News Flash:

Programul Diviziei Nationale la rugby, editia 2001 - 2002

16 Iulie 2001
1121 Vizualizari | 0 Comentarii
TUR

Etapa I, 25 august 2001
Grupa I:
Callatis Mangalia - CSM Kirschbaum Sibiu
Minerul Lupeni - Dinamo Bucuresti
Grupa a II-a:
RC Grivita Bucuresti - Politehnica Agro Romtelecom Iasi
Rapid Metrorex Bucuresti - "U" Cluj
Grupa a III-a:
Stiinta Petrosani - Rulmentul Birlad
Precizia Sacele - Steaua Bucuresti
Grupa a IV-a:
CSM Eldoforest Suceava - "U" Remin Baia Mare
Sportul Studentesc - Farul Constanta

Etapa a II-a, 1 septembrie 2001
Grupa I:
Dinamo Bucuresti - Callatis Mangalia
Minerul Lupeni - CSM Kirschbaum Sibiu
Grupa a II-a:
"U" Cluj - RC Grivita Bucuresti
Rapid Metrorex Bucuresti - Politehnica Agro Romtelecom Iasi
Grupa a III-a:
Steaua Bucuresti - Stiinta Petrosani
Precizia Sacele - Rulmentul Birlad
Grupa a IV-a:
Farul Constanta - CSM Eldoforest Suceava
Sportul Studentesc - "U" Remin Baia Mare

Etapa a III-a, 8 septembrie 2001
Grupa I:
CSM Kirschbaum Sibiu - Dinamo Bucuresti
Callatis Mangalia - Minerul Lupeni
Grupa a II-a:
Politehnica Agro Romtelecom Iasi - "U" Cluj
RC Grivita Bucuresti - Rapid Metrorex Bucuresti
Grupa a III-a:
Rulmentul Birlