News Flash:

Fotbal: Programul returului din Seria I a Diviziei C

8 Martie 2002
1415 Vizualizari | 0 Comentarii
Newsletter
BZI Live Video Divertisment
Video Monden
Muzica Populara Curs valutar
EUR: 4.6569 RON (0.0000)
USD: 4.0889 RON (0.0000)
Horoscop
berbec
taur
gemeni
rac
leu
fecioara
balanta
scorpion
sagetator
capricorn
varsator
pesti
- Etapa a 16-a (9 martie) Cimentul Bicaz - RATC CFR Moldova Iasi Sportul Municipal Vaslui - Gloria Zemes FC Botosani - Unirea Negresti Aerostar Bacau - Rulmentul Barlad Foresta II Falticeni - Rafinaria Darmanesti Poli Unirea Iasi - Pro Mobila Crucea FCM CFR Pascani - Ceahlaul II Targu Neamt Telecom Iasi - Bucovina Radauti (pe 8 martie) - Etapa a 17-a (16 martie) RATC CFR Moldova Iasi - SM Vaslui Gloria Zemes - FC Botosani Unirea Negresti - Aerostar Rulmentul - Foresta II Rafinaria Darmanesti - Poli Unirea Iasi Pro Mobila Crucea - CFR Pascani Ceahlaul II - Telecom Iasi Bucovina - Cimentul - Etapa a 18-a (23 martie) Cimentul - SM Vaslui FC Botosani - RATC CFR Moldova Iasi Aerostar - Gloria Zemes Foresta II - Unirea Negresti Poli Unirea Iasi - Rulmentul CFR Pascani - Rafinaria Darmanesti Telecom Iasi - Pro Mobila Crucea Bucovina - Ceahlaul II - Etapa a 19-a (30 martie) SM Vaslui - FC Botosani RATC CFR Moldova Iasi - Aerostar Gloria Zemes - Foresta II Unirea Negresti - Poli Unirea Iasi Rulmentul - CFR Pascani Rafinaria Darmanesti - Telecom Iasi Pro Mobila Crucea - Bucovina Ceahlaul II - Cimentul - Etapa a 20-a (6 aprilie) Cimentul - FC Botosani Aerostar - SM Vaslui Foresta II - RATC CFR Moldova Iasi Poli Unirea Iasi - Gloria Zemes CFR Pascani - Unirea Negresti Telecom Iasi - Rulmentul Bucovina - Rafinaria Darmanesti Ceahlaul II - Pro Mobila Crucea - Etapa a 21-a (13 aprilie) FC Botosani - Aerostar SM Vaslui - Foresta II RATC CFR Moldova Iasi - Poli Unirea Iasi Gloria Zemes - CFR Pascani Unirea Negresti - Telecom Iasi Rulmentul - Bucovina Rafinaria Darmanesti - Ceahlaul II Pro Mobila Crucea - Cimentul - Etapa a 22-a (20 aprilie) Cimentul - Aerostar Foresta II - FC Botosani Poli Unirea Iasi - SM Vaslui CFR Pascani - RATC CFR Moldova Iasi Telecom Iasi - Gloria Zemes Bucovina - Unirea Negresti Ceahlaul II - Rulmentul Pro Mobila Crucea - Rafinaria Darmanesti - Etapa a 23-a (27 aprilie) Aerostar - Foresta II FC Botosani - Poli Unirea Iasi SM Vaslui - CFR Pascani RATC CFR Moldova Iasi - Telecom Iasi Gloria Zemes - Bucovina Radauti Unirea Negresti - Ceahlaul II Rulmentul - Pro Mobila Crucea Rafinaria Darmanesti - Cimentul - Etapa a 24-a (4 mai) Foresta II - Cimentul Poli Unirea Iasi - Aerostar CFR Pascani - FC Botosani Telecom Iasi - SM Vaslui Bucovina - RATC CFR Moldova Iasi Ceahlaul II - Gloria Zemes Pro Mobila Crucea - Unirea Negresti Rafinaria Darmanesti - Rulmentul - Etapa a 25-a (11 mai) Foresta II - Poli Unirea Iasi Aerostar - CFR Pascani FC Botosani - Telecom Iasi SM Vaslui - Bucovina RATC CFR Moldova Iasi - Ceahlaul II Gloria Zemes - Pro Mobila Crucea Unirea Negresti - Rafinaria Darmanesti Cimentul - Rulmentul - Etapa a 26-a (15 mai) Poli Unirea Iasi - Cimentul CFR Pascani - Foresta II Telecom Iasi - Aerostar Bucovina - FC Botosani Ceahlaul II - SM Vaslui Pro Mobila Crucea - RATC CFR Moldova Iasi Rafinaria Darmanesti - Gloria Zemes Rulmentul - Unirea Negresti - Etapa a 27-a (18 mai) Poli Unirea Iasi - CFR Pascani Foresta II - Telecom Iasi Aerostar - Bucovina FC Botosani - Ceahlaul II SM Vaslui - Pro Mobila Crucea RATC CFR Moldova Iasi - Rafinaria Gloria Zemes - Rulmentul Cimentul - Unirea Negresti - Etapa a 28-a (22 mai) CFR Pascani - Cimentul Telecom Iasi - Poli Unirea Iasi Bucovina - Foresta II Ceahlaul II - Aerostar Pro Mobila Crucea - FC Botosani Rafinaria Darmanesti - SM Vaslui Rulmentul - RATC CFR Moldova Iasi Unirea Negresti - Gloria Zemes - Etapa a 29-a (25 mai) CFR Pascani - Telecom Iasi Poli Unirea Iasi - Bucovina Foresta II - Ceahlaul II Aerostar - Pro Mobila Crucea FC Botosani - Rafinaria Darmanesti SM Vaslui - Rulmentul RATC CFR Moldova Iasi - Unirea Negresti Cimentul - Gloria Zemes - Etapa a 30-a (1 iunie) Telecom Iasi - Cimentul Bucovina - CFR Pascani Ceahlaul II - Poli Unirea Iasi Pro Mobila Crucea - Foresta II Rafinaria Darmanesti - Aerostar Rulmentul - FC Botosani Unirea Negresti - SM Vaslui Gloria Zemes - RATC CFR Moldova Iasi Nota: Prima clasata la finalul celor 30 de etape va promova in Divizia B. Formatiile de pe locurile 15 si 16 vor retrograda in Divizia D. (D.T.)
Daca ti-a placut articolul, te asteptam si pe pagina de Facebook. Avem si Instagram.
Distribuie:  
Loading...

Realitatea.net

RomaniaTV.net

Din aceeasi categorie

Site-ul bzi.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.

Mica publicitate

© 2018 - BZI.ro - Toate drepturile rezervate
Page time :0.1516 (s) | 23 queries | Mysql time :0.021077 (s)