News Flash:

Program TV

Program TV

 

AXN

  • 07:00
    AXN Insider - Politisti fara frontiere
    (f. doc., sezonul 1, episodul 1)
  • 07:25
    Mediumul
    (sua, 2005, s. poli?ist, sezonul 3, episodul 1) Cu: Patricia Arquette,...
  • 08:25
    CSI: Cyber
    (sua, 2015, s. tv, sezonul 1, episodul 12) Cu: Patricia Arquette,...
  • 09:20
    NCIS: Ancheta militara
    (sua, 2003, s. poli?ist, sezonul 10, episodul 21) Cu: Mark Harmon,...
  • 10:20
    Capcana mintii
    (sua, 2012, s. poli?ist, sezonul 1,...
  • 11:20
    Numerele
    (sua, 2005, s. poli?ist, sezonul 2, episodul 7) Cu: Rob Morrow,...
  • 12:20
    Mediumul
    (sua, 2005, s. poli?ist, sezonul 3, episodul 1) Cu: Patricia Arquette,...
  • 13:20
    CSI: Cyber
    (sua, 2015, s. tv, sezonul 1, episodul 12) Cu: Patricia Arquette,...
  • 14:15
    NCIS: Ancheta militara
    (sua, 2003, s. poli?ist, sezonul 10, episodul 21) Cu: Mark Harmon,...
  • 15:15
    Numerele
    (sua, 2005, s. poli?ist, sezonul 2, episodul 8) Cu: Rob Morrow,...
  • 16:10
    Capcana mintii
    (sua, 2012, s. poli?ist, sezonul 1,...
  • 17:10
    Mediumul
    (sua, 2005, s. poli?ist, sezonul 3, episodul 2) Cu: Patricia Arquette,...
  • 18:10
    CSI: Cyber
    (sua, 2015, s. tv, sezonul 1, episodul 13) Cu: Patricia Arquette,...
  • 19:10
    NCIS: Ancheta militara
    (sua, 2003, s. poli?ist, sezonul 10, episodul 22) Cu: Mark Harmon,...
  • 20:10
    Capcana mintii
    (sua, 2012, s. poli?ist, sezonul 1,...
  • 21:05
    Cititorii de oase
    (sua, 2005, s. poli?ist, sezonul 4, episodul 25) Cu: Emily Deschanel,...
  • 22:00
    Cititorii de oase
    (sua, 2005, s. poli?ist, sezonul 4, episodul 26) Cu: Emily Deschanel,...
  • 22:55
    NCIS: Ancheta militara
    (sua, 2003, s. poli?ist, sezonul 9, episodul 19) Cu: Mark Harmon,...
  • 23:50
    NCIS: Ancheta militara
    (sua, 2003, s. poli?ist, sezonul 9, episodul 20) Cu: Mark Harmon,...
  • 02:25
    Cititorii de oase
    (sua, 2005, s. poli?ist, sezonul 4, episodul 25) Cu: Emily Deschanel,...
  • 03:10
    Cititorii de oase
    (sua, 2005, s. poli?ist, sezonul 4, episodul 26) Cu: Emily Deschanel,...

Acasa TV

  • 07:45
    Singura pe lume
    (mex., 2014, s. dr.) Cu: Laura Zapata, Maite Perroni, Daniel Arenas,...
  • 08:45
    Teleshopping
    (promo)
  • 10:15
    Teleshopping
    (promo)
  • 10:30
    Totul pentru tine
    (ind., 2014, s. dr.) Cu: Shakti Arora, Mouni Roy, Sarita Joshi,...
  • 11:30
    Petale de singuratate
    (tur., 2015, s. dr.) Cu: Ipek Karapinar, Ozgur Cevik, Derya Artemel,...
  • 12:30
    Teleshopping
    (promo)
  • 13:00
    Pretul dragostei
    (tur., 2015, com.) Cu: Elcin Sangu, Baris Arduc, Salih Bademci,...
  • 16:00
    Singura pe lume
    (mex., 2014, s. dr.,...
  • 18:00
    Totul pentru tine
    (ind., 2014, s. dr., episodul 337) Cu: Shakti Arora, Mouni Roy,...
  • 18:30
    Totul pentru tine
    (ind., 2014, s. dr., episodul 338) Cu: Shakti Arora, Mouni Roy,...
  • 19:00
    Petale de singuratate
    (tur., 2015, s. dr., episodul 109) Cu: Ipek Karapinar, Ozgur Cevik,...
  • 20:00
    Pretul dragostei
    (tur., 2015, com., episodul 141) Cu: Elcin Sangu, Baris Arduc,...
  • 21:00
    Pretul dragostei
    (tur., 2015, com., episodul 142) Cu: Elcin Sangu, Baris Arduc,...
  • 22:00
    Viata nedreapta
    (tur., 2005, s. de ac?., episodul 31) Cu: Kenan Imirzalioglu,...
  • 01:45
    Pretul dragostei
    (tur., 2015, com.) Cu: Elcin Sangu, Baris Arduc, Salih Bademci,...
  • 04:00
    Petale de singuratate
    (tur., 2015, s. dr.) Cu: Ipek Karapinar, Ozgur Cevik, Derya Artemel,...
  • 04:45
    Viata nedreapta
    (tur., 2005, s. de ac?.) Cu: Kenan Imirzalioglu, Selin Demiratar,...

Antena1

  • 06:00
    Observator
    (emis. info.)
  • 08:00
    'Neatza cu Razvan si Dani
    (divertisment)
  • 10:55
    Teleshopping
    (promo)
  • 11:15
    Prietenii de la 11
    (2017, emis. mag.)
  • 13:00
    Observator
    (emis. info.)
  • 16:00
    Observator
    (emis. info.)
  • 19:00
    Observator
    (emis. info.)
  • 20:30
    Spargatorii de nunti
    (sua, 2005, com. rom.) Cu: Owen Wilson, Vince Vaughn,...
  • 22:30
    Xtra Night Show
    Cu Dan Capatos, Anisia Gafton si Catalin Brodea
  • 23:00
    Xtra Night Show
    Cu Dan Capatos, Anisia Gafton si Catalin Brodea
  • 01:00
    Spargatorii de nunti
    (sua, 2005, com. rom.) Cu: Owen Wilson, Vince Vaughn,...

Antena3

  • 06:00
    Stirile diminetii
    (2016, emis. info.)
  • 10:40
    Pe cuvant
    (2016, emis. info.)
  • 14:00
    Esential
    (2010, talk show)
  • 18:00
    La ordinea zilei
    Este cea mai interactiva editie de stiri pentru ca telespectatorii pot...
  • 20:00
    Punctul de intalnire
    (2010, talk show)
  • 23:15
    In gura presei
    (emis. info.)
  • 00:00
    Stiri
    (emis. info.)
  • 03:30
    Punctul de intalnire
    (2010, talk show)
  • 04:00
    In gura presei
    (emis. info.)
  • 04:48
    Teleshopping
    (promo)

B1TV

  • 07:00
    Lumea lui Banciu
    (sat.)
  • 07:55
    Dosar de politician
    (emis. info.)
  • 08:00
    Stirile B1
    (emis. info.)
  • 08:55
    Meteo
  • 09:00
    Stirile B1
    (emis. info.)
  • 09:50
    Dosar de politician
    (emis. info.)
  • 10:00
    Stirile B1
    (emis. info.)
  • 10:45
    Teleshopping
    (promo)
  • 11:00
    Stirile B1
    (emis. info.)
  • 11:55
    Teleshopping
    (promo)
  • 12:00
    Stirile B1
    (emis. info.)
  • 13:00
    Stirile B1
    (emis. info.)
  • 14:00
    Stirile B1
    (emis. info.)
  • 15:00
    Stirile B1
    (emis. info.)
  • 16:00
    Unspe metri
    (2017, emis. info.)
  • 17:00
    Stirile B1
    (emis. info.)
  • 18:00
    Se intampla acum
    (2017, emis. info.)
  • 19:30
    Dosar de politician
    (emis. info.)
  • 20:55
    Dosar de politician
    (emis. info.)
  • 21:00
    Talk B1
    (talk show)
  • 22:55
    Dosar de politician
    (emis. info.)
  • 23:00
    Lumea lui Banciu
    (sat.)
  • 00:35
    Seara milionarilor
  • 02:35
    Unspe metri
    (2017, emis. info.)
  • 03:20
    Talk B1
    (talk show)
  • 05:00
    Stirile B1
    (emis. info.)
  • 05:50
    Dosar de politician
    (emis. info.)

