News Flash:

Meciurile Politehnicii Iasi in Liga a II-a

3 August 2010
1371 Vizualizari | 0 Comentarii
Programul Seriei I a Ligii a II-a, editia 2010-2011

Etapa I - 21 august

Politehnica Iasi – Astra II
CF Braila – Sageata Navodari
Dunarea Galati – Gloria Buzau
Juventus Bucuresti - Concordia Chiajna
CS Otopeni – Steaua II
Ceahlaul Piatra Neamt – Delta Tulcea
FC Botosani – FC Snagov
Viitorul Constanta – Farul Constanta

Etapa a II-a - 28 august

Sageata Navodari – Politehnica Iasi
Gloria Buzau – CF Braila
Concordia Chiajna – Dunarea Galati
Steaua II – Juventus Bucuresti
Delta Tulcea – CS Otopeni
FC Snagov – Ceahlaul Piatra Neamt
Farul Constanta – FC Botosani
Astra II – Viitorul Constanta

Etapa a III-a - 4 septembrie

Sageata Navodari – Astra II
Politehnica Iasi – Gloria Buzau
CF Braila – Concordia Chiajna
Dunarea Galati – Steaua II
Juventus Bucuresti – Delta Tulcea
CS Otopeni – FC Snagov
Ceahlaul Piatra Neamt – Farul Constanta
FC Botosani – Viitorul Constanta

Etapa a IV-a - 11 septembrie

Gloria Buzau – Sageata Navodari
Concordia Chiajna – Politehnica Iasi
Steaua II – CF Braila
Delta Tulcea – Dunarea Galati
FC Snagov – Juventus Bucuresti
Farul Constanta – CS Otopeni
Viitorul Constanta – Ceahlaul Piatra Neamt
Astra II – FC Botosani

Etapa a V-a - 18 septembrie

Gloria Buzau – Astra II
Sageata Navodari – Concordia Chiajna
Politehnica Iasi – Steaua II
CF Braila – Delta Tulcea
Dunarea Galati – FC Snagov
Juventus Bucuresti – Farul Constanta
CS Otopeni – Viitorul Constanta
Ceahlaul Piatra Neamt – FC Botosani

Etapa a VI-a - 25 septembrie

Concordia Chiajna - Gloria Buzau
Steaua II – Sageata Navodari
Delta Tulcea – Politehnica Iasi
FC Snagov – CF Braila
Farul Constanta – Dunarea Galati
Viitorul Constanta – Juventus Bucuresti
FC Botosani – CS Otopeni
Astra II – Ceahlaul Piatra Neamt

Etapa a VII-a - 2 octombrie

Concordia Chiajna – Astra II
Gloria Buzau – Steaua II
Sageata Navodari – Delta Tulcea
Politehnica Iasi – FC Snagov
CF Braila – Farul Constanta
Dunarea Galati – Viitorul Constanta
Juventus Bucuresti – FC Botosani
CS Otopeni – Ceahlaul Piatra Neamt

Etapa a VIII-a - 9 octombrie

Steaua II – Concordia Chiajna
Delta Tulcea – Gloria Buzau
FC Snagov – Sageata Navodari
Farul Constanta – Politehnica Iasi
Viitorul Constanta – CF Braila
FC Botosani – Dunarea Galati
Ceahlaul Piatra Neamt – Juventus Bucuresti
Astra II – CS Otopeni

Etapa a IX-a - 16 octombrie

Astra II – Steaua II
Concordia Chiajna – Delta Tulcea
Gloria Buzau – FC Snagov
Sageata Navodari – Farul Constanta
Politehnica Iasi – Viitorul Constanta
CF Braila – FC Botosani
Dunarea Galati – Ceahlaul Piatra Neamt
Juventus Bucuresti – CS Otopeni

Etapa a X-a - 23 octombrie

Delta Tulcea – Steaua II
FC Snagov – Concordia Chiajna
Farul Constanta – Gloria Buzau
Viitorul Constanta – Sageata Navodari
FC Botosani – Politehnica Iasi
Ceahlaul Piatra Neamt – CF Braila
CS Otopeni – Dunarea Galati
Juventus Bucuresti – Astra II

Etapa a XI-a - 30 octombrie

Astra II – Delta Tulcea
Steaua II – FC Snagov
Concordia Chiajna – Farul Constanta
Gloria Buzau – Viitorul Constanta
Sageata Navodari – FC Botosani
Politehnica Iasi – Ceahlaul Piatra Neamt
CF Braila – CS Otopeni
Dunarea Galati – Juventus Bucuresti

Etapa a XII-a - 6 noiembrie

FC Snagov – Delta Tulcea
Farul Constanta – Steaua II
Viitorul Constanta – Concordia Chiajna
FC Botosani – Gloria Buzau
Ceahlaul Piatra Neamt – Sageata Navodari
CS Otopeni - Politehnica Iasi
Juventus Bucuresti – CF Braila
Dunarea Galati – Astra II

Etapa a XIII-a - 13 noiembrie

Astra II – FC Snagov
Delta Tulcea – Farul Constanta
Steaua II – Viitorul Constanta
Concordia Chiajna – FC Botosani
Gloria Buzau – Ceahlaul Piatra Neamt
Sageata Navodari – CS Otopeni
Politehnica Iasi – Juventus Bucuresti
CF Braila – Dunarea Galati

Etapa a XIV-a - 20 noiembrie

Farul Constanta – FC Snagov
Viitorul Constanta – Delta Tulcea
FC Botosani – Steaua II
Ceahlaul Piatra Neamt – Concordia Chiajna
CS Otopeni – Gloria Buzau
Juventus Bucuresti – Sageata Navodari
Dunarea Galati – Politehnica Iasi
CF Braila – Astra II

Etapa a XV-a - 27 noiembrie

Astra II – Farul Constanta
FC Snagov – Viitorul Constanta
Delta Tulcea – FC Botosani
Steaua II – Ceahlaul Piatra Neamt
Concordia Chiajna – CS Otopeni
Gloria Buzau – Juventus Bucuresti
Sageata Navodari – Dunarea Galati
Politehnica Iasi - CF Braila

Nota: Incepand cu editia 2010-2011, echipa ACS Sageata Stejaru va purta numele de AFC Sageata Navodari, iar FC Dunarea Giurgiu numele de Astra II.
Distribuie:  

Realitatea.net

Din aceeasi categorie

Site-ul bzi.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.

Mica publicitate

© 2017 - BZI.ro - Toate drepturile rezervate
Page time :0.1266 (s) | 22 queries | Mysql time :0.017962 (s)

loading...