Ovidiu Hategan, delegat la meciul Napoli - Arsenal, din returul sferturilor Ligii Europa

16 Aprilie 2019
353 Vizualizari | 0 Comentarii
EUR: 4.7625 RON (-0.0002)
USD: 4.2638 RON (-0.0088)
Ovidiu Hategan

Arbitrul Ovidiu Hategan va conduce la centru meciul Napoli - Arsenal Londra, programat joi, de la ora 22.00, in mansa retur a sferturilor de finala ale Ligii Europa. Ovidiu Hategan va fi ajutat de Octavian Sovre si Sebastian Gheorghe. Asistenti suplimentari vor fi Radu Petrescu si Sebastian Coltescu, iar arbitru de rezerva va fi Radu Ghinguleac. In tur, la Londra, Arsenal s-a impus, scor 2-0.

Preliminarii EURO 2020: Istvan Kovacs, delegat la partida dintre Franta si Islanda

O brigada de arbitri din Romania, cu Ovidiu Hategan la centru, va conduce partida din optimile de finala ale UEFA Europa League, Inter Milano-Eintracht Frankfurt. Ovidiu Hategan a fost ajutat atunci de Octavian Sovre si Sebastian Gheorghe, la linii, Radu Petrescu si Sebastian Coltescu, arbitrii asistenti, plus Radu Ghinguleac, arbitru de rezerva.