Cinemax

  • 07:00
    Brusc
    (ger.-hol., 2016, dr.) Cu: Sebastian Hulk, Julia Jentsch,...
  • 08:55
    Fabricat in Franta
    (fra., 2015, dr.) Cu: Malik Zidi, Francois Civil, Ahmed Drame,...
  • 10:50
    Inapoi acasa
    (nor.-fra.-dan.-sua, 2015, f. dr.) Cu: Jesse Eisenberg, Amy Ryan,...
  • 12:40
    O copilarie
    (fra., 2015, dr.) Cu: Alexi Mathieu, Pierre Deladonchamps,...
  • 14:25
    Viata lui Timofei Berezin
    (sua, 2006, f. dr.) Cu: Radha Mitchell, Oscar Isaac, Paddy Considine,...
  • 16:05
    Sampon
    (sua, 1975, com. rom.) Cu: Warren Beatty, Goldie Hawn, Julie Christie,...
  • 17:55
    Fabricat in Franta
    (fra., 2015, dr.) Cu: Malik Zidi, Francois Civil, Ahmed Drame,...
  • 19:25
    Uriasul adormit
    (can., 2014, srt.metr.) Cu: Reece Moffett, Zoey Sawdo, Nick Serino,...
  • 21:00
    Fantoma din Enfield
    (engl., 2015, s. pol., episodul 1) Partea I Cu: Timothy Spall,...
  • 22:15
    Fantoma din Enfield
    (engl., 2015, s. pol., episodul 2) Cu: Timothy Spall, Juliet Stevenson,...
  • 23:25
    Nu sunt un nenorocit
    (fra., 2015, dr.) Cu: Nicolas Duvauchelle, Melanie Thierry, Driss Ramdi,...
  • 01:20
    Craciunul groazei
    (can., 2015, horror) Cu: William Shatner, George Buza, Rob Archer,...
  • 03:00
    Cavalerii albi
    (belg.-fra., 2015, f. dr.) Cu: Vincent Lindon, Reda Kateb,...
  • 04:55
    Cavalerii disciplinei
    (sua, 1983, thrill.) Cu: David Keith, Robert Prosky, G. D. Spradlin,...

Digi Animal World

  • 08:00
    Secretele padurii
    (ger., 2010, s. doc., sezonul 1, episodul 3)
  • 08:55
    Planeta Pamant II
    (engl., 2016, s. doc., sezonul 1, episodul 1) Islands
  • 09:50
    Naturalizat in Helgoland
  • 11:35
    Fauna salbatica
    (can., 2013, s. doc., sezonul 1, episodul 10)
  • 12:25
    Jaguarii - Pisicile fantastice ale...
  • 13:20
    Supersimturi
    Episodul 1
  • 14:15
    Naturalizat in Helgoland
  • 15:00
    De la birou, in natura
    Episodul 3
  • 15:55
    Prim-plan
    (fra., 2014, s. doc., episodul 5)
  • 16:50
    Cesar si cainii
    (sua, 2004, s. doc., episodul 12) R.: SueAnn Fincke, JIm Milio,...
  • 17:40
    Fauna salbatica
    (can., 2013, s. doc., sezonul 1, episodul 11)
  • 18:30
    De la birou, in natura
    Episodul 4
  • 19:25
    Supersimturi
    Episodul 2
  • 20:15
    Siretenia vulpii
  • 21:00
    Alpii: Domeniul acvilei de munte
    (a., 2001, s. doc., episodul 2) R.: Walter Koehler
  • 21:55
    Planeta Pamant II
    (engl., 2016, s. doc., sezonul 1, episodul 2) Mountains
  • 22:45
    Luke Gamble: Aventurile unui veterinar
    Episodul 1
  • 23:40
    Cesar si cainii
    (sua, 2004, s. doc., episodul 12) R.: SueAnn Fincke, JIm Milio,...
  • 00:30
    Prim-plan
    (fra., 2014, s. doc., episodul 5)

Digi Film

  • 07:30
    Legea lui Jacob
    (sua-can., 2008, ac?iune) Cu: Steven Seagal, Isaac Hayes, Holly Dignard,...
  • 09:10
    Karate Kid
    (sua-chi., 2010, ac?iune) Cu: Jaden Smith, Jackie Chan, Wenwen Han,...
  • 11:25
    Scoala: cei mai urati ani
    (sua, 2016, com.) Cu: Lauren Graham, Isabela Moner, Thomas Barbusca,...
  • 13:00
    Aceeasi Alice
    (sua, 2014, f. dr.) Cu: Julianne Moore, Kristen Stewart, Alec Baldwin,...
  • 16:45
    Un sac de bani
    (sua, 1986, com.) Cu: Tom Hanks, Shelley Long, Alexander Godunov,...
  • 18:10
    Visand la Beverly Hills
    (sua, 1999, com.) Cu: Susan Sarandon, Bonnie Bedelia, Natalie Portman,...
  • 20:00
    Vestitorii intunericului
    (sua, 2007, avent. f) Cu: Alexander Ludwig, Christopher Eccleston,...
  • 21:40
    Razboi in cuplu
    (sua, 2015, dr.) Cu: Priscilla C. Shirer, Karen Abercrombie,...
  • 23:40
    Misiune riscanta
    (sua, 2005, f. pol.) Cu: Tom Selleck, Mimi Rogers, Polly Shannon,...
  • 01:05
    Cotton Club
    (sua, 1984, f. dr.) Cu: Richard Gere, Diane Lane, Gregory Hines,...
  • 03:15
    Aceeasi Alice
    (sua, 2014, f. dr.) Cu: Julianne Moore, Kristen Stewart, Alec Baldwin,...

Digi Life

  • 06:00
    Colorado: marijuana in ghiveci
    Episodul 2
  • 06:45
    Toti banii pe-o cafea
    Episodul 3
  • 07:45
    Arome
    (fra., 2009, s. doc.) Episodul 2 R.: Eric Bacos
  • 08:40
    Urmatoarea oprire
    Episodul 8
  • 09:05
    Urmatoarea oprire
    Episodul 9
  • 09:30
    Jurnalul unui biciclist
    Episodul 5
  • 09:55
    Jurnalul unui biciclist
    Episodul 6
  • 10:20
    Sunt obsedat de corpul meu!
  • 11:10
    Chinezii in prim-plan
    Episodul 2
  • 11:30
    Cum va fi maine?
    Episodul 13
  • 11:45
    Adevaratul pret al bananelor
  • 12:30
    Sporturi extreme
    Episodul 5
  • 13:00
    Revolutia inovatiilor
    Episodul 8
  • 13:30
    Revolutia inovatiilor
    Episodul 9
  • 14:00
    Martinica: un voiaj gastronomic
  • 14:50
    Wrestling, aspiratie si transpiratie
    Episodul 3
  • 15:15
    Viata de bogatas
    Episodul 6
  • 15:40
    Viata de bogatas
    Episodul 7
  • 16:05
    Un dolar pe zi
    Episodul 6
  • 17:00
    Viata de fermier
    Episodul 9
  • 18:00
    Toti banii pe-o cafea
    Episodul 4
  • 18:50
    Arome
    (fra., 2009, s. doc.) Episodul 3 R.: Eric Bacos
  • 19:45
    Chinezii in prim-plan
    Episodul 3
  • 20:10
    Urmatoarea oprire
    Episodul 10
  • 20:35
    Urmatoarea oprire
    Episodul 11
  • 21:00
    Pamantul si sacrul
    Episodul 1
  • 21:55
    Vraci, retete si secrete
    Episodul 16. Aronia
  • 22:00
    Cu taxiul prin lume
    Episodul 1
  • 22:55
    Colorado: marijuana in ghiveci
    Episodul 3
  • 23:35
    Cum va fi maine?
    Episodul 13
  • 23:45
    Adevaratul pret al bananelor
  • 00:30
    Sporturi extreme
    Episodul 5
  • 01:00
    Revolutia inovatiilor
    Episodul 8
  • 01:30
    Revolutia inovatiilor
    Episodul 9
  • 02:00
    Martinica: un voiaj gastronomic
  • 02:50
    Wrestling, aspiratie si transpiratie
    Episodul 3
  • 03:15
    Viata de bogatas
    Episodul 6
  • 03:40
    Viata de bogatas
    Episodul 7
  • 04:05
    Un dolar pe zi
    Episodul 6
  • 05:00
    Viata de fermier
    Episodul 9

