News Flash:

Program TV

Program TV

 

AXN

  • 07:15
    Mediumul
    (sua, 2005, s. poli?ist, sezonul 3, episodul 5) Cu: Patricia Arquette,...
  • 08:15
    CSI: Cyber
    (sua, 2015, s. tv, sezonul 2, episodul 2) Cu: Patricia Arquette,...
  • 09:15
    NCIS: Ancheta militara
    (sua, 2003, s. poli?ist, sezonul 10, episodul 24) Cu: Mark Harmon,...
  • 10:15
    Capcana mintii
    (sua, 2012, s. poli?ist, sezonul 2,...
  • 11:15
    Numerele
    (sua, 2005, s. poli?ist, sezonul 2, episodul 10) Cu: Rob Morrow,...
  • 12:10
    Mediumul
    (sua, 2005, s. poli?ist, sezonul 3, episodul 5) Cu: Patricia Arquette,...
  • 13:10
    CSI: Cyber
    (sua, 2015, s. tv, sezonul 2, episodul 2) Cu: Patricia Arquette,...
  • 14:10
    NCIS: Ancheta militara
    (sua, 2003, s. poli?ist, sezonul 10, episodul 24) Cu: Mark Harmon,...
  • 15:10
    Numerele
    (sua, 2005, s. poli?ist, sezonul 2, episodul 11) Cu: Rob Morrow,...
  • 16:10
    Capcana mintii
    (sua, 2012, s. poli?ist, sezonul 2,...
  • 17:10
    Mediumul
    (sua, 2005, s. poli?ist, sezonul 3, episodul 7) Cu: Patricia Arquette,...
  • 18:10
    CSI: Cyber
    (sua, 2015, s. tv, sezonul 2, episodul 3) Cu: Patricia Arquette,...
  • 19:10
    Hawaii 5.0
    (sua, 2010, s. poli?ist, sezonul 3,...
  • 20:10
    Capcana mintii
    (sua, 2012, s. poli?ist, sezonul 2, episodul 3) Orbi Cu: Eric McCormack,...
  • 22:55
    Minti criminale: Dincolo de hotare
    (sua, 2016, s. poli?ist, sezonul 2, episodul 8) Cu: Gary Sinise,...
  • 23:50
    Sherlock Holmes si Dr. Watson
    (sua, 2012, s. poli?ist, sezonul 5, episodul 14) Cu: Jonny Lee Miller,...
  • 02:25
    Numerele
    (sua, 2005, s. poli?ist, sezonul 2, episodul 10) Cu: Rob Morrow,...
  • 03:05
    Numerele
    (sua, 2005, s. poli?ist, sezonul 2, episodul 11) Cu: Rob Morrow,...

Acasa TV

  • 08:00
    Cine-i cine?
    (sua-mex., 2015, s. rom.) Cu: Eugenio Siller, Danna Paola,...
  • 08:45
    Teleshopping
    (promo)
  • 10:15
    Teleshopping
    (promo)
  • 10:30
    Totul pentru tine
    (ind., 2014, s. dr.) Cu: Shakti Arora, Mouni Roy, Sarita Joshi,...
  • 11:30
    Petale de singuratate
    (tur., 2015, s. dr.) Cu: Ipek Karapinar, Ozgur Cevik, Derya Artemel,...
  • 12:30
    Teleshopping
    (promo)
  • 13:00
    Pretul dragostei
    (tur., 2015, com.) Cu: Elcin Sangu, Baris Arduc, Salih Bademci,...
  • 16:00
    Cine-i cine?
    (sua-mex., 2015, s. rom., episodul 5) Cu: Eugenio Siller, Danna Paola,...
  • 18:00
    Totul pentru tine
    (ind., 2014, s. dr., episodul 343) Cu: Shakti Arora, Mouni Roy,...
  • 18:30
    Totul pentru tine
    (ind., 2014, s. dr., episodul 344) Cu: Shakti Arora, Mouni Roy,...
  • 19:00
    Petale de singuratate
    (tur., 2015, s. dr., episodul 112) Cu: Ipek Karapinar, Ozgur Cevik,...
  • 20:00
    Pretul dragostei
    (tur., 2015, com., episodul 147) Cu: Elcin Sangu, Baris Arduc,...
  • 21:00
    Pretul dragostei
    (tur., 2015, com., episodul 148) Ultimul episod Cu: Elcin Sangu,...
  • 22:00
    Viata nedreapta
    (tur., 2005, s. de ac?., episodul 36) Cu: Kenan Imirzalioglu,...
  • 01:45
    Pretul dragostei
    (tur., 2015, com.) Cu: Elcin Sangu, Baris Arduc, Salih Bademci,...
  • 04:30
    Petale de singuratate
    (tur., 2015, s. dr.) Cu: Ipek Karapinar, Ozgur Cevik, Derya Artemel,...
  • 05:30
    Viata nedreapta
    (tur., 2005, s. de ac?.) Cu: Kenan Imirzalioglu, Selin Demiratar,...

Antena1

  • 06:00
    Observator
    (emis. info.)
  • 08:00
    'Neatza cu Razvan si Dani
    (divertisment)
  • 10:55
    Teleshopping
    (promo)
  • 11:15
    Prietenii de la 11
    (2017, emis. mag.)
  • 13:00
    Observator
    (emis. info.)
  • 16:00
    Observator
    (emis. info.)
  • 19:00
    Observator
    (emis. info.)
  • 23:00
    Xtra Night Show
    Cu Dan Capatos, Anisia Gafton si Catalin Bordea
  • 01:00
    Lege si ordine: Brigada speciala
    (sua, 1999, s. poli?ist) Sezonul 7 Cu: Christopher Meloni,...
  • 02:00
    Observator
    (emis. info.)

Antena3

  • 06:00
    Stirile diminetii
    (2016, emis. info.)
  • 10:40
    Pe cuvant
    (2016, emis. info.)
  • 14:00
    Esential
    (2010, talk show)
  • 18:00
    La ordinea zilei
    Este cea mai interactiva editie de stiri pentru ca telespectatorii pot...
  • 20:00
    Punctul de intalnire
    (2010, talk show)
  • 23:15
    In gura presei
    (emis. info.)
  • 00:00
    Stiri
    (emis. info.)
  • 03:30
    Punctul de intalnire
    (2010, talk show)
  • 04:00
    In gura presei
    (emis. info.)
  • 04:48
    Teleshopping
    (promo)

