Fotbalisti umiliti

17 Septembrie 2007
988 Vizualizari | 0 Comentarii
Dupa ce au castigat la masa verde cu 3-0, impotriva echipei Bujorii Tecuci, fotbalistii pascaneni au revenit cu picioarele pe pamant vineri, dupa o infrangere la scor. Astfel, in ultima etapa a Diviziei C, FCM-CFR Pascani a fost invinsa clar de Pambac Bacau cu socrul de 4-1. Cu toate ca au inceput meciul bine, printr-un gol marcat de Pintilie, bacauanii au reusit repede sa duca pana la pauza scorul la 2-1. Dupa pauza, pascanenii nu au mai pus deloc probleme in atac, acestia incasand alte doua goluri, scorul final fiind 4-1 pentru Pambac Bacau. Nici Leonard Pascani nu a reusit sa se impuna in meciul jucat pe teren propriu contra formatiei Juventus Falticeni, pierzand cu scorul de 2-1.

Astfel, in urma acestor rezultate, CFR-FCM Pascani se afla pe locul 9 in clasament, cu 6 puncte acumulate, in timp ce Leonard Pascani a devenit lanterna rosie, avand doar un punct in cinci meciuri jucate.

Page time :0.4078 (s) | 24 queries | Mysql time :0.295213 (s)