Digi Sport 1

  • 06:15
    Fotbal European
  • 07:00
    Stirile Digi Sport
  • 07:30
    Stirile Digi Sport
  • 08:00
    Stirile Digi Sport
  • 08:30
    Stirile Digi Sport
  • 09:00
    Stirile Digi Sport
  • 09:30
    Stirile Digi Sport
  • 10:00
    Stirile Digi Sport
  • 10:15
    Digi Sport Matinal
  • 11:00
    Stirile Digi Sport
  • 11:15
    Digi Sport Matinal
  • 12:00
    Stirile Digi Sport
  • 12:15
    Digi Sport Special
  • 13:00
    Stirile Digi Sport
  • 13:15
    Digi Sport Special
  • 14:00
    Stirile Digi Sport
  • 14:15
    Fotbal European
  • 15:00
    Stirile Digi Sport
  • 15:15
    Digi Sport Matinal
  • 16:00
    Stirile Digi Sport
  • 16:15
    Digi Sport Matinal
  • 17:00
    Stirile Digi Sport I Jurnal virtual
  • 17:30
    Fotbal Club
  • 19:00
    Stirile Digi Sport
  • 19:30
    Digi Sport Special
  • 21:00
    Fotbal European
  • 21:45
    Fotbal: Anglia - Polonia
    Campionatul European U21
  • 22:30
    Fotbal European
  • 22:45
    Fotbal: Anglia - Polonia
    Campionatul European U21
  • 23:45
    Fotbal European
  • 00:30
    Stirile Digi Sport
  • 01:00
    Fotbal Club
  • 02:30
    Digi Sport Special
  • 04:00
    Digi Sport Show
  • 04:15
    Fotbal: Anglia - Polonia
    Campionatul European U21
  • 05:00
    Fotbal European
  • 05:15
    Fotbal: Anglia - Polonia
    Campionatul European U21

Digi Sport 2

  • 07:00
    Tenis
  • 13:15
    Stirile Digi Sport
  • 13:30
    Tenis WTA Birmingham: ziua 4
  • 21:30
    Stirile Digi Sport
  • 21:45
    Fotbal: Slovacia - Suedia
    Campionatul European U21
  • 23:45
    Stirile Digi Sport
  • 00:15
    Tenis

Digi Sport 3

  • 06:00
    Stirile Digi Sport
  • 07:00
    Digi Sport Show
  • 07:15
    Digi Sport Show
  • 07:30
    Digi Sport Show
  • 07:45
    Gimnastica de dimineata
  • 08:00
    Digi Sport Show
  • 08:15
    Digi Sport Show
  • 08:30
    Digi Sport Show
  • 08:45
    Gimnastica de dimineata
  • 09:00
    Digi Sport Show
  • 09:15
    Digi Sport Show
  • 09:30
    Digi Sport Show
  • 09:45
    Gimnastica de dimineata
  • 10:00
    Digi Sport Show
  • 10:15
    Stirile Digi Sport
  • 11:00
    Digi Sport Show
  • 11:15
    Stirile Digi Sport
  • 12:00
    Digi Sport Show
  • 12:15
    Stirile Digi Sport
  • 13:00
    Rezumat Euroliga Season review
  • 13:30
    Tenis WTA Mallorca - ziua 4
    Varvara LEPCHENKO (USA) vs. Anastasija SEVASTOVA (LAT)
  • 15:00
    Tenis WTA Mallorca - ziua 4
    Roberta VINCI (ITA) vs. Kirsten FLIPKENS (BEL)
  • 17:30
    Stirile Digi Sport
  • 18:00
    Tenis WTA Mallorca - ziua 4
    Ana KONJUH (CRO) vs. Victoria AZARENKA (BLR)
  • 20:00
    Tenis WTA Mallorca - ziua 4
    Jana CEPELOVA (SVK) vs. Caroline GARCIA (FRA)
  • 22:00
    Stirile Digi Sport
  • 22:30
    Digi Sport Show
  • 22:45
    Stirile Digi Sport
  • 23:15
    Stirile Digi Sport
  • 23:45
    Serie A - retrospectiva sezonului
  • 00:15
    Stirile Digi Sport
  • 00:30
    Serie A - retrospectiva sezonului
  • 01:00
    Stirile Digi Sport
  • 01:20
    Fotbal, Primera Division
    Godoy Cruz vs. Estudiantes
  • 03:00
    Stirile Digi Sport
  • 04:00
    Stirile Digi Sport
  • 05:00
    Stirile Digi Sport

Digi World

  • 06:00
    China, din interior
    (2013, s. doc., sezonul 1, episodul 3)
  • 06:25
    China, din interior
    (2013, s. doc., sezonul 1, episodul 4)
  • 06:50
    Cum am devenit milionar
    (sua, 2009, s. doc., sezonul 1, episodul 2) Cu: Tyler Mathisen
  • 07:10
    Cum va fi maine?
    (s. doc., episodul 1)
  • 07:15
    Cum va fi maine?
    (s. doc., episodul 15)
  • 07:25
    O lume impartita
    (s. doc., episodul 7)
  • 08:20
    Vanatorii de furtuni
    (sua, 2010, s. reality show, sezonul 2, episodul 3)
  • 08:40
    Vanatorii de furtuni
    (sua, 2010, s. reality show, sezonul 2, episodul 4)
  • 09:50
    Criza fosforului
    (doc.)
  • 11:40
    Capitalele Pacificului
    (s. doc., episodul 4)
  • 12:30
    Cum va fi maine?
    (s. doc., episodul 1)
  • 12:35
    Cum va fi maine?
    (s. doc., episodul 15)
  • 13:35
    Scoala de criminalistica
    (s. doc., episodul 1)
  • 15:20
    Evadarea
    (sua, 2013, s. reality show, sezonul 2, episodul 6) R.: Justin Herman,...
  • 17:05
    Destinatii de vacanta
    (fra., s. doc., episodul 10)
  • 18:00
    Cum am devenit milionar
    (sua, 2009, s. doc., sezonul 1, episodul 3) Cu: Tyler Mathisen
  • 18:25
    O lume impartita
    (s. doc., episodul 8)
  • 19:20
    China, din interior
    (2013, s. doc., sezonul 1, episodul 5)
  • 19:45
    China, din interior
    (2013, s. doc., sezonul 1, episodul 6)
  • 20:10
    Vanatorii de furtuni
    (sua, 2010, s. reality show, sezonul 2, episodul 5)
  • 20:35
    Vanatorii de furtuni
    (sua, 2010, s. reality show, sezonul 2, episodul 6)
  • 22:50
    Capitalele Pacificului
    (s. doc., episodul 5)
  • 01:35
    Scoala de criminalistica
    (s. doc., episodul 1)
  • 04:20
    Evadarea
    (sua, 2013, s. reality show, sezonul 2, episodul 6) R.: Justin Herman,...
  • 05:05
    Destinatii de vacanta
    (fra., s. doc., episodul 10)
  • 05:55
    Cum va fi maine?
    (s. doc., episodul 16)