Cinemax

  • 06:35
    Teatru TV prezinta:...
    (engl., 2014, s. dr.) Cu: Richard Bacon, Brett Goldstein, Tim Key,...
  • 07:00
    Moasa
    (fin.-lit., 2015, dr.) Cu: Krista Kosonen, Lauri Tilkanen,...
  • 08:55
    Len si ceilalti
    (can.-sua, 2015, com.) Cu: Rhys Ifans, Juno Temple, Keir Gilchrist,...
  • 10:35
    Tinuturi dragi
    (sua-engl., 2002, f. dr.) Cu: Michael Sheen, Mark Addy, Jim Carter,...
  • 14:20
    Demolat
    (sua, 2015) Cu: Jake Gyllenhaal, Naomi Watts, Heather Lindell,...
  • 17:35
    Len si ceilalti
    (can.-sua, 2015, com.) Cu: Rhys Ifans, Juno Temple, Keir Gilchrist,...
  • 19:15
    Mare si tare
    (sua, 2015, com.) Cu: Alison Brie, Will Ferrell, Taryn Terrell,...
  • 21:00
    Cu inima curata
    (ung., 2015, ac?. com.) Cu: Fekete Adam, Thuroczy Szabolcs,...
  • 22:40
    Divizia din Berlin
    (ger.-sua, 2016, thrill., sezonul 1, episodul 2) Cu: Richard Armitage,...
  • 23:35
    Adidas versus Puma
    (ger., 2016, dr.) Cu: Ken Duken, Torben Liebrecht, David C. Bunners,...
  • 01:35
    Daca...
    (engl., 1968, f. dr., col., a-n) Cu: Malcolm McDowell, David Wood,...
  • 03:25
    Rapirea din Cleveland
    (sua, 2015, f. pol.) Cu: Taryn Manning, Raymond Cruz, Katie Sarife,...
  • 04:55
    Povestirile lui Neil Gaiman
    (engl., 2016, dr. mini-s., sezonul 1,...
  • 05:20
    Lumea lui Wayne 2
    (sua, 1993, com.) Cu: Mike Myers, Dana Carvey, Tia Carrere,...

Digi Animal World

  • 08:00
    Luke Gamble: aventurile unui veterinar
    Episodul 5
  • 08:55
    Planeta Pamant II
    (engl., 2016, s. doc.) Episodul 6
  • 09:45
    Pisicile salbatice ale Germaniei
  • 10:30
    Planeta Pamant: jurnal de calatorie
    (engl., 2016, s. doc.) Episodul 5
  • 10:40
    Loreley
  • 11:35
    Patagonia salbatica
    Episodul 3
  • 12:30
    Asociatia Pradatorilor Anonimi
    (doc. nat.)
  • 13:25
    Veterinar in Kilimanjaro
    (doc.) Episodul 3
  • 14:10
    Pisicile salbatice ale Germaniei
  • 14:55
    Fauna din Alaska
    (engl.-sua, 2015, s. doc.) Episodul 3
  • 15:50
    Padurea de la granita
    Episodul 2
  • 16:35
    Cesar si cainii
    (sua, 2004, s. doc.) Episodul 17 R.: SueAnn Fincke, JIm Milio,...
  • 17:25
    Croatia's Wild River Landscape
    (ger., 2015, f. doc.)
  • 19:10
    Secretele padurii
    (ger., 2010, s. doc.) Episodul 1
  • 21:00
    Alpii: Domeniul acvilei de munte
    (a., 2001, s. doc.) Episodul 3 R.: Walter Koehler
  • 21:55
    Prim-plan
    (fra., 2014, s. doc.) Episodul 1
  • 22:50
    Luke Gamble: aventurile unui veterinar
    Episodul 6
  • 23:45
    Cesar si cainii
    (sua, 2004, s. doc.) Episodul 17 R.: SueAnn Fincke, JIm Milio,...
  • 00:35
    Padurea de la granita
    Episodul 2

Digi Film

  • 06:45
    Lectii de conducere
    (sua, 2014) Cu: Grace Gummer, Ben Kingsley, Patricia Clarkson,...
  • 08:10
    Ted
    (sua, 2012, com.) Cu: Mark Wahlberg, Seth MacFarlane, Mila Kunis,...
  • 11:35
    Happy End
    (sua-fra.-ger., 2003, com.) Cu: Audrey Tautou, Laila Robins,...
  • 13:05
    Eroi de sacrificiu 2
    (sua, 2012, ac?iune) Cu: Sylvester Stallone, Jason Statham,...
  • 14:40
    Jurassic Park
    (sua, 1993, avent. f) Cu: Sam Neill, Laura Dern, Richard Attenborough,...
  • 16:40
    O calatorie cu miza mare
    (sua, 2015, f. dr.) Cu: Ben Mendelsohn, Ryan Reynolds, Sienna Miller,...
  • 18:25
    Turisti pe taramul groazei
    (sua, 2006, ac?iune) Cu: Josh Duhamel, Olivia Wilde, Melissa George,...
  • 20:00
    Ceva nou
    (sua, 2006, com.) Cu: Sanaa Lathan, Simon Baker, Mike Epps,...
  • 21:40
    Incredibilul Hulk
    (sua, 2008, ac?iune) Cu: Edward Norton, Liv Tyler, Tim Roth,...
  • 23:30
    Expresul zapezii
    (sud cor.-sua-fra.-ceh., 2013, ac?iune) Cu: Chris Evans, John Hurt,...
  • 01:30
    Insidious: Capitolul 3
    (can.-sua, 2015, horror) Cu: Dermot Mulroney, Stefanie Scott,...
  • 03:05
    Vanatoarea ultimului dragon
    (engl.-chi., 2013, ac?iune) Cu: Scott Adkins, Dolph Lundgren,...
  • 04:30
    Happy End
    (sua-fra.-ger., 2003, com.) Cu: Audrey Tautou, Laila Robins,...

Digi Life

  • 06:00
    Colorado: marijuana in ghiveci
    Episodul 5
  • 06:45
    Toti banii pe-o cafea
    Episodul 6
  • 07:35
    Arome
    (fra., 2009, s. doc.) Episodul 5 R.: Eric Bacos
  • 08:25
    Mancarea: cum functioneaza
    Episodul 3
  • 09:25
    Urmatoarea oprire
    Episodul 4
  • 09:45
    Urmatoarea oprire
    Episodul 5
  • 10:10
    Ingrediente
    Episodul 7. Marul partea 1
  • 10:35
    Ingrediente
    Episodul 8. Marul partea 2
  • 11:10
    Secolul asiatic
    Episodul 1
  • 11:35
    Ape murdare
  • 12:30
    Excentricii englezi
    Episodul 2
  • 12:55
    Cum va fi maine?
    Episodul 17
  • 13:00
    Revolutia inovatiilor
    Episodul 8
  • 13:30
    Revolutia inovatiilor
    Episodul 9
  • 14:00
    Cele 12 milioane de apatrizi
  • 14:50
    Wrestling, aspiratie si transpiratie
    Episodul 6
  • 15:15
    Viata de bogatas
    Episodul 16
  • 15:40
    Viata de bogatas
    Episodul 17
  • 16:05
    Asia, inceputul schimbarii
    Episodul 3
  • 17:00
    Viata de fermier
    Episodul 12
  • 18:00
    Risipitorii
    Episodul 1
  • 18:50
    Arome
    (fra., 2009, s. doc.) Episodul 6 R.: Eric Bacos
  • 19:45
    Secolul asiatic
    Episodul 2
  • 20:10
    Urmatoarea oprire
    Episodul 6
  • 20:35
    Urmatoarea oprire
    Episodul 7
  • 21:00
    Minune in Asia
    Episodul 5
  • 21:25
    Minune in Asia
    Episodul 6
  • 21:45
    Cum va fi maine?
    Episodul 18
  • 21:55
    Vraci, retete si secrete
    Episodul 21. Cicoare
  • 22:00
    Noua generatie si jocurile video
  • 22:55
    Colorado: marijuana in ghiveci
    Episodul 6
  • 23:40
    Ape murdare
  • 00:35
    Excentricii englezi
    Episodul 2
  • 01:05
    Revolutia inovatiilor
    Episodul 8
  • 01:35
    Revolutia inovatiilor
    Episodul 9
  • 02:05
    Cele 12 milioane de apatrizi
  • 02:50
    Wrestling, aspiratie si transpiratie
    Episodul 6
  • 03:15
    Viata de bogatas
    Episodul 16
  • 03:40
    Viata de bogatas
    Episodul 17
  • 04:05
    Asia, inceputul schimbarii
    Episodul 3
  • 05:00
    Viata de fermier
    Episodul 12

