News Flash:

Program tur Divizia "B" - anul competitional 2000-2001

16 Iulie 2000
1838 Vizualizari | 0 Comentarii
Etapa I - 12.08.2000
Hondor Agigea - Poli Iasi
Callatis Mangalia - Cimentul Fieni
Fulgerul Bragadiru - Midia Navodari
Apemin Borsec - Poiana Cimpina
FC Onesti - Diplomatic Focsani
Farul Constanta - Aro Cimpulung
Precizia Sacele - Metrom Brasov
Tractorul Brasov - Sportul Studentesc
Juventus Bucuresti - Laminorul Roman

Etapa II - 19.08.2000
Poli Iasi - Callatis Mangalia
Cimentul Fieni - Fulgerul Bragadiru
Midia Navodari - Apemin Borsec
Poiana Cimpina - Farul Constanta
Diplomatic Focsani - Precizia Sacele
Aro Cimpulung - FC Onesti
Metrom Brasov - Tractorul Brasov
Sportul Studentesc - Juventus Bucuresti
Laminorul Roman - Hondor Agigea

Etapa III - 26.08.2000
Hondor Agigea - Sportul Studentesc
Callatis Mangalia - Laminorul Roman
Fulgerul Bragadiru - Poli Iasi
FC Onesti - Poiana Cimpina
Farul Constanta - Apemin Borsec
Precizia Sacele - Aro Cimpulung
Tractorul Brasov - Diplomatic Focsani
Juventus Bucuresti - Metrom Brasov
Cimentul Fieni - Midia Navodari

Etapa IV - 02.09.2000
Apemin Borsec - FC Onesti
Poli Iasi - Cimentul Fieni
Midia Navodari - Farul Constanta
Poiana Cimpina - Precizia Sacele
Diplomatic Focsani - Juventus Bucuresti
Aro Cimpulung - Tractorul Brasov
Metrom Brasov - Hondor Agigea
Sportul Studentesc - Callatis Mangalia
Laminorul Roman - Fulgerul Bragadiru

Etapa V - 09.09.2000
Hondor Agigea - Diplomatic Focsani
Callatis Mangalia - Metrom Brasov
Fulgerul Bragadiru - Sportul Studentesc
FC Onesti - Farul Constanta
Precizia Sacele - Apemin Borsec
Tractorul Brasov - Poiana Cimpina
Juventus Bucuresti - Aro Cimpulung
Poli Iasi - Midia Navodari
Cimentul Fieni - Laminorul Roman

Etapa VI - 16.09.2000
Apemin Borsec - Tractorul Brasov
Farul Constanta - Precizia Sacele
Midia Navodari - FC Onesti
Poiana Cimpina - Juventus Bucuresti
Diplomatic Focsani - Callatis Mangalia
Aro Cimpulung - Hondor Agigea
Metrom Brasov - Fulgerul Bragadiru
Sportul Studentesc - Cimentul Fieni
Laminorul Roman - Poli Iasi

Etapa VII - 23.09.2000
Hondor Agigea - Poiana Cimpina
Callatis Mangalia - Aro Cimpulung
Fulgerul Bragadiru - Diplomatic Focsani
Precizia Sacele - FC Onesti
Tractorul Brasov - Farul Constanta
Juventus Bucuresti - Apemin Borsec
Poli Iasi - Sportul Studentesc
Cimentul Fieni - Metrom Brasov
Laminorul Roman - Midia Navodari

Etapa VIII - 30.09.2000
Apemin Borsec - Hondor Agigea
FC Onesti - Tractorul Brasov
Farul Constanta - Juventus Bucuresti
Midia Navodari - Precizia Sacele
Poiana Cimpina - Callatis Mangalia
Diplomatic Focsani - Cimentul Fieni
Aro Campulung - Fulgerul Bragadiru
Metrom Brasov - Poli Iasi
Sportul Studentesc - Laminorul Roman

Etapa IX - 07.10.2000
Hondor Agigea - Farul Constanta
Callatis Mangalia - Apemin Borsec
Fulgerul Bragadiru - Poiana Cimpina
Tractorul Brasov - Precizia Sacele
Juventus Bucuresti - FC Onesti
Poli Iasi - Diplomatic Focsani
Cimentul Fieni - Aro Cimpulung
Sportul Studentesc - Midia Navodari
Laminorul Roman - Metrom Brasov.