Digi24

  • 06:25
    STAREA NATIEI
  • 06:55
    METEO ORA 06:58
  • 07:00
    DIGIMATINAL
  • 07:20
    BREAKER LIVE
  • 07:25
    DIGIMATINAL
  • 07:45
    DIGIMATINAL
  • 07:55
    DIGIMATINAL
  • 08:25
    DIGIMATINAL
  • 08:45
    DIGIMATINAL
  • 09:00
    DIGIMATINAL
  • 09:30
    DIGIMATINAL
  • 09:50
    DIGIMATINAL
  • 10:00
    STIRI
  • 10:25
    STIRI
  • 10:45
    STIRI
  • 10:55
    STIRIP
  • 11:25
    STIRI
  • 11:45
    STIRI
  • 11:55
    STIRI
  • 12:25
    STIRI
  • 12:45
    STIRI
  • 12:55
    STIRI
  • 13:25
    STIRI
  • 13:45
    STIRI
  • 13:55
    STIRI
  • 14:25
    STIRI
  • 14:45
    STIRI
  • 14:55
    STIRI
  • 15:25
    STIRI
  • 15:45
    STIRI
  • 16:00
    STIRI
  • 16:30
    STIRI
  • 16:55
    STIRI
  • 17:30
    STIRI
  • 17:55
    STIRI
  • 18:15
    BUSINESS CLUB
  • 18:35
    BUSINESS CLUB
  • 18:55
    BUSINESS CLUB
  • 19:00
    STIRI
  • 19:25
    STIRI
  • 19:45
    STIRI
  • 20:00
    JURNALUL DE SEARA
  • 20:25
    JURNALUL DE SEARA
  • 20:45
    JURNALUL DE SEARA
  • 21:00
    JURNALUL DE SEARA
  • 21:25
    JURNALUL DE SEARA
  • 21:45
    JURNALUL DE SEARA
  • 22:00
    JURNAL ECONOMIC
  • 22:30
    STAREA NATIEI
  • 23:00
    STAREA NATIEI
  • 23:30
    STIRI
  • 00:00
    STIRI
  • 00:25
    STIRI
  • 00:45
    STIRI
  • 01:00
    JURNALUL DE SEARA
  • 01:25
    JURNALUL DE SEARA
  • 01:45
    JURNALUL DE SEARA
  • 02:00
    JURNALUL DE SEARA
  • 02:25
    JURNALUL DE SEARA
  • 02:45
    JURNALUL DE SEARA
  • 03:00
    JURNAL ECONOMIC
  • 03:30
    STIRI
  • 04:00
    STIRI
  • 04:25
    STIRI
  • 04:45
    STIRI
  • 05:00
    2.0 GADGET
  • 05:30
    BUSINESS CLUB
  • 05:55
    STAREA NATIEI

Eurosport 2

  • 06:30
    Superbike: Campionatul Mondial
    Cursa a doua. La Misano, in Italia
  • 07:00
    Snooker: Campionatul Mondial
    (emis. sport) Finala. La Sheffield, in Regatul Unit
  • 09:00
    Fotbal: Fotbal FIFA
  • 09:30
    Omnisport: Watts Top 10
    (emis. sport)
  • 09:55
    Sporturi de iarna: In urmarirea...
    (emis. sport)
  • 10:00
    Raliuri: Acces in culisele ERC
    Acest tip de sport cu motor se deosebeste prin faptul ca nu are loc pe...
  • 10:30
    Campionatul Mondial de Turisme FIA...
    Campionatul Mondial de Turisme FIA by LG e un campionat international...
  • 11:15
    Campionatul Mondial de Turisme FIA...
    Campionatul Mondial de Turisme FIA by LG e un campionat international...
  • 12:00
    Motocros acrobatic: Noaptea...
    La Hamburg, in Germania
  • 13:00
    Snooker: Campionatul Mondial
    (emis. sport) Finala. La Sheffield, in Regatul Unit
  • 14:30
    Superbike: Campionatul Mondial
    Prima cursa. La Misano, in Italia
  • 15:00
    Supersport: Campionatul Mondial
    La Misano, in Italia
  • 15:30
    Superbike: Campionatul Mondial
    Cursa a doua. La Misano, in Italia
  • 16:00
    Sporturi de iarna: In urmarirea...
    (emis. sport)
  • 16:05
    Snooker: Campionatul Mondial
    (emis. sport) Finala. La Sheffield, in Regatul Unit
  • 17:30
    Motocros acrobatic: Noaptea...
    La Hamburg, in Germania
  • 18:30
    Campionatul Mondial de Turisme FIA...
    Campionatul Mondial de Turisme FIA by LG e un campionat international...
  • 19:00
    Campionatul Mondial de Turisme FIA...
    Campionatul Mondial de Turisme FIA by LG e un campionat international...
  • 19:45
    Sporturi de iarna: In urmarirea...
    (emis. sport)
  • 19:50
    Snooker: Campionatul Mondial
    (emis. sport) Finala. La Sheffield, in Regatul Unit
  • 21:15
    Fotbal: Fotbal FIFA
  • 21:45
    Omnisport: Watts Top 10
    (emis. sport)
  • 21:55
    Stiri: Stirile Eurosport
    Aflati informatii proaspete despre utlimele evenimente din lumea sportiva.
  • 22:00
    Motocros acrobatic: Noaptea...
    La Hamburg, in Germania
  • 23:00
    Snooker: Campionatul Mondial
    (emis. sport) Finala. La Sheffield, in Regatul Unit
  • 00:25
    Omnisport: Povestea sportivului FISU
    (emis. sport)
  • 00:30
    Scrima: Campionatele Asiei
    La Hong Kong, in China
  • 01:25
    Stiri: Stirile Eurosport
    Aflati informatii proaspete despre utlimele evenimente din lumea sportiva.
  • 01:30
    Fotbal: Fotbal FIFA
  • 02:00
    Omnisport: Watts Top 10
    (emis. sport)
  • 02:30
    Snooker: Campionatul Mondial
    (emis. sport) Finala. La Sheffield, in Regatul Unit
  • 04:00
    Motocros acrobatic: Noaptea...
    La Hamburg, in Germania
  • 05:00
    Ciclism: Clasice - Cele mai...
    (emis. sport)

HBO

  • 06:00
    Partenere pentru Mike si Dave
    (sua, 2016, com.) Cu: Adam DeVine, Zac Efron, Anna Kendrick,...
  • 07:40
    Frati in mijlocul naturii
    (sua, 2016, com.) Cu: Gillian Jacobs, Bill Pullman, Rachael Harris,...
  • 09:15
    Inferno
    (sua-jap.-tur.-ung., 2016, thril.) Cu: Tom Hanks, Felicity Jones,...
  • 11:20
    Totul e inspiratie
    (sua, 2015, f. doc.) R.: Nick Hooker, Jacob Bernstein
  • 12:50
    Robinson Crusoe
    (belg.-fra., 2016, f. anim.) Cu: Matthias Schweighofer, Ilka Bessin,...
  • 14:20
    Capitanul America: Primul razbunator
    (sua, 2011, SF ac?.) Cu: Chris Evans, Hugo Weaving, Dominic Cooper,...
  • 16:25
    Secretariat
    (sua, 2010, f. dr.) Cu: Diane Lane, John Malkovich, Scott Glenn,...
  • 18:30
    Fratii Dassler
    (ger., 2016, mini-s. biogr.) Partea 1 Cu: Dirk Borchardt,...
  • 20:00
    Planeta Petrila
  • 21:25
    Efectul acvatic
    (fra.-isl., 2016, com.) Cu: Samir Guesmi, Florence Loiret,...
  • 22:50
    Sa furi de la un hot
    (spa.-arg.-fra., 2016, f. pol.) Cu: Luis Tosar, Rodrigo De la Serna,...
  • 00:25
    Monstrul din Martfu
    (ung., 2016, thrill.) Cu: Hajduk Karoly, Csepai Eszter, Trill Zsolt,...
  • 02:25
    Dupa-amiaza de caine
    (sua, 1975, f. pol.) Cu: Al Pacino, John Cazale, Charles Durning,...
  • 04:30
    Efectul acvatic
    (fra.-isl., 2016, com.) Cu: Samir Guesmi, Florence Loiret,...