Digi Sport 1

  • 07:00
    Stirile Digi Sport
  • 07:30
    Stirile Digi Sport
  • 08:00
    Stirile Digi Sport
  • 08:30
    Stirile Digi Sport
  • 09:00
    Stirile Digi Sport
  • 09:30
    Stirile Digi Sport
  • 10:00
    Stirile Digi Sport
  • 10:15
    Digi Sport Matinal
  • 11:00
    Stirile Digi Sport
  • 11:15
    Digi Sport Matinal
  • 12:00
    Stirile Digi Sport
  • 12:15
    Fotbal European
  • 13:00
    Stirile Digi Sport
  • 13:15
    Digi Sport Special
  • 14:00
    Stirile Digi Sport
  • 14:15
    Digi Sport Special
  • 15:00
    Stirile Digi Sport
  • 15:15
    Digi Sport Matinal
  • 16:00
    Stirile Digi Sport
  • 16:15
    Digi Sport Matinal
  • 17:00
    Stirile Digi Sport I Jurnal virtual
  • 17:30
    Digi Sport Special
  • 19:00
    Fotbal: Anglia vs. Germania
    Campionatul European U21 - semifinale
  • 19:45
    Stirile Digi Sport
  • 20:00
    Fotbal: Anglia vs. Germania
    Campionatul European U21 - semifinale
  • 21:00
    Fotbal European
  • 22:00
    Fotbal: Spania vs. Italia
    Campionatul European U21 - semifinale
  • 22:45
    Fotbal European
  • 23:00
    Fotbal: Spania vs. Italia
    Campionatul European U21Campionatul European U21 - semifinale
  • 00:00
    Fotbal European
  • 00:45
    Stirile Digi Sport
  • 01:15
    Digi Sport Special
  • 02:45
    Fotbal
    Campionatul European U21
  • 04:30
    Fotbal
    Campionatul European U21

Digi Sport 2

  • 07:00
    Tenis WTA Eastbourne: ziua 2
  • 13:00
    TenisSimona HALEP (ROU) vs. Ying-Ying DUAN (CHN) - 13:00
    WTA Eastbourne: ziua 3
  • 15:00
    Tenis: Monica NICULESCU (ROU) vs. Tsvetana PIRONKOVA (BUL)
    WTA Eastbourne (ziua 3)
  • 17:00
    Tenis: Sorana CIRSTEA (ROU) vs. Johanna KONTA (GBR)
    WTA Eastbourne (ziua 3)
  • 19:00
    Tenis: Caroline WOZNIACKI (DEN) vs. Naomi OSAKA (JPN)
    WTA Eastbourne (ziua 3)
  • 20:30
    Stirile Digi Sport
  • 21:00
    Tenis WTA Eastbourne: ziua 3
  • 00:00
    ARGENTINA Primera Division Etp.30:
    Estudiantes vs. Quilmes

Digi Sport 3

  • 06:00
    Stirile Digi Sport
  • 07:00
    Digi Sport Show
  • 07:15
    Digi Sport Show
  • 07:30
    Digi Sport Show
  • 07:45
    Gimnastica de dimineata
  • 08:00
    Digi Sport Show
  • 08:15
    Digi Sport Show
  • 08:30
    Digi Sport Show
  • 08:45
    Gimnastica de dimineata
  • 09:00
    Digi Sport Show
  • 09:15
    Digi Sport Show
  • 09:30
    Digi Sport Show
  • 09:45
    Gimnastica de dimineata
  • 10:00
    Digi Sport Show
  • 10:15
    Stirile Digi Sport
  • 11:00
    Digi Sport Show
  • 11:15
    Stirile Digi Sport
  • 12:00
    Digi Sport Show
  • 12:15
    Stirile Digi Sport
  • 13:00
    Digi Sport Show
  • 13:15
    Stirile Digi Sport
  • 14:00
    Digi Sport Show
  • 14:15
    Stirile Digi Sport
  • 14:30
    Tenis: Angelique KERBER (GER) vs. Kristyna PLISKOVA (CZE)
    WTA Eastbourne (ziua 3)
  • 16:15
    Stirile Digi Sport
  • 17:00
    Enduro GP World Championship
  • 17:30
    Stirile Digi Sport
  • 18:00
    Tenis: Monica NICULESCU (ROU)/Hao-Ching CHAN (TPE) vs. Timea BABOS (HUN)/Andrea HLAVACKOVA (CZE)
    WTA Eastbourne (ziua 3)
  • 19:30
    Stirile Digi Sport
  • 19:45
    Digi Sport Show
  • 20:00
    Stirile Digi Sport
  • 20:30
    Serie A - retrospectiva sezonului
  • 21:00
    Stirile Digi Sport
  • 21:30
    Stirile Digi Sport
  • 22:00
    Stirile Digi Sport
  • 22:30
    Stirile Digi Sport
  • 23:00
    Stirile Digi Sport
  • 23:30
    Stirile Digi Sport
  • 00:00
    Stirile Digi Sport
  • 00:30
    Stirile Digi Sport
  • 00:45
    Rezumat Euroliga
  • 01:15
    Stirile Digi Sport
  • 02:00
    Stirile Digi Sport
  • 03:00
    Stirile Digi Sport
  • 04:00
    Stirile Digi Sport
  • 05:00
    Stirile Digi Sport

