS Sporting Rosiori 2008 (TR)
AS Recolta Gura Sutii (DB) – CS Real Bradu (AG)
CS Minerul Costesti (VL) – ACS Unirea Bascov (AG)
CSM Slatina (OT) – ACS Vedita Colonesti M.S. (OT)
CS Carcea (DJ) – CS Strehaia (MH)
AS Unirea Cruset (GJ) – CS Inter Petrila (HD)
LPS Cetate Deva (HD) – CS Hunedoara (HD)
AFC Vointa Lupac (CS) – CSM Lugoj (TM)
CS Millenium Giarmata (TM) – CSC Ghiroda si Giarmata Vii (TM)
CS Avantul Periam (TM) – ACS Progresul Pecica (AR)
CS Magura Cisnadie (SB) – ACS FC Avrig (SB)
Vointa Stremt (AB) – AFC Unirea 1924 (AB)
CS Ocna Mures (AB) – ACS Industria Galda (AB)
CSC Sanmartin (BH) – AFC Unirea Tasnad (SM)
SC Olimpia MCMXXI Satu Mare (SM) – SCM Zalau (SJ)
CS Floresti (CJ) – CS Iernut (MS)
CS Unirea Ungheni 2018 (MS) – ACS MSE Targu Mures (MS)
ACS Dumitra (BN) – ACS Unu Fotbal Club Gloria (BN)
Progresul Somcuta Mare (MM) – FC Unirea Dej (CJ).

Daca ti-a placut articolul, te asteptam si pe pagina de Facebook. Avem si Instagram.

programul meciurilor
Distribuie:  

Realitatea.net

RomaniaTV.net

Din aceeasi categorie

Site-ul bzi.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.

Mica publicitate

© 2019 - BZI.ro - Toate drepturile rezervate
Page time :0.1543 (s) | 23 queries | Mysql time :0.019613 (s)