HBO Comedy

  • 06:00
    Magic Mike XXL
    (sua, 2015, com. muz.) Cu: Channing Tatum, Juan Piedrahita,...
  • 07:55
    Podul spionilor
    (sua, 2015, dr.) Cu: Tom Hanks, Amy Ryan, Austin Stowell, Mark Rylance,...
  • 10:15
    Hector in cautarea fericirii
    (ger.-can., 2014, f. rom. avent.) Cu: Rosamund Pike, Simon Pegg,...
  • 12:15
    Tanarul papa
    (it.-fra.-spa.-sua-engl., 2016, s. dr., sezonul 1,...
  • 13:00
    Tanarul papa
    (it.-fra.-spa.-sua-engl., 2016, s. dr., sezonul 1,...
  • 14:00
    Angry Birds - Filmul
    (sua-fin., 2016, f. anim.) Cu: Jason Sudeikis, Peter Dinklage,...
  • 15:40
    Goosebumps: Iti facem parul maciuca
    (sua, 2015, avent. f) Cu: Jack Black, Dylan Minnette, Odeya Rush,...
  • 17:20
    Agentul de la U.N.C.L.E
    (sua, 2015, ac?iune) Cu: Henry Cavill, Elizabeth Debicki, Armie Hammer,...
  • 19:15
    Urzeala tronurilor
    (sua, 2011, s. dr., sezonul 4, episodul 7) Mierla Cu: Peter Dinklage,...
  • 20:05
    Urzeala tronurilor
    (sua, 2011, s. dr., sezonul 4,...
  • 22:25
    Vanatorii de fantome
    (sua, 2016, ac?. com.) Cu: Chris Hemsworth, Melissa McCarthy,...
  • 00:20
    Jesse Stone: pierdut in Paradise
    (sua-can., 2015, f. pol.) Cu: Tom Selleck, Kohl Sudduth, Gloria Reuben,...
  • 03:15
    Urzeala tronurilor
    (sua, 2011, s. dr., sezonul 4, episodul 7) Mierla Cu: Peter Dinklage,...
  • 04:05
    Urzeala tronurilor
    (sua, 2011, s. dr., sezonul 4,...
  • 05:00
    Marea singuratate
    (sua, 2015, f. doc.) R.: Greg Kohs

Hallmark

  • 06:00
    Sotia perfecta
    (sua, 2009, s. dr., sezonul 7, episodul 7) Cu: Julianna Margulies,...
  • 07:00
    Sotia perfecta
    (sua, 2009, s. dr., sezonul 7, episodul 8) Cu: Julianna Margulies,...
  • 08:00
    Sotia perfecta
    (sua, 2009, s. dr., sezonul 7, episodul 9) Cu: Julianna Margulies,...
  • 09:00
    Anatomia lui Grey
    (sua, 2005, s. dr., sezonul 9, episodul 18) Cu: Ellen Pompeo, Sandra Oh,...
  • 10:00
    Anatomia lui Grey
    (sua, 2005, s. dr., sezonul 9, episodul 19) Cu: Ellen Pompeo, Sandra Oh,...
  • 11:00
    Camera de garda
    (sua, 2015, dr., sezonul 1, episodul 2) Cu: Nick Gehlfuss, Yaya DaCosta,...
  • 12:00
    Pompierii din Chicago
    (sua, 2012, s. de ac?., sezonul 1, episodul 7) Cu: Jesse Spencer,...
  • 13:00
    Pompierii din Chicago
    (sua, 2012, s. de ac?., sezonul 1, episodul 8) Cu: Jesse Spencer,...
  • 14:00
    Miss Marple
    (engl., 2004, s. poli?ist, sezonul 2, episodul 2) Cu: Geraldine McEwan,...
  • 16:00
    Fugari din calea mafiei
    (can., 2015, crim. dr.) Cu: Kristy Swanson, Emily Tennant,...
  • 18:00
    Anatomia lui Grey
    (sua, 2005, s. dr., sezonul 9, episodul 20) Cu: Ellen Pompeo, Sandra Oh,...
  • 19:00
    Anatomia lui Grey
    (sua, 2005, s. dr., sezonul 9, episodul 21) Cu: Ellen Pompeo, Sandra Oh,...
  • 20:00
    Camera de garda
    (sua, 2015, dr., sezonul 1, episodul 3) Cu: Nick Gehlfuss, Yaya DaCosta,...
  • 21:00
    Crimele din Midsomer
    (engl., 1997, s. poli?ist, sezonul 19, episodul 3) Cu: John Nettles,...
  • 23:00
    Pericol inaripat
    (sua, 2016, horror) Cu: Erin Cahill, Edi Gathegi, Denise Crosby,...
  • 01:00
    Pompierii din Chicago
    (sua, 2012, s. de ac?., sezonul 1, episodul 7) Cu: Jesse Spencer,...
  • 01:50
    Pompierii din Chicago
    (sua, 2012, s. de ac?., sezonul 1, episodul 8) Cu: Jesse Spencer,...
  • 02:40
    Sotia perfecta
    (sua, 2009, s. dr., sezonul 7, episodul 7) Cu: Julianna Margulies,...
  • 03:30
    Sotia perfecta
    (sua, 2009, s. dr., sezonul 7, episodul 8) Cu: Julianna Margulies,...
  • 04:20
    Miss Marple
    (engl., 2004, s. poli?ist, sezonul 2, episodul 2) Cu: Geraldine McEwan,...

Kanal D

  • 06:00
    Teleshopping
    (promo)
  • 07:00
    Pastila de ras
    (2011, divertisment)
  • 07:45
    Teleshopping
    (promo)
  • 08:15
    Vacanta Mare
    (2007, s. com.)
  • 09:15
    Teleshopping
    (promo)
  • 09:45
    Ziua in care mi s-a scris destinul
    (tur., 2014, s. dr.) Cu: Ozcan Deniz, Begum Kutuk, Goncagul Sunar,...
  • 15:00
    Teo Show
    (2013, divertisment) Sezon nou
  • 16:30
    Bravo, ai stil!
    (rom., 2016, divertisment) Sezonul doi
  • 18:45
    Stirea zilei
    (emis. info.)
  • 22:30
    WOWbiz
    (2012, divertisment)

National Geographic

  • 15:30
    Stiinta prostiei
    (s. doc., episodul 7)
  • 16:00
    Aurul din Yukon
    (can., 2013, s. doc., sezonul 3,...
  • 17:00
    Dezastre in aer
    (can.-sua, s. doc., sezonul 5,...
  • 18:00
    Al Doilea Razboi Mondial: Iad sub mari
    (f. doc., episodul 2) Cursa fatala
  • 19:00
    Stiinta prostiei
    (s. doc., episodul 11)
  • 19:30
    Stiinta prostiei
    (s. doc., episodul 12)
  • 20:00
    La pescuit de ton
    (sua, 2012, s. doc., episodul 4) La ce bun un capitan?; Premiera
  • 21:00
    Supravietuitorul
    (2015, s. doc.) Un desert ucigator
  • 22:00
    Supermasini reinventate
    (f. doc., episodul 3) Jaguar dragster; Premiera
  • 23:00
    Stiinta prostiei
    (s. doc., episodul 14)