Digi World

  • 06:00
    China, din interior
    (2013, s. doc., sezonul 2, episodul 3)
  • 06:25
    China, din interior
    (2013, s. doc., sezonul 2, episodul 4)
  • 06:50
    Cum am devenit milionar
    (sua, 2009, s. doc., sezonul 2, episodul 2) Cu: Tyler Mathisen
  • 07:15
    O lume impartita
    (s. doc., episodul 10)
  • 08:10
    Vanatorii de furtuni
    (sua, 2010, s. reality show, sezonul 3, episodul 1)
  • 08:35
    Vanatorii de furtuni
    (sua, 2010, s. reality show, sezonul 3, episodul 2)
  • 08:55
    Cum va fi maine?
    (s. doc., episodul 2)
  • 09:00
    Accidentul feroviar de la Quintinshill
    (engl., 2015, doc.) Cu: Neil Oliver, Mat Urey, Steve Pearson,...
  • 10:00
    Figuri emblematice
    (2007, s. doc., episodul 4)
  • 11:45
    Capitalele Pacificului
    (s. doc., episodul 7)
  • 13:30
    Scoala de criminalistica
    (s. doc., episodul 4)
  • 14:25
    Paranormal
    (mini.s. doc., episodul 3)
  • 14:50
    Paranormal
    (mini.s. doc., episodul 14)
  • 15:15
    Evadarea
    (sua, 2013, s. reality show, sezonul 2, episodul 9) R.: Justin Herman,...
  • 17:00
    Triburile din Himalaya
    (mini.s. doc., episodul 3)
  • 17:55
    Cum am devenit milionar
    (sua, 2009, s. doc., sezonul 2, episodul 3) Cu: Tyler Mathisen
  • 19:15
    China, din interior
    (2013, s. doc., sezonul 2, episodul 5)
  • 19:40
    China, din interior
    (2013, s. doc., sezonul 2, episodul 6)
  • 20:10
    Vanatorii de furtuni
    (sua, 2010, s. reality show, sezonul 3, episodul 4)
  • 20:35
    Vanatorii de furtuni
    (sua, 2010, s. reality show, sezonul 3, episodul 4)
  • 21:00
    Lacomia americana: fugarii
    (sua, 2012, s. doc., sezonul 1, episodul 4) R.: Daniel Freed
  • 21:45
    Cum va fi maine?
    (s. doc., episodul 3)
  • 21:55
    Digi Portret - freerunner Justin...
  • 22:55
    Capitalele Pacificului
    (s. doc., episodul 8)
  • 01:35
    Scoala de criminalistica
    (s. doc., episodul 4)
  • 02:30
    Paranormal
    (mini.s. doc., episodul 3)
  • 02:55
    Paranormal
    (mini.s. doc., episodul 4)
  • 04:15
    Digi Portret - freerunner Justin...
  • 04:20
    Evadarea
    (sua, 2013, s. reality show, sezonul 2, episodul 9) R.: Justin Herman,...
  • 05:05
    Triburile din Himalaya
    (mini.s. doc., episodul 3)
  • 05:55
    Cum va fi maine?
    (s. doc., episodul 3)

Eurosport 2

  • 08:00
    Tenis: Turneul de Mare Slem
    Calificari, ziua intai. La Londra, in Regatul Unit
  • 09:30
    Tenis: Circuitul masculin ATP -...
    In Anglia
  • 11:30
    Tenis: Turneul de Mare Slem
    Calificari, ziua intai. La Londra, in Regatul Unit
  • 13:00
    Tenis: Turneul de Mare Slem
    Calificari, ziua a doua. La Londra, in Regatul Unit
  • 21:00
    Snooker: Mastersul de la Riga
    (emis. sport) Finala. La Riga, in Letonia
  • 22:55
    Stiri: Stirile Eurosport
    Aflati informatii proaspete despre utlimele evenimente din lumea sportiva.
  • 23:00
    Tenis: Circuitul masculin ATP -...
    In Anglia
  • 01:00
    Snooker: Mastersul de la Riga
    (emis. sport) Finala. La Riga, in Letonia
  • 02:25
    Stiri: Stirile Eurosport
    Aflati informatii proaspete despre utlimele evenimente din lumea sportiva.
  • 02:30
    Tenis: Circuitul masculin ATP -...
    In Anglia
  • 04:00
    Snooker: Mastersul de la Riga
    (emis. sport) Finala. La Riga, in Letonia
  • 05:30
    Tenis: Circuitul masculin ATP -...
    In Anglia

HBO

  • 06:00
    Calatoria lui Fanny
    (fra., 2016, f.tv) Cu: Leonie Souchaud, Fantine Harduin,...
  • 07:35
    Fratele Urs
    (sua, 2003, f. anim.) Cu: Joaquin Phoenix, Jeremy Suarez, Rick Moranis,...
  • 09:00
    Epoca de gheata 5: Ploaie de meteoriti
    (sua, 2016, f. anim.) R.: Mike Thurmeier
  • 12:50
    O mostenire toxica
    (sua, 2013, f. doc.) R.: Kirby Walker, James Redford
  • 14:20
    Whiskey Tango Foxtrot
    (sua, 2016, com.) Cu: Margot Robbie, Tina Fey, Billy Bob Thornton,...
  • 16:10
    Tinker Bell: Clopotica si secretul...
    (sua, 2012, f. anim.) Cu: Mae Whitman, Lucy Hale, Anjelica Huston,...
  • 17:25
    Bucurie de sarbatori
    (sua, 2016, com.) Cu: Bailee Madison, Jennifer Robertson,...
  • 19:00
    Gherila
    (engl.-sua, 2017, dr. mini-s., sezonul 1, episodul 6) Cu: Idris Elba,...
  • 20:00
    Printesa alba
    (sua, 2017, mini-s., sezonul 1, episodul 7) Cu: Jodie Comer,...
  • 21:00
    Doua lozuri
    (rom., 2016, com.) Cu: Dorian Boguta, Dragos Bucur,...
  • 22:25
    Asasinarea lui Jesse James de...
    (sua-can.-engl., 2007, f. pol.) Cu: Brad Pitt, Casey Affleck,...
  • 01:00
    Spanzuratoarea
    (sua, 2015, horror) Cu: Cassidy Gifford, Pfeifer Brown, Reese Mishler,...
  • 02:20
    Fotografiile lui Mapplethorpe
    (sua-ger., 2016, f. doc., col., a-n) R.: Randy Barbato, Fenton Bailey
  • 04:10
    Secretul
    (sua, 2015, thrill.) Cu: Nicole Kidman, Julia Roberts, Dean Norris,...

HBO Comedy

  • 06:00
    Grease: Live
    (sua, 2016, f. muz.) Cu: Julianne Hough, Aaron Tveit, Vanessa Hudgens,...
  • 08:10
    Miracole din Rai
    (sua, 2016, f. dr.) Cu: John Carroll Lynch, Jennifer Garner,...
  • 10:00
    Acopera-mi inima
    (sua, 2007, f. dr.) Cu: Adam Sandler, Don Cheadle, Jada Pinkett Smith,...
  • 12:05
    Familia Heck
    (sua, 2009, s. com., sezonul 8, episodul 23) Cu: Patricia Heaton,...
  • 13:55
    Goosebumps: Iti facem parul maciuca
    (sua, 2015, avent. f) Cu: Jack Black, Dylan Minnette, Odeya Rush,...
  • 15:40
    Sunshine: Zborul spre soare
    (sua-engl., 2007, avent. f) Cu: Cillian Murphy, Michelle Yeoh,...
  • 17:25
    Zoolander 2
    (sua, 2016, com.) Cu: Ben Stiller, Owen Wilson, Penelope Cruz,...
  • 19:05
    Urzeala tronurilor
    (sua, 2011, s. dr., sezonul 5,...
  • 20:05
    Urzeala tronurilor
    (sua, 2011, s. dr., sezonul 5,...
  • 21:00
    Tanarul papa
    (it.-fra.-spa.-sua-engl., 2016, s. dr., sezonul 1,...
  • 21:55
    Tanarul papa
    (it.-fra.-spa.-sua-engl., 2016, s. dr., sezonul 1,...
  • 23:00
    Padurea blestemata
    (sua, 2016, horror) Cu: Natalie Dormer, Taylor Kinney, Yukiyoshi Ozawa,...
  • 00:35
    Quarry
    (sua, 2016, s. dr., sezonul 1, episodul 7) Cu: Logan Marshall-Green,...
  • 01:30
    Printesa alba
    (sua, 2017, mini-s., sezonul 1, episodul 7) Cu: Jodie Comer,...
  • 02:30
    Urzeala tronurilor
    (sua, 2011, s. dr., sezonul 5,...
  • 03:30
    Urzeala tronurilor
    (sua, 2011, s. dr., sezonul 5,...
  • 04:25
    Padurea blestemata
    (sua, 2016, horror) Cu: Natalie Dormer, Taylor Kinney, Yukiyoshi Ozawa,...

