30 Mai 2009
1241 Vizualizari | 0 Comentarii
Poli Iasi s a salvat de la retrogradare GALERIE FOTO
Afisat 22.19

Fotbalistii de la Poli Iasi nu au reusit sa invinga pe Gloria Buzau dar s-au salvat dela retrogradare dupa ce Farul Constanta a invins cu 2 - 0 pe Gaz Metan Medias. Iesenii au scos doar un egal pe teren propriu cu Gloria Buzau prin golurile marcate de Bratu in minutul 53 si Mansour in minutul 54.

Singura situatie in care Poli Iasi ar mai putea avea probleme cu retrogradarea ar fi urmatoarea: Tribunalul de Arbitraj Sportiv sa acorde 3 puncte Farului Constanta in urma scandalului cu nocturna de la Iasi. Cum meciul dintre cele doua echipe s-a jucat deja e aproape imposibil de crezut ca Farul va mai avea castig de cauza.

Page time :0.1359 (s) | 22 queries | Mysql time :0.014349 (s)