National Geographic Wild

  • 06:00
    Animale feroce
    (sua, s. doc., sezonul 1, episodul 3)
  • 07:00
    Animale de record
    (f. doc.)
  • 08:00
    La pescuit
    (sua, s. doc., sezonul 5, episodul 6)
  • 09:00
    Fight Club
    (s. doc., sezonul 4, episodul 7)
  • 10:00
    Om contra ghepard
    (doc.)
  • 11:00
    Parcuri nationale din America
    (sua, 2015, s. doc.)
  • 12:00
    Parcuri nationale din America
    (sua, 2015, s. doc.)
  • 13:00
    Animale de record
    (f. doc.)
  • 14:00
    Fight Club
    (s. doc., sezonul 4, episodul 7)
  • 15:00
    Animale feroce
    (sua, s. doc., sezonul 1, episodul 1)
  • 16:00
    Animale feroce
    (sua, s. doc., sezonul 2, episodul 4) Africa
  • 17:00
    Animale feroce
    (sua, s. doc., sezonul 3, episodul 4)
  • 18:00
    Animale feroce
    (sua, s. doc., sezonul 2, episodul 2)
  • 19:00
    Regatul apelor
    (fra., 2012, s. doc.) R.: Jacques Perrin, Jacques Cluzaud
  • 20:00
    La pescuit
    (sua, s. doc., sezonul 5, episodul 6)
  • 21:00
    Animale feroce
    (sua, s. doc., sezonul 2, episodul 1)
  • 22:00
    Regatul apelor
    (fra., 2012, s. doc.) R.: Jacques Perrin, Jacques Cluzaud
  • 23:00
    Animale de record
    (f. doc.)
  • 00:00
    La pescuit
    (sua, s. doc., sezonul 5, episodul 6)
  • 01:00
    Animale feroce
    (sua, s. doc., sezonul 2, episodul 2)
  • 02:00
    Regatul apelor
    (fra., 2012, s. doc.) R.: Jacques Perrin, Jacques Cluzaud
  • 03:00
    Om contra ghepard
    (doc.)
  • 04:00
    Animale de record
    (f. doc.)
  • 05:00
    La pescuit
    (sua, s. doc., sezonul 5, episodul 6)

National TV

  • 06:00
    Voua
    (divertisment)
  • 06:15
    Albumul National
    (divertisment)
  • 08:15
    Teleshopping
    (promo)
  • 08:30
    Dragoste dulce-amara
    (ind., 2009, f. dr., episodul 998) Cu: Hina Khan, Karan Mehra,...
  • 09:30
    Voua
    (divertisment) Redifuzare
  • 10:45
    Teleshopping
    (promo)
  • 11:00
    Teleshopping
    (promo)
  • 12:15
    Baronii
    (2006, s. com.) Cu: Cristi Cretu, Adrian Patrascu, Marilena Chelaru,...
  • 12:45
    Teleshopping
    (promo)
  • 13:00
    Stiri National TV
    (emis. info.)
  • 13:15
    Teleshopping
    (promo)
  • 13:30
    Traditii de la bunica
    (2013, emis. culinar?) Partea a-2a; Redifuzare
  • 14:30
    Cavalerii dreptatii
    (sud cor., 2016, s. dr., episodul 13)
  • 15:45
    Teleshopping
    (promo)
  • 16:15
    Suflete tradate
    (ind., 2010, s. dr., episodul 291) Cu: Vandana Vithlani, Firoza Khan,...
  • 17:15
    Miezul problemei
    (talk show)
  • 18:30
    Stiri National TV
    (emis. info.) * Sport * Meteo
  • 19:00
    Suflete tradate
    (ind., 2010, s. dr., episodul 294) Cu: Vandana Vithlani, Firoza Khan,...
  • 20:00
    Dragoste si ura
    (ind., 2008, s. dr., episodul 182) Cu: Tina Dutta, Nandish Sandhu,...
  • 21:00
    Un serif extraterestru
    (it., 1979, ac?. com.) Cu: Bud Spencer, Cary Guffey, Raimund Harmstorf,...
  • 23:00
    Creatura
    (sua-can., 2011, horror) Cu: Mary Elizabeth Winstead, Joel Edgerton,...
  • 01:00
    Cu mafia pe urme
    (sua, 2014, ac?iune) Cu: Taylor Lautner, Marie Avgeropoulos,...
  • 03:00
    Alege iubirea
    (2016, emis. con.) Redifuzare

PRO TV

  • 06:00
    Stirile Pro TV
    (emis. info.)
  • 13:00
    Stirile Pro TV
    (emis. info.)
  • 17:00
    Stirile Pro TV
    (emis. info.)
  • 18:00
    Ce spun romanii
    (2015, reality show)
  • 19:00
    Stirile Pro TV
    (emis. info.) *Sport; *Vremea
  • 20:30
    Las fierbinti
    (rom., 2012, s. com.) Sezonul 10. Episodul 8 Cu: Gheorghe Ifrim,...
  • 21:30
    Santinela
    (sua, 2006, ac?iune) Cu: Michael Douglas, Kiefer Sutherland,...
  • 23:45
    Stirile Pro TV
    (emis. info.)
  • 00:00
    Viteza de declansare
    (sua-can., 2000, ac?iune) Cu: Steve Borden, Daisy Fuentes, Gary Chalk,...
  • 01:45
    Las fierbinti
    (rom., 2012, s. com.) Cu: Gheorghe Ifrim, Mihai Bobonete,...
  • 02:30
    Arena bucatarilor
    (2016, emis. culinar?)
  • 05:00
    Ce spun romanii
    (2015, reality show)

REALITATEA TV

  • 07:00
    Realitatea de la 07:00
    (emis. info.)
  • 08:00
    Realitatea de la 08:00
    (emis. info.)
  • 09:00
    Realitatea de la 09:00
    (emis. info.)
  • 10:00
    Realitatea de la 10:00
    (emis. info.)
  • 11:00
    Realitatea de la 11:00
    (emis. info.)
  • 12:00
    Realitatea de la 12:00
    (emis. info.)
  • 13:00
    Realitatea de la 13:00
    (emis. info.)
  • 14:00
    Editie speciala
    Realitatea Tv dezbate in editii speciale, moderate de jurnalistii...
  • 16:00
    Newsroom
    Emisiunea este realizata dintr-un studio modern, dotat cu un videowall...
  • 17:00
    Newsroom
    Emisiunea este realizata dintr-un studio modern, dotat cu un videowall...
  • 18:00
    Realitatea de la 18:00
    (emis. info.)
  • 20:00
    Prime Time News
    (2011, emis. info.)
  • 21:00
    Jocuri de putere
    (2013, talk show)
  • 00:00
    Jocuri de putere
    (2013, talk show)
  • 00:31
    Realitatea de la 0:00
    (emis. info.)
  • 01:00
    Jocuri de putere
    (2013, talk show)

Sport.ro

  • 06:00
    Ora exacta in sport
    (emis. sport)
  • 07:00
    Stiri Sport.ro
    (emis. sport)
  • 09:00
    Ora exacta in sport
    (emis. sport)
  • 10:00
    Stiri Sport.ro
    (emis. sport)
  • 10:45
    Ora exacta in sport
    (emis. sport)
  • 12:00
    Stiri Sport.ro
    (emis. sport)
  • 13:00
    Ora exacta in sport
    (emis. sport)
  • 14:00
    Ora exacta in sport
    (emis. sport)
  • 16:00
    Familia Simpson
    (sua, 1989, s. anim., sezonul 6, episodul 2) R.: Neil Affleck,...
  • 16:30
    Familia Simpson
    (sua, 1989, s. anim., sezonul 6, episodul 3) R.: Neil Affleck,...
  • 17:00
    Familia Simpson
    (sua, 1989, s. anim., sezonul 6, episodul 4) R.: Neil Affleck,...
  • 17:30
    Familia Simpson
    (sua, 1989, s. anim., sezonul 6, episodul 5) R.: Neil Affleck,...
  • 18:00
    Familia Simpson
    (sua, 1989, s. anim., sezonul 6, episodul 6) R.: Neil Affleck,...
  • 18:30
    Familia Simpson
    (sua, 1989, s. anim., sezonul 6, episodul 7) R.: Neil Affleck,...
  • 20:00
    Da-i bataie! Local Kombat
    Episodul 26; Exploziv
  • 21:00
    Ora exacta in sport
    (emis. sport)
  • 22:00
    XIII: Spion de sacrificiu
    (can.-fra., 2011, s. de ac?., sezonul 2,...
  • 23:00
    Fight Night
    Exploziv
  • 00:00
    Stiri Sport.ro
    (emis. sport)
  • 00:30
    Da-i bataie! Local Kombat
    Episod 26; Exploziv
  • 01:00
    Ora exacta in sport
    (emis. sport)
  • 03:00
    La Bloc
    (2003, s. com., episodul 52) Cu: Dragos Mostenescu, Mariana Danescu,...
  • 03:30
    La Bloc
    (2003, s. com., episodul 53) Cu: Dragos Mostenescu, Mariana Danescu,...
  • 04:00
    La Bloc
    (2003, s. com., episodul 54) Cu: Dragos Mostenescu, Mariana Danescu,...
  • 04:30
    La Bloc
    (2003, s. com., episodul 55) Cu: Dragos Mostenescu, Mariana Danescu,...
  • 05:00
    Ora exacta in sport
    (emis. sport)