Hallmark

  • 06:00
    Sotia perfecta
    (sua, 2009, s. dr., sezonul 7, episodul 15) Cu: Julianna Margulies,...
  • 07:00
    Sotia perfecta
    (sua, 2009, s. dr., sezonul 7, episodul 16) Cu: Julianna Margulies,...
  • 08:00
    Fugari din calea mafiei
    (can., 2015, crim. dr.) Cu: Kristy Swanson, Emily Tennant,...
  • 10:00
    Camera de garda
    (sua, 2015, dr., sezonul 1, episodul 5) Cu: Nick Gehlfuss, Yaya DaCosta,...
  • 11:00
    Camera de garda
    (sua, 2015, dr., sezonul 1, episodul 6) Cu: Nick Gehlfuss, Yaya DaCosta,...
  • 12:00
    Pompierii din Chicago
    (sua, 2012, s. de ac?., sezonul 1, episodul 13) Cu: Jesse Spencer,...
  • 13:00
    Pompierii din Chicago
    (sua, 2012, s. de ac?., sezonul 1, episodul 14) Cu: Jesse Spencer,...
  • 14:00
    Miss Marple
    (engl., 2004, s. poli?ist, sezonul 3, episodul 1) Cu: Geraldine McEwan,...
  • 16:00
    Ochii asasinului
    (sua, 2015, dr.) Cu: AnnaLynne McCord, Darla Taylor, Brent Stait,...
  • 18:00
    Bibliotecarii
    (sua, 2014, s. avent., sezonul 1, episodul 1) Cu: Noah Wyle,...
  • 19:00
    Camera de garda
    (sua, 2015, dr., sezonul 1, episodul 7) Cu: Nick Gehlfuss, Yaya DaCosta,...
  • 20:00
    Camera de garda
    (sua, 2015, dr., sezonul 1, episodul 8) Cu: Nick Gehlfuss, Yaya DaCosta,...
  • 21:00
    O singura sansa
    (fra., 2015, mini-s. crim., sezonul 1, episodul 3) Cu: Alexandra Lamy,...
  • 22:10
    O singura sansa
    (fra., 2015, mini-s. crim., sezonul 1, episodul 4) Cu: Alexandra Lamy,...
  • 23:20
    Asa cum esti
    (can., 2015, com.) Cu: Carolyn Adair, Rukiya Bernard, Jan Bos,...
  • 01:00
    Pompierii din Chicago
    (sua, 2012, s. de ac?., sezonul 1, episodul 13) Cu: Jesse Spencer,...
  • 01:50
    Pompierii din Chicago
    (sua, 2012, s. de ac?., sezonul 1, episodul 14) Cu: Jesse Spencer,...
  • 02:40
    Sotia perfecta
    (sua, 2009, s. dr., sezonul 7, episodul 15) Cu: Julianna Margulies,...
  • 03:30
    Sotia perfecta
    (sua, 2009, s. dr., sezonul 7, episodul 16) Cu: Julianna Margulies,...
  • 04:20
    Miss Marple
    (engl., 2004, s. poli?ist, sezonul 3, episodul 1) Cu: Geraldine McEwan,...

National Geographic Wild

  • 07:00
    Glutonul
    (f. doc.)
  • 08:00
    La pescuit
    (sua, s. doc.)
  • 09:00
    Animale extreme
    (f. doc., sezonul 2, episodul 2)
  • 10:00
    Pestii electrici de Amazon
    (f. doc.)
  • 11:00
    Wild 24
    (mini.s. doc.)
  • 12:00
    Wild 24
    (mini.s. doc.) Savana africana
  • 13:00
    Glutonul
    (f. doc.)
  • 14:00
    Animale extreme
    (f. doc., sezonul 2, episodul 2)
  • 15:00
    Regii detronati din Namib
    (2015, f. doc.)
  • 16:00
    Rivalii: hipopotami contra lei
    Ziua, hipopotamii sunt teritoriali si agresivi, dar noaptea, odata ce...
  • 17:00
    Dusmani de moarte: Leul si bivolul
    (f. doc.)
  • 18:00
    Animale feroce
    (sua, s. doc., sezonul 2, episodul 3)
  • 19:00
    Ursul polar
    (doc.)
  • 20:00
    La pescuit
    (sua, s. doc.)
  • 21:00
    Animale de groaza
    (f. doc.)
  • 22:00
    Ursul polar
    (doc.)
  • 23:00
    Glutonul
    (f. doc.)
  • 00:00
    La pescuit
    (sua, s. doc.)
  • 01:00
    Animale feroce
    (sua, s. doc., sezonul 2, episodul 3)
  • 02:00
    Ursul polar
    (doc.)
  • 03:00
    Pestii electrici de Amazon
    (f. doc.)
  • 04:00
    Glutonul
    (f. doc.)
  • 05:00
    La pescuit
    (sua, s. doc.)

National TV

  • 06:00
    Voua
    (divertisment)
  • 06:15
    Albumul National
    (divertisment)
  • 08:15
    Teleshopping
    (promo)
  • 08:30
    Traditii de la bunica
    (2013, emis. culinar?) Redifuzare
  • 10:45
    Teleshopping
    (promo)
  • 11:00
    Teleshopping
    (promo)
  • 12:15
    Baronii
    (2006, s. com.) Cu: Cristi Cretu, Adrian Patrascu, Marilena Chelaru,...
  • 12:45
    Teleshopping
    (promo)
  • 13:00
    Stiri National TV
    (emis. info.)
  • 13:15
    Teleshopping
    (promo)
  • 13:30
    Crusoe
    (engl.-sua, 1989, f. dr., sezonul 1, episodul 11) Cu: Aidan Quinn,...
  • 14:30
    Cavalerii dreptatii
    (sud cor., 2016, s. dr., episodul 14)
  • 15:45
    Teleshopping
    (promo)
  • 16:15
    Suflete tradate
    (ind., 2010, s. dr., episodul 296) Cu: Vandana Vithlani, Firoza Khan,...
  • 17:15
    Cavalerii dreptatii
    (sud cor., 2016, s. dr., episodul 15)
  • 18:30
    Stiri National TV
    (emis. info.) Sport + Meteo
  • 19:00
    Suflete tradate
    (ind., 2010, s. dr., episodul 299) Cu: Vandana Vithlani, Firoza Khan,...
  • 21:00
    Cursa spre moarte
    (sua, 2008, ac?iune) Cu: Clint Browning, Dorothy Drury,...
  • 23:00
    Alege iubirea
    (2016, emis. con.) Redifuzare
  • 02:00
    Poama acra
    (reality show) Redifuzare
  • 04:00
    Baronii
    (2006, s. com.) Redifuzare Cu: Cristi Cretu, Adrian Patrascu,...
  • 05:00
    Stiri National TV
    (emis. info.) + Sport + Meteo
  • 05:30
    Baronii
    (2006, s. com.) Redifuzare Cu: Cristi Cretu, Adrian Patrascu,...

