Grigoras a debutat cu o remiza pe banca Politehnicii

8 Iulie 2009
649 Vizualizari | 0 Comentarii
Afisat la 17:33

Intr-un meci amical disputat la Busteni, Poli Iasi a incheiat la egalitate, scor 1-1, confruntarea cu nou-prmovata Astra Ploiesti. Pentru trupa lui Petre Grigoras, aflat la primul joc pe banca Politehnicii, a marcat Ionut Bilba, in minutul 14, in timp ce pentru ploiesteni a egalat Paun, in minutul 81. Grigoras a inceput meciul cu Astra in urmatoarea alcatuire: Branet - Buta, Ilie, Munteanu, Pecnik - Miclea, Milea, Bersnjak, Sandu - Bratu, Bilba. Au mai jucat: Marc, Cojocnean, Apetroaie, Straton, Teusan, Kalai, Vintila, Tincu, Buhusi, Cr. Ionut, Gavatorta, Poparadu, Palimaru, Stiubei. Vineri, Poli va juca de la ora 18.00, al doilea amical din stagiul de la Poiana Brasov, impotriva formatiei Gloria Bistrita.

Page time :0.4619 (s) | 22 queries | Mysql time :0.336154 (s)