TV1000

  • 06:35
    Blackwood
    (engl., 2014, horror) Cu: Ed Stoppard, Sophia Myles, Russell Tovey,...
  • 08:05
    Un Craciun de pomina
    (sua, 2002, f. anim.) Cu: Adam Sandler, Jon Lovitz, Jackie Titone,...
  • 09:20
    Copiii din Huang Shi
    ( aus.-chi.-ger.-sua, 2008, dr. r?zb., col.,...
  • 11:20
    Unchiul Buck
    (sua, 1989, com.) Cu: John Candy, Jean Louisa Kelly, Macaulay Culkin,...
  • 13:00
    Vitezomanu' Ricky Bobby
    (sua, 2006, ac?. com.) Cu: Will Ferrell, Sacha Baron Cohen, Gary Cole,...
  • 16:15
    O alta joaca de-a spionii
    (sua, 2002, avent. f) Cu: Antonio Banderas, Carla Gugino, Alexa Vega,...
  • 17:55
    Politist meserias
    (engl., 2007, com.) Cu: Simon Pegg, Nick Frost, Jim Broadbent,...
  • 19:55
    Anul Unu
    (sua, 2009, com.) Cu: Christopher Mintz-Plasse, Michael Cera,...
  • 21:30
    Joc sangeros
    (sua, 2012, ac?. com.) Cu: Billy Bob Thornton, Eva Longoria,...
  • 23:05
    Vanatoarea de oameni
    (sua, 1993, ac?iune) Cu: Jean-Claude Van Damme, Lance Henriksen,...
  • 00:40
    Ai incredere in mine!
    (sua, 2013, com.) Cu: Clark Gregg, Felicity Huffman, William H. Macy,...
  • 02:10
    Obligatia
    (engl., 2012, thrill.) Cu: Jack O'Connell, Tim Roth, Peter Mullan,...
  • 03:35
    Malena
    (it.-sua, 2000, dr. romantic., col., a-n) Cu: Monica Bellucci,...
  • 05:35
    Fara onoare
    (sua-engl., 2002, dr. r?zb.) Cu: Heath Ledger, Wes Bentley, Kate Hudson,...

TVR 1

  • 06:25
    Teleshopping
    (promo)
  • 07:00
    1 Matinal
    (2017, emis. info.) Prima parte
  • 08:00
    1 Matinal
    (2017, emis. info.) Partea a doua
  • 09:00
    1 Matinal
    (2017, emis. info.) Partea a treia
  • 09:45
    Teleshopping
    (promo)
  • 10:00
    Perfect imperfect
    (2016, emis. info.) Prima parte
  • 11:00
    Perfect imperfect
    (2016, emis. info.) Partea a doua
  • 11:45
    Teleshopping
    (promo)
  • 12:00
    Parlamentul Romaniei
    (2008)
  • 12:30
    Teleshopping
    (promo)
  • 14:00
    Telejurnal
    (emis. info.) * Sport; * Meteo; Translator mimico gestual: Laura Ioana
  • 14:55
    Vorbeste corect!
    (emis. info.)
  • 15:00
    Akzente
    (program cult.) Prima parte
  • 16:00
    Stiri
  • 16:05
    Akzente
    (program cult.) Partea a doua
  • 17:00
    Telejurnal
    (emis. info.) * Sport; * Meteo
  • 17:30
    Lozul cel mare
    (emis. con.)
  • 18:00
    M.A.I. aproape de tine
    (emis. info.)
  • 18:30
    Pulsul zilei
    (2017, talk show) Prima parte
  • 19:35
    Pulsul zilei
    (2017, talk show) Partea a doua
  • 20:00
    Telejurnal
    (emis. info.) * Meteo; * Omologari
  • 20:50
    Sport
    Sunt prezentate principalele competitii sportive, valorile sportive...
  • 21:00
    Romania 9
    (2016, talk show) Prima parte
  • 21:45
    Romania 9
    (2016, talk show) Partea a doua
  • 22:30
    Drum bun!
    (2017, emis. info.)
  • 23:00
    Ora de stiri
    (emis. info.) * Sport; * Meteo
  • 23:55
    Vorbeste corect!
    (emis. info.)
  • 00:00
    Romania 9
    (2016, talk show) Prima parte
  • 00:45
    Romania 9
    (2016, talk show) Partea a doua
  • 01:30
    M.A.I. aproape de tine
    (emis. info.)
  • 02:00
    Telejurnal
    (emis. info.) * Meteo; * Omologari
  • 02:40
    Sport
    Sunt prezentate principalele competitii sportive, valorile sportive...
  • 02:50
    Pulsul zilei
    (2017, talk show) Prima parte; * Stiri; * Talk-show
  • 03:45
    Pulsul zilei
    (2017, talk show) Partea a doua; * Talk-show
  • 05:00
    Ora Regelui
    (2012, program cult., col., a-n)
  • 05:50
    Drum bun!
    (2017, emis. info.)

TVR 2

  • 06:00
    Poate nu stiai
    (emis. info.)
  • 06:15
    Teleshopping
    (promo)
  • 07:00
    Documentar 360? - GEO
    (ger., 1999,...
  • 08:00
    Castiga Romania!
    (2017, emis. con.)
  • 09:00
    Teatrul National de Televiziune
    (teatru TV) Al dumneavoastra, Orson Welles!
  • 10:10
    Femei de 10, barbati de 10
    (2016, emis. info.) Best of; Cum se cuceresc femeile; Invitati: Crina...
  • 11:30
    Teleshopping
    (promo)
  • 11:50
    Documentar 360? - GEO
    (ger., 1999,...
  • 12:50
    Poate nu stiai
    (emis. info.)
  • 13:00
    Telejurnal
    (emis. info.) * Sport; * Meteo
  • 13:40
    Cultura minoritatilor
    (doc.) Maghiara de pe doi; Film * Curentul
  • 15:50
    Mutant X
    (can.-sua, 2001, s. de ac?., episodul 33) Cu: John Shea, Tom McCamus,...
  • 16:40
    D'ale lu' Mitica
    (rep.) Redifuzare
  • 17:40
    Poate nu stiai
    (emis. info.)
  • 17:50
    Fotbal Cupa Confederatiilor:...
    (2017, emis. sport) Transmisiune directa de la Sankt Petersburg;...
  • 20:00
    Castiga Romania!
    (2017, emis. con.)
  • 20:50
    Fotbal Cupa Confederatiilor:...
    (2017, emis. sport) Transmisiune directa de la Kazan; Comenteaza Dragos...
  • 23:00
    CSI: Crime si investigatii
    (sua-can., 2000, s. poli?ist, sezonul 12,...
  • 23:50
    Castiga Romania!
    (2017, emis. con.)
  • 00:50
    Mutant X
    (can.-sua, 2001, s. de ac?., episodul 33) Cu: John Shea, Tom McCamus,...
  • 01:40
    Poate nu stiai
    (emis. info.)
  • 01:50
    5 minute de istorie
    (2013, emis. info.)
  • 02:00
    Femei de 10, barbati de 10
    (2016, emis. info.)
  • 03:20
    Poate nu stiai
    (emis. info.)
  • 03:30
    Ferma
    (emis. mag.)
  • 04:30
    Cultura minoritatilor
    (doc.) Maghiara de pe doi; Film * Curentul