PRO TV

  • 06:00
    Stirile Pro TV
    (emis. info.)
  • 13:00
    Stirile Pro TV
    (emis. info.)
  • 17:00
    Stirile Pro TV
    (emis. info.)
  • 18:00
    Ce spun romanii
    (2015, reality show)
  • 19:00
    Stirile Pro TV
    (emis. info.) *Sport; *Vremea
  • 20:30
    Las fierbinti
    (rom., 2012, s. com.) Sezonul 10. Episodul 11 Cu: Gheorghe Ifrim,...
  • 21:30
    Obligat sa ucida
    (can., 2010, ac?iune) Cu: Eric Roberts, Steve Austin, Gil Bellows,...
  • 23:30
    Stirile Pro TV
    (emis. info.)
  • 23:45
    Fara complicatii
    (sua, 2002, com.) Cu: Jerry O'Connell, Bridgette Wilson, Alyssa Milano,...
  • 01:30
    Obligat sa ucida
    (can., 2010, ac?iune) Cu: Eric Roberts, Steve Austin, Gil Bellows,...
  • 05:00
    Ce spun romanii
    (2015, reality show)

REALITATEA TV

  • 07:00
    Realitatea de la 07:00
    (emis. info.)
  • 08:00
    Realitatea de la 08:00
    (emis. info.)
  • 09:00
    Realitatea de la 09:00
    (emis. info.)
  • 10:00
    Realitatea de la 10:00
    (emis. info.)
  • 11:00
    Realitatea de la 11:00
    (emis. info.)
  • 12:00
    Realitatea de la 12:00
    (emis. info.)
  • 13:00
    Realitatea de la 13:00
    (emis. info.)
  • 14:00
    Editie speciala
    Realitatea Tv dezbate in editii speciale, moderate de jurnalistii...
  • 16:00
    Newsroom
    Emisiunea este realizata dintr-un studio modern, dotat cu un videowall...
  • 17:00
    Newsroom
    Emisiunea este realizata dintr-un studio modern, dotat cu un videowall...
  • 18:00
    Realitatea de la 18:00
    (emis. info.)
  • 20:00
    Prime Time News
    (2011, emis. info.)
  • 21:00
    Jocuri de putere
    (2013, talk show)
  • 00:00
    Jocuri de putere
    (2013, talk show)
  • 03:00
    Newsroom
    Emisiunea este realizata dintr-un studio modern, dotat cu un videowall...
  • 04:00
    Oameni si fapte
  • 05:00
    Jocuri de putere
    (2013, talk show)

Sport.ro

  • 06:00
    Ora exacta in sport
    (emis. sport)
  • 07:00
    Stiri Sport.ro
    (emis. sport)
  • 09:00
    Ora exacta in sport
    (emis. sport)
  • 10:00
    Stiri Sport.ro
    (emis. sport)
  • 10:45
    Ora exacta in sport
    (emis. sport)
  • 12:00
    Stiri Sport.ro
    (emis. sport)
  • 13:00
    Ora exacta in sport
    (emis. sport)
  • 14:00
    Ora exacta in sport
    (emis. sport)
  • 16:00
    Familia Simpson
    (sua, 1989, s. anim., sezonul 6, episodul 17) R.: Neil Affleck,...
  • 16:30
    Familia Simpson
    (sua, 1989, s. anim., sezonul 6, episodul 18) R.: Neil Affleck,...
  • 17:00
    Familia Simpson
    (sua, 1989, s. anim., sezonul 6, episodul 19) R.: Neil Affleck,...
  • 17:30
    Familia Simpson
    (sua, 1989, s. anim., sezonul 6, episodul 20) R.: Neil Affleck,...
  • 18:00
    Familia Simpson
    (sua, 1989, s. anim., sezonul 6, episodul 21) R.: Neil Affleck,...
  • 18:30
    Familia Simpson
    (sua, 1989, s. anim., sezonul 6, episodul 22) R.: Neil Affleck,...
  • 20:00
    Da-i bataie! Local Kombat
    Exploziv.; Episod 28
  • 21:00
    Ora exacta in sport
    (emis. sport)
  • 22:00
    Supernatural: Aventuri in lumea...
    (sua, 2005, s. de ac?., sezonul 9, episodul 3) Cu: Jared Padalecki,...
  • 00:00
    Stiri Sport.ro
    (emis. sport)
  • 00:30
    Da-i bataie ! Local Kombat
    Exploziv; Episod 28
  • 01:00
    Ora exacta in sport
    (emis. sport)
  • 03:00
    La Bloc
    (2003, s. com., episodul 72) Cu: Dragos Mostenescu, Mariana Danescu,...
  • 03:30
    La Bloc
    (2003, s. com., episodul 73) Cu: Dragos Mostenescu, Mariana Danescu,...
  • 04:00
    La Bloc
    (2003, s. com., episodul 74) Cu: Dragos Mostenescu, Mariana Danescu,...
  • 04:30
    La Bloc
    (2003, s. com., episodul 75) Cu: Dragos Mostenescu, Mariana Danescu,...
  • 05:00
    Ora exacta in sport
    (emis. sport)

TV1000

  • 06:40
    Mizerabilii
    (sua-engl.-ger., 1998, dr. romantic.) Cu: Liam Neeson, Geoffrey Rush,...
  • 10:15
    Sa iubesti si sa fii iubit
    (sua, 2010, com.) Cu: Josh Radnor, Malin Akerman, Michael Algieri,...
  • 11:50
    O alta joaca de-a spionii
    (sua, 2002, avent. f) Cu: Antonio Banderas, Carla Gugino, Alexa Vega,...
  • 13:30
    Toti cateii merg in Rai
    (sua, 1996, anim.) Cu: Charlie Sheen, Bebe Neuwirth, Ernest Borgnine,...
  • 14:50
    Earth to Eco
    (sua, 2014, avent. f) Cu: Reese Hartwig, Jason Gray-Stanford, Teo Halm,...
  • 16:20
    Amurgul
    (sua, 2007, dr. romantic.) Cu: Claire Danes, Vanessa Redgrave,...
  • 18:15
    Fereastra secreta
    (sua, 2004, thrill.) Cu: Johnny Depp, Maria Bello, John Turturro,...
  • 19:50
    Anul Unu
    (sua, 2009, com.) Cu: Christopher Mintz-Plasse, Michael Cera,...
  • 21:30
    Placinta americana 2
    (sua, 2001, com.) Cu: Jason Biggs, Alyson Hannigan, Seann William Scott,...
  • 23:15
    Inapoi in viitor
    (sua, 1985, avent. f) Cu: Michael J. Fox, Christopher Lloyd,...
  • 01:10
    Vanatoarea de oameni
    (sua, 1993, ac?iune) Cu: Jean-Claude Van Damme, Lance Henriksen,...
  • 02:45
    Specii
    (sua, 1995, S.F.) Cu: Ben Kingsley, Michael Madsen, Natasha Henstridge,...
  • 04:30
    Hick
    (sua, 2011, com.) Cu: Chloe Moretz, Eddie Redmayne, Ray McKinnon,...

