Poli Iasi a pierdut amicalul cu Banska Bystrica

10 Februarie 2009
1046 Vizualizari | 1 Comentarii
Fotbalistii de la Poli Iasi au pierdut amicalul cu slovacii de la Banska Bystrica, scor 0-1 (0-0). In repriza secunda la ieseni a jucat Apetroaie in locul lui Sfirlea, din minutul 70. Acesta este al doilea meci amical disputat de Poli Iasi in cantonamentul din Antalya. In prima partida, disputata in urma cu doua zile, trupa lui Cristiano Bergodi a trecut de uzbecii de la Andhizan cu scorul de 2-0. Urmatorul meci amical este programat joi, 12 februarie, impotriva formatiei Mika Ashtarak, echipa de top din Armenia.