Fara emotii! Steaua invinge Clujul si baga frica in adversari

Publicat: 18 feb. 2014
1

@ Steaua Bucuresti a castigat si a doua restanta din anul 2014, scor 2-0 cu U Cluj, si a urcat pe primul loc in Liga I de fotbal, la trei puncte distanta de Astra @ Adrian Popa si Szukala au marcat cele doua goluri ale victoriei steliste

Steaua a reusit a doua victorie din anul 2014 si este gata de startul minireturului. Aseara, stelistii au trecut cu 2-0 de Universitatea Cluj, mai clar decat o arata scorul. In fata a aproape 10.000 de spectatori prezenti in Ghencea, Adi Popa a deschis scorul inainte de pauza, iar Szukala a desprins-o in castigatoare clara pe Steaua, cu zece minute inainte de final, pe fondul unui nou joc bun prestat de Alexandru Chipciu, completat de Cristi Tanase cu o bara si un dinte in minus, spre final.

Click aici pentru a vedea pe sport.bzi.ro, cum a bagat Steaua frica in adversari inca din primele doua meciuri ale anului 2014.