Poli a scos doar o remiza cu echipa lui Hagi

9 Februarie 2010
753 Vizualizari | 0 Comentarii
Poli Iasi a terminat la egalitate, scor 1-1, penultimul amical al cantonamentului din Antalya, in compania formatiei Viitorul Constanta (formatia de seniori a Academiei Gheorghe Hagi, o echipa care evolueza in Liga a III-a din Romania). Constantenii au deschis scorul in minutul 33 dintr-un penalty in urma unui fault in careu al lui Mihajlov, iar Poli a egalat in minutul 87 prin Nuno Viveiros. Petre Grigoras a inceput meciul in formula: Plesca - Straut, Ilie, Mihajlov, Acisnte - Buhusi, Negru, Onicas - Bujor, Badea, Paun, in repriza a doua intrand: Marc - Rata, Cuciula, Costache, Badic - Birladeanu, Straton, Caragea - Viveiros, Bilba, Balan.