News Flash:

Programul Diviziei Nationale la rugby, editia 2001 - 2002

16 Iulie 2001
1202 Vizualizari | 0 Comentarii
Newsletter
BZI Live Video Divertisment
Video Monden
Muzica Populara Curs valutar
EUR: 4.6478 RON (-0.0072)
USD: 4.0820 RON (-0.0247)
Horoscop
berbec
taur
gemeni
rac
leu
fecioara
balanta
scorpion
sagetator
capricorn
varsator
pesti
TUR Etapa I, 25 august 2001 Grupa I: Callatis Mangalia - CSM Kirschbaum Sibiu Minerul Lupeni - Dinamo Bucuresti Grupa a II-a: RC Grivita Bucuresti - Politehnica Agro Romtelecom Iasi Rapid Metrorex Bucuresti - "U" Cluj Grupa a III-a: Stiinta Petrosani - Rulmentul Birlad Precizia Sacele - Steaua Bucuresti Grupa a IV-a: CSM Eldoforest Suceava - "U" Remin Baia Mare Sportul Studentesc - Farul Constanta Etapa a II-a, 1 septembrie 2001 Grupa I: Dinamo Bucuresti - Callatis Mangalia Minerul Lupeni - CSM Kirschbaum Sibiu Grupa a II-a: "U" Cluj - RC Grivita Bucuresti Rapid Metrorex Bucuresti - Politehnica Agro Romtelecom Iasi Grupa a III-a: Steaua Bucuresti - Stiinta Petrosani Precizia Sacele - Rulmentul Birlad Grupa a IV-a: Farul Constanta - CSM Eldoforest Suceava Sportul Studentesc - "U" Remin Baia Mare Etapa a III-a, 8 septembrie 2001 Grupa I: CSM Kirschbaum Sibiu - Dinamo Bucuresti Callatis Mangalia - Minerul Lupeni Grupa a II-a: Politehnica Agro Romtelecom Iasi - "U" Cluj RC Grivita Bucuresti - Rapid Metrorex Bucuresti Grupa a III-a: Rulmentul Birlad - Steaua Bucuresti Stiinta Petrosani - Precizia Sacele Grupa a IV-a: "U" Remin Baia Mare - Farul Constanta CSM Eldoforest Suceava - Sportul Studentesc RETUR Etapa a IV-a, 29 septembrie 2001 Grupa I: CSM Kirschbaum Sibiu - Callatis Mangalia Dinamo Bucuresti - Minerul Lupeni Grupa a II-a: Politehnica Agro Romtelecom Iasi - RC Grivita Bucuresti "U" Cluj - Rapid Metrorex Bucuresti Grupa a III-a: Rulmentul Birlad - Stiinta Petrosani Steaua Bucuresti - Precizia Sacele Grupa a IV-a: "U" Remin Baia Mare - CSM Eldoforest Suceava Farul Constanta - Sportul Studentesc Etapa a V-a, 3 octombrie 2001 Grupa I: Callatis Mangalia - Dinamo Bucuresti CSM Kirschbaum Sibiu - Minerul Lupeni Grupa a II-a: RC Grivita Bucuresti - "U" Cluj Politehnica Agro Romtelecom Iasi - Rapid Metrorex Bucuresti Grupa a III-a: Stiinta Petrosani - Steaua Bucuresti Rulmentul Birlad - Precizia Sacele Grupa a IV-a: CSM Eldoforest Suceava - Farul Constanta "U" Remin Baia Mare - Sportul Studentesc Etapa a VI-a, 6 octombrie 2001 Grupa I: Dinamo Bucuresti - CSM Kirschbaum Sibiu Minerul Lupeni - Callatis Mangalia Grupa a II-a: "U" Cluj - Politehnica Agro Romtelecom Iasi Rapid Metrorex Bucuresti - RC Grivita Bucuresti Grupa a III-a: Steaua Bucuresti - Rulmentul Birlad Precizia Sacele - Stiinta Petrosani Grupa a IV-a: Farul Constanta - "U" Remin Baia Mare Sportul Studentesc - CSM Eldoforest Suceava Play-off-ul, respectiv play-out-ul Diviziei Nationale vor debuta pe data de 20 octombrie 2001, urmatoarele etape fiind programate dupa cum urmeaza: Etapa a II-a - 27 octombrie 2001 Etapa a III-a - 3 noiembrie 2001 Etapa a IV-a - 24 noiembrie 2001 Etapa a V-a - 9 martie 2002 Etapa a VI-a - 13 aprilie 2002 Etapa a VII-a - 20 aprilie 2002 Etapa a VIII-a - 27 aprilie 2002 Etapa a IX-a - 11 mai 2002 Etapa a X-a - 18 mai 2002 Etapa a XI-a - 8 iunie 2002 Etapa a XII-a - 15 iunie 2002 Prima faza a Cupei Romaniei se va desfasura pe 13 octombrie 2001, urmand ca ultimul act, finala, sa aiba loc anul viitor, pe 22 iunie. (N.P.)
Daca ti-a placut articolul, te asteptam si pe pagina de Facebook. Avem si Instagram.
Distribuie:  

Realitatea.net

RomaniaTV.net

Din aceeasi categorie

Site-ul bzi.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.

Mica publicitate

© 2018 - BZI.ro - Toate drepturile rezervate
Page time :0.1383 (s) | 21 queries | Mysql time :0.025705 (s)