Daniel Pancu, eliminat in duelul romanilor

18 Mai 2009
646 Vizualizari | 0 Comentarii
Jucatorul Daniel Pancu a fost eliminat in minutul 64 al partidei pe care echipa sa, Terek Groznai, a pierdut-o, sambata, in deplasare, in fata formatiei Lokomotiv Moscova, scor 0-4, in etapa a IX-a a campionatului de fotbal al Rusiei. Pancu a fost avertizat prima data in minutul 10 al partidei, pentru un fault la mijlocul terenului, iar in minutul 64 arbitrul i-a aratat ieseanului al doilea cartonas galben si, implicit pe cel rosu. La Terek, Florentin Petre a fost titular si inlocuit la pauza, cu Georgiev, in timp ce Andrei Margaritescu, revenit dupa o accidentare, a fost integralist. La gazde, Razvan Cocis a jucat tot meciul si a contribuit la primele doua goluri ale lui Lokomotiv Moscova. Cocis a initiat faza din minutul 13, in urma careia Odemwingie a deschis scorul pentru gazde, iar in minutul 51 i-a pasat aceluiasi Odemwingie, care a majorat diferenta pe tabela de marcaj. Celelalte doua goluri au fost marcate de Glusakov, in minutul 65, si Bouli, care a marcat in propria poarta in prelungirile partidei.

Page time :0.1345 (s) | 22 queries | Mysql time :0.019512 (s)