Ghioane a marcat un gol in meciul Dinamo Kiev-Lugansk, scor 2-0

26 Septembrie 2009
974 Vizualizari | 0 Comentarii
Ghioane a marcat un gol in meciul Dinamo Kiev Lugansk scor 2 0
Afisat 13.29 Mijlocasul Tiberiu Ghioane a marcat un gol vineri, in meciul castigat de Dinamo Kiev cu 2-0 in fata formatiei Lugansk, din etapa a 8-a a campionatului Ucrainei, informeaza site-ul oficial al gruparii din Kiev. Ghioane a marcat in minutul 71, dupa ce intrase pe teren in minutul 58. Primul gol al formatiei ucrainene a fost inscris de Milevski, in minutul 22, din penalty. Mijlocasul roman se afla la a doua reusita consecutiva in ultimele doua etape, dupa ce a inscris pentru Dinamo Kiev si in partida cu Metalist Harkov (scor 2-1), din runda a 7-a a campionatului. In acel meci, Ghioane, care a fost integralist, a deschis scorul in minutul 15.

Page time :0.2661 (s) | 22 queries | Mysql time :0.162566 (s)