Viasat Explorer

  • 06:00
    Maestrii apelor reci
    (can., 2014, s. reality show, sezonul 3,...
  • 07:15
    Brojects
    (can., 2014, s. reality show, sezonul 1, episodul 5) R.: Kent Sobey
  • 07:35
    Brojects
    (can., 2014, s. reality show, sezonul 1, episodul 6) R.: Kent Sobey
  • 08:00
    Prospectorii
    (sua, 2014, s. doc., sezonul 4, episodul 4)
  • 08:45
    Regii sculptori
    (can., 2015, s. reality show, sezonul 1,...
  • 09:10
    Inventii extraordinare
    (engl., 2015, s. doc., sezonul 2, episodul 13)
  • 09:40
    Transportorii de cabane
    (can., 2015, s. reality show, sezonul 1, episodul 1) R.: Laura Garcia
  • 10:00
    Transportorii de cabane
    (can., 2015, s. reality show, sezonul 1, episodul 2) R.: Laura Garcia
  • 10:25
    Regii lemnului
    (can., 2014, reality show, sezonul 3, episodul 2) R.: Garth A. Dyke,...
  • 11:10
    Klondike: Goana dupa aur
    (can., 2015, s. reality show, sezonul 1, episodul 6) Cu: Guy Couture,...
  • 11:55
    Febra jadului
    (can., 2014, s. doc., sezonul 2, episodul 15)
  • 13:10
    Regii sculptori
    (can., 2015, s. reality show, sezonul 1,...
  • 13:35
    Super camionagii
    (s. doc., sezonul 2, episodul 1)
  • 14:20
    Superautomobile
    (sua, 2014, s. doc., sezonul 2, episodul 4)
  • 15:15
    Brojects
    (can., 2014, s. reality show, sezonul 1, episodul 7) R.: Kent Sobey
  • 15:35
    Brojects
    (can., 2014, s. reality show, sezonul 1, episodul 8) R.: Kent Sobey
  • 16:00
    Inventii extraordinare
    (engl., 2015, s. doc., sezonul 2, episodul 13)
  • 16:25
    Prospectorii
    (sua, 2014, s. doc., sezonul 4, episodul 5)
  • 17:10
    Febra jadului
    (can., 2014, s. doc., sezonul 2, episodul 16)
  • 17:35
    Superautomobile
    (sua, 2014, s. doc., sezonul 2, episodul 4)
  • 18:30
    Maestrii apelor reci
    (can., 2014, s. reality show, sezonul 1,...
  • 19:15
    Regii lemnului
    (can., 2014, reality show, sezonul 3, episodul 2) R.: Garth A. Dyke,...
  • 20:00
    Regii sculptori
    (can., 2015, s. reality show, sezonul 1,...
  • 21:15
    Super camionagii
    (s. doc., sezonul 2, episodul 5)
  • 22:00
    Prospectorii
    (sua, 2014, s. doc., sezonul 3, episodul 4)
  • 22:45
    Regii lemnului
    (can., 2014, reality show, sezonul 4, episodul 3) R.: Garth A. Dyke,...
  • 23:30
    Crapi monstruosi
    (f. doc., sezonul 1, episodul 3)
  • 00:20
    Inventii extraordinare
    (engl., 2015, s. doc.)

Zone Reality

  • 06:00
    Fara speranta?
    (sua, 2007, s. doc., sezonul 2, episodul 19) R.: Jake Wachtel,...
  • 06:25
    Fara speranta?
    (sua, 2007, s. doc., sezonul 2, episodul 20) R.: Jake Wachtel,...
  • 07:00
    Paza de coasta din Australia
    Sezon 8. Episod 1
  • 07:25
    Paza de coasta din Australia
    Sezon 8. Episod 2
  • 07:50
    Case de amanet din Marea Britanie
    (reality show, sezonul 1, episodul 19)
  • 08:40
    In lupta cu gunoaiele
    (engl., 2011, s. doc., sezonul 1, episodul 4) R.: Gareth Rowlands,...
  • 09:30
    Vitezomanii
    (sua, 2007, mini.s. doc., sezonul 4, episodul 3) R.: John Stevens,...
  • 09:55
    Jafuri in Marea Britanie
    (reality show, sezonul 1, episodul 12)
  • 10:20
    Jafuri in Marea Britanie
    (reality show, sezonul 1, episodul 13)
  • 10:45
    Miracolul adoptiei
    (sua, 2003, mini.s. doc., sezonul 2, episodul 18) R.: Stavros C. Stavrides
  • 11:10
    Miracolul adoptiei
    (sua, 2003, mini.s. doc., sezonul 2, episodul 19) R.: Stavros C. Stavrides
  • 11:35
    Masini-momeala
    (sua, 2007, s. reality show, sezonul 4, episodul 5)
  • 12:00
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 12,...
  • 12:25
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 12,...
  • 12:50
    Asistentele
    (2012, mini.s. doc., sezonul 1, episodul 20)
  • 13:15
    Paza de coasta din Australia
    Sezon 8. Episod 1
  • 13:40
    Paza de coasta din Australia
    Sezon 8. Episod 2
  • 14:05
    Case de amanet din Marea Britanie
    (reality show, sezonul 1, episodul 19)
  • 14:55
    Vitezomanii
    (sua, 2007, mini.s. doc., sezonul 4, episodul 3) R.: John Stevens,...
  • 15:20
    In lupta cu gunoaiele
    (engl., 2011, s. doc., sezonul 1, episodul 4) R.: Gareth Rowlands,...
  • 16:10
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 13,...
  • 16:35
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 13,...
  • 17:00
    Miracolul adoptiei
    (sua, 2003, mini.s. doc., sezonul 2, episodul 18) R.: Stavros C. Stavrides
  • 17:25
    Miracolul adoptiei
    (sua, 2003, mini.s. doc., sezonul 2, episodul 19) R.: Stavros C. Stavrides
  • 17:50
    Jafuri in Marea Britanie
    (reality show, sezonul 1, episodul 12)
  • 18:15
    Jafuri in Marea Britanie
    (reality show, sezonul 1, episodul 13)
  • 18:40
    Asistentele
    (2012, mini.s. doc., sezonul 1, episodul 20)
  • 19:05
    Masini-momeala
    (sua, 2007, s. reality show, sezonul 4, episodul 5)
  • 19:30
    In lupta cu gunoaiele
    (engl., 2011, s. doc., sezonul 1, episodul 4) R.: Gareth Rowlands,...
  • 20:20
    Paza de coasta din Australia
    Sezon 8. Episod 1
  • 20:45
    Paza de coasta din Australia
    Sezon 8. Episod 2
  • 21:10
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 13,...
  • 21:35
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 13,...
  • 22:00
    Cazuri neelucidate, cu Donal MacIntyre
    (s. reality show, sezonul 1, episodul 4)
  • 22:50
    Infidelitati
    (sua, 2000, reality show, sezonul 13,...
  • 23:40
    Urgente pe strazile din Marea Britanie
    (f. doc., sezonul 1, episodul 4)
  • 00:30
    Cu sange rece
    (can., 2008, s. doc., sezonul 3, episodul 17) R.: Karl Jason,...
  • 01:25
    Detectivi in halate albe
    (sua, 1996, s. doc., sezonul 6, episodul 11) R.: Mike Werteen,...
  • 01:50
    Politistele din Broward County
    (sua, 2009, s. reality show, sezonul 1, episodul 10)
  • 02:40
    Infidelitati
    (sua, 2000, reality show, sezonul 13,...
  • 03:30
    Cazuri neelucidate, cu Donal MacIntyre
    (s. reality show, sezonul 1, episodul 4)
  • 04:20
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 13,...
  • 04:45
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 13,...
  • 05:10
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 7,...
  • 05:35
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show, sezonul 7,...
Sursa: RCS-RDS (22/06/2017 04:17:46)

© 2017 - BZI.ro - Toate drepturile rezervate
Page time :0.1350 (s) | 13 queries | Mysql time :0.007753 (s)