TVR 1

  • 06:25
    Teleshopping
    (promo)
  • 07:00
    1 Matinal
    (2017, emis. info.) Prima parte
  • 08:00
    1 Matinal
    (2017, emis. info.) Partea a doua
  • 09:00
    1 Matinal
    (2017, emis. info.) Partea a treia
  • 09:45
    Teleshopping
    (promo)
  • 10:00
    Perfect imperfect
    (2016, emis. info.) Prima parte; * Stiri; * Talk-show
  • 11:00
    Perfect imperfect
    (2016, emis. info.) Partea a doua; * Stiri; * Talk-show
  • 11:45
    Teleshopping
    (promo)
  • 12:00
    Izolati in Romania
    (rom., 2006, s. doc.) R.: Dite Dinesz
  • 12:30
    Teleshopping
    (promo)
  • 14:00
    Telejurnal
    (emis. info.) * Sport; * Meteo; Translator mimico gestual: Laura Ioana
  • 14:55
    Vorbeste corect!
    (emis. info.)
  • 16:00
    Stiri
  • 17:00
    Telejurnal
    (emis. info.) * Sport; * Meteo
  • 17:30
    Europa mea
    (emis. info.)
  • 18:30
    Pulsul zilei
    (2017, talk show) Prima parte; * Stiri; * Talk-show
  • 19:35
    Pulsul zilei
    (2017, talk show) Partea a doua; * Stiri; * Talk-show
  • 21:00
    Romania 9
    (2016, talk show) Prima parte; * Talk-show
  • 23:00
    Ora de stiri
    (emis. info.) * Sport; * Meteo
  • 23:55
    Vorbeste corect!
    (emis. info.)
  • 00:00
    Romania 9
    (2016, talk show) Prima parte
  • 00:45
    Romania 9
    (2016, talk show) Partea a doua
  • 01:30
    Eu, consumatorul
    Producator: Adriana Ciobanu
  • 02:00
    Telejurnal
    (emis. info.) * Meteo
  • 02:40
    Sport
    Sunt prezentate principalele competitii sportive, valorile sportive...
  • 02:50
    Pulsul zilei
    (2017, talk show) Prima parte
  • 03:45
    Pulsul zilei
    (2017, talk show) Partea a doua
  • 04:10
    Europa mea
    (emis. info.)
  • 05:00
    Garantat 100%
    (talk show)
  • 05:50
    Adevaruri despre trecut
    (2015, doc.)

TVR 2

  • 06:00
    Teleshopping
    (promo)
  • 07:00
    Documentar 360? - GEO
    (ger., 1999, s. doc.) Aubrac - Vacari si calugari R.: Barbara Puskas,...
  • 08:00
    Castiga Romania!
    (2017, emis. con.)
  • 08:50
    Sinaia la pas in 60 de secunde
    Acad. Constantin Balaceanu Stolnici. Partea a II-a
  • 09:00
    Legenda cavalerului ratacitor
    (sud cor., 2009, s. avent., episodul 14) Cu: Jung Il-Woo, Yoon Jin-Seo,...
  • 10:10
    Femei de 10, barbati de 10
    (2016, emis. info.) Best of; Iubirea atunci si acum; Invitati: Cerasela...
  • 11:30
    Teleshopping
    (promo)
  • 11:50
    Documentar 360? - GEO
    (ger., 1999,...
  • 12:50
    Poate nu stiai
    (emis. info.)
  • 13:00
    Telejurnal
    (emis. info.) Translator mimico- gestual Lena Dermengiu; * Sport ; *Meteo
  • 13:40
    Cultura minoritatilor
    (doc.) Emisiune in limba germana; Film* Calatorie in doi
  • 15:50
    Mutant X
    (can.-sua, 2001, s. de ac?., episodul 35) Cu: John Shea, Tom McCamus,...
  • 16:40
    Natura si aventura
    Dan Pavaloiu si prietenii va invita in fiecare saptamana sa-i urmariti...
  • 17:10
    Cap compas
    (progr.turistic)
  • 17:40
    Legenda cavalerului ratacitor
    (sud cor., 2009, s. avent., episodul 15) Cu: Jung Il-Woo, Yoon Jin-Seo,...
  • 18:50
    E vremea ta!
    (2016, emis. info.)
  • 19:00
    Telejurnal
    (emis. info.) * Sport
  • 20:00
    Castiga Romania!
    (2017, emis. con.)
  • 21:00
    Destine ca-n filme
    (2013, talk show)
  • 22:00
    D'ale lu' Mitica
    (rep.)
  • 23:00
    CSI: Crime si investigatii
    (sua-can., 2000, s. poli?ist, sezonul 12,...
  • 23:50
    Castiga Romania!
    (2017, emis. con.)
  • 00:50
    Mutant X
    (can.-sua, 2001, s. de ac?., episodul 35) Cu: John Shea, Tom McCamus,...
  • 01:40
    Poate nu stiai
    (emis. info.)
  • 02:00
    Femei de 10, barbati de 10
    (2016, emis. info.)
  • 03:20
    Poate nu stiai
    (emis. info.)
  • 03:30
    Telejurnal
    (emis. info.)
  • 04:30
    Destine ca-n filme
    (2013, talk show)
  • 05:20
    5 minute de istorie
    (2013, emis. info.)
  • 05:25
    Cap compas
    (progr.turistic)

Viasat Explorer

  • 06:00
    Maestrii apelor reci
    (can., 2014, s. reality show, sezonul 3,...
  • 07:15
    Brojects
    (can., 2014, s. reality show, sezonul 1, episodul 11) R.: Kent Sobey
  • 07:35
    Brojects
    (can., 2014, s. reality show, sezonul 1, episodul 12) R.: Kent Sobey
  • 08:00
    Prospectorii
    (sua, 2014, s. doc., sezonul 4, episodul 7)
  • 08:45
    Regii sculptori
    (can., 2015, s. reality show, sezonul 1,...
  • 09:10
    Inventii extraordinare
    (engl., 2015, s. doc.)
  • 09:40
    Transportorii de cabane
    (can., 2015, s. reality show, sezonul 1, episodul 7) R.: Laura Garcia
  • 10:00
    Transportorii de cabane
    (can., 2015, s. reality show, sezonul 1, episodul 8) R.: Laura Garcia
  • 10:25
    Regii lemnului
    (can., 2014, reality show, sezonul 3, episodul 5) R.: Garth A. Dyke,...
  • 11:10
    Klondike: Goana dupa aur
    (can., 2015, s. reality show, sezonul 1, episodul 1) Cu: Guy Couture,...
  • 11:55
    Febra jadului
    (can., 2014, s. doc., sezonul 1, episodul 2)
  • 13:10
    Regii sculptori
    (can., 2015, s. reality show, sezonul 1,...
  • 13:35
    Super camionagii
    (s. doc., sezonul 2, episodul 4)
  • 14:20
    Superautomobile
    (sua, 2014, s. doc., sezonul 2, episodul 7)
  • 15:15
    Brojects
    (can., 2014, s. reality show, sezonul 1, episodul 13) R.: Kent Sobey
  • 15:35
    Brojects
    (can., 2014, s. reality show, sezonul 2, episodul 1) R.: Kent Sobey
  • 16:00
    Inventii extraordinare
    (engl., 2015, s. doc.)
  • 16:25
    Prospectorii
    (sua, 2014, s. doc., sezonul 4, episodul 8)
  • 17:10
    Febra jadului
    (can., 2014, s. doc., sezonul 1, episodul 3)
  • 17:35
    Superautomobile
    (sua, 2014, s. doc., sezonul 2, episodul 7)
  • 18:30
    Maestrii apelor reci
    (can., 2014, s. reality show, sezonul 2,...
  • 19:15
    Regii lemnului
    (can., 2014, reality show, sezonul 3, episodul 5) R.: Garth A. Dyke,...
  • 20:00
    Regii sculptori
    (can., 2015, s. reality show, sezonul 1,...
  • 21:15
    Super camionagii
    (s. doc., sezonul 1, episodul 2)
  • 22:00
    Vanzari de zile mari
    (can., 2013, s. doc., sezonul 1, episodul 1)
  • 22:20
    Vanzari de zile mari
    (can., 2013, s. doc., sezonul 1, episodul 3)
  • 22:45
    Macarale la greu
    (f. doc., sezonul 1, episodul 3)
  • 23:45
    Regii lemnului
    (can., 2014, reality show, sezonul 4, episodul 3) R.: Garth A. Dyke,...
  • 00:30
    Inventii extraordinare
    (engl., 2015, s. doc.)