Etapa X - 14.10.2000
Apemin Borsec - Fulgerul Bragadiru
FC Onesti - Hondor Agigea
Farul Constanta - Callatis Mangalia
Precizia Sacele - Juventus Bucuresti
Midia Navodari - Tractorul Brasov
Poiana Cimpina - Cimentul Fieni
Diplomatic Focsani - Laminorul Roman
Aro Cimpulung - Poli Iasi
Metrom Brasov - Sportul Studentesc

Etapa XI - 18.10.2000
Hondor Agigea - Precizia Sacele
Callatis Mangalia - FC Onesti
Fulgerul Bragadiru - Farul Constanta
Juventus Bucuresti - Tractorul Brasov
POLI IASI - Poiana Campina
Cimentul Fieni - Apemin Borsec
Metrom Brasov - Midia Navodari
Sportul Studentesc - Diplomatic Focsani
Laminorul Roman - Aro Campulung

Etapa XII - 21.10.2000
Apemin Borsec - Poli Iasi
FC Onesti - Fulgerul Bragadiru
Farul Constanta - Cimentul Fieni
Precizia Sacele - Callatis Mangalia
Tractorul Brasov - Hondor Agigea
Midia Navodari - Juventus Bucuresti
Poiana Cimpina - Laminorul Roman
Diplomatic Focsani - Metrom Brasov
Aro Cimpulung - Sportul Studentesc

Etapa XIII - 28.10.2000
Hondor Agigea - Juventus Bucuresti
Callatis Mangalia - Tractorul Brasov
Fulgerul Bragadiru - Precizia Sacele
Poli Iasi - Farul Constanta
Cimentul Fieni - FC Onesti
Diplomatic Focsani - Midia Navodari
Metrom Brasov - Aro Cimpulung
Sportul Studentesc - Poiana Cimpina
Laminorul Roman - Apemin Borsec.

Etapa XIV - 04.11.2000
Hondor Agigea - Midia Navodari
Apemin Borsec - Sportul Studentesc
FC Onesti - Poli Iasi
Farul Constanta - Laminorul Roman
Precizia Sacele - Cimentul Fieni
Tractorul Brasov - Fulgerul Bragadiru
Juventus Bucuresti - Callatis Mangalia
Poiana Cimpina - Metrom Brasov
Aro Cimpulung - Diplomatic Focsani.

Etapa XV - 11.11.2000
Callatis Mangalia - Hondor Agigea
Fulgerul Bragadiru - Juventus Bucuresti
Poli Iasi - Precizia Sacele
Cimentul Fieni - Tractorul Brasov
Midia Navodari - Aro Cimpulung
Diplomatic Focsani - Poiana Cimpina
Metrom Brasov - Apemin Borsec
Sportul Studentesc - Farul Constanta
Laminotul Roman - FC Onesti

Etapa XVI - 18.11.2000
Hondor Agigea - Fulgerul Bragadiru
Callatis Mangalia - Midia Navodari
Apemin Borsec - Diplomatic Focsani
FC Onesti - Sportul Studentesc
Farul Constanta - Metrom Brasov
Precizia Sacele - Laminorul Roman
Tractorul Brasov - Poli Iasi
Juventus Bucuresti - Cimentul Fieni
Poiana Cimpina - Aro Cimpina.

Etapa XVII - 25.11.2000
Fulgerul Bragadiru - Callatis Mangalia
Poli Iasi - Juventus Bucuresti
Cimentul Fieni - Hondor Agigea
Midia Navodari - Poiana Cimpina
Diplomatic Focsani - Farul Constanta
Aro Cimpulung - Apemin Borsec
Metrom Brasov - FC Onesti
Sportul Studentesc - Precizia Sacele
Laminorul Roman - Tractorul Brasov.
Daca ti-a placut articolul, te asteptam si pe pagina de Facebook. Avem si Instagram.
Distribuie:  

Realitatea.net

Din aceeasi categorie

Site-ul bzi.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.

Mica publicitate

© 2017 - BZI.ro - Toate drepturile rezervate
Page time :0.1674 (s) | 22 queries | Mysql time :0.019680 (s)