Viasat History

  • 13:20
    Al Doilea Razboi Mondial: Razboiul...
    (s. doc.)
  • 14:15
    37 de zile: drumul catre Primul...
    (f. doc., sezonul 1, episodul 2)
  • 15:20
    Vanatorii de legende
    (engl., 2012, s. doc., sezonul 3, episodul 12)
  • 16:15
    Istoria interzisa
    (engl., 2013, s. doc., sezonul 4, episodul 1)
  • 17:05
    Umbra prelunga
    (engl., 2014, s. doc., episodul 2)
  • 18:00
    Inventii extraordinare
    (engl., 2015, s. doc., sezonul 2, episodul 12)
  • 18:30
    Secretele castelelor britanice
    (engl., 2015, s. doc., sezonul 1, episodul 2) R.: Sarah Share,...
  • 19:20
    Al Doilea Razboi Mondial: Razboiul...
    (s. doc.)
  • 20:15
    Vanatorii de legende
    (engl., 2012, s. doc., sezonul 1, episodul 1) Cautarea Arcei lui Noe
  • 21:10
    Istoria interzisa
    (engl., 2013, s. doc., sezonul 4, episodul 2)
  • 22:00
    Potrivit pentru tron: cum a...
    (engl., 2013, s. doc., sezonul 1, episodul 3) R.: Nick Gillam-Smith,...
  • 23:10
    Secretele castelelor britanice
    (engl., 2015, s. doc., sezonul 1, episodul 3) R.: Sarah Share,...
  • 00:00
    Ultimii regi razboinici din Europa
    (f. doc.)

Zone Reality

  • 06:00
    Fara speranta?
    (sua, 2007, s. doc., sezonul 2, episodul 25) R.: Jake Wachtel,...
  • 06:25
    Fara speranta?
    (sua, 2007, s. doc., sezonul 2, episodul 26) R.: Jake Wachtel,...
  • 07:00
    Paza de coasta din Australia
    Sezon 8. Episod 7
  • 07:25
    Paza de coasta din Australia
    Sezon 8. Episod 8
  • 07:50
    Case de amanet din Marea Britanie
    (reality show, sezonul 2, episodul 2)
  • 08:40
    In lupta cu gunoaiele
    (engl., 2011, s. doc., sezonul 1, episodul 7) R.: Gareth Rowlands,...
  • 09:30
    Vitezomanii
    (sua, 2007, mini.s. doc., sezonul 4, episodul 6) R.: John Stevens,...
  • 09:55
    Patrula de politie
    (s. doc., sezonul 1, episodul 2)
  • 10:45
    Miracolul adoptiei
    (sua, 2003, mini.s. doc., sezonul 2, episodul 24) R.: Stavros C. Stavrides
  • 11:10
    Miracolul adoptiei
    (sua, 2003, mini.s. doc., sezonul 2, episodul 25) R.: Stavros C. Stavrides
  • 11:35
    Vitezomanii
    (sua, 2007, mini.s. doc., sezonul 1, episodul 2) R.: John Stevens,...
  • 12:00
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 12,...
  • 12:25
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 12,...
  • 12:50
    Asistentele
    (2012, mini.s. doc., sezonul 1, episodul 23)
  • 13:15
    Paza de coasta din Australia
    Sezon 8. Episod 7
  • 13:40
    Paza de coasta din Australia
    Sezon 8. Episod 8
  • 14:05
    Case de amanet din Marea Britanie
    (reality show, sezonul 2, episodul 2)
  • 14:55
    Vitezomanii
    (sua, 2007, mini.s. doc., sezonul 4, episodul 6) R.: John Stevens,...
  • 15:20
    In lupta cu gunoaiele
    (engl., 2011, s. doc., sezonul 1, episodul 7) R.: Gareth Rowlands,...
  • 16:10
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 13,...
  • 16:35
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 13,...
  • 17:00
    Miracolul adoptiei
    (sua, 2003, mini.s. doc., sezonul 2, episodul 24) R.: Stavros C. Stavrides
  • 17:25
    Miracolul adoptiei
    (sua, 2003, mini.s. doc., sezonul 2, episodul 25) R.: Stavros C. Stavrides
  • 17:50
    Patrula de politie
    (s. doc., sezonul 1, episodul 2)
  • 18:40
    Asistentele
    (2012, mini.s. doc., sezonul 1, episodul 23)
  • 19:05
    Vitezomanii
    (sua, 2007, mini.s. doc., sezonul 1, episodul 2) R.: John Stevens,...
  • 19:30
    In lupta cu gunoaiele
    (engl., 2011, s. doc., sezonul 1, episodul 7) R.: Gareth Rowlands,...
  • 20:20
    Paza de coasta din Australia
    Sezon 8. Episod 7
  • 20:45
    Paza de coasta din Australia
    Sezon 8. Episod 8
  • 21:10
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 13,...
  • 21:35
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 13,...
  • 22:00
    Cazuri neelucidate, cu Donal MacIntyre
    (s. reality show, sezonul 1, episodul 7)
  • 22:50
    Infidelitati
    (sua, 2000, reality show, sezonul 13,...
  • 23:40
    Urgente pe strazile din Marea Britanie
    (f. doc., sezonul 1, episodul 7)
  • 00:30
    Cu sange rece
    (can., 2008, s. doc., sezonul 3, episodul 20) R.: Karl Jason,...
  • 01:25
    Detectivi in halate albe
    (sua, 1996, s. doc., sezonul 6, episodul 14) R.: Mike Werteen,...
  • 01:50
    Politistele din Broward County
    (sua, 2009, s. reality show, sezonul 1, episodul 13)
  • 02:40
    Infidelitati
    (sua, 2000, reality show, sezonul 13,...
  • 03:30
    Cazuri neelucidate, cu Donal MacIntyre
    (s. reality show, sezonul 1, episodul 7)
  • 04:20
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 13,...
  • 04:45
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 13,...
  • 05:10
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 7,...
  • 05:35
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 7,...
Sursa: RCS-RDS (27/06/2017 04:17:45)

© 2017 - BZI.ro - Toate drepturile rezervate
Page time :0.1234 (s) | 13 queries | Mysql time :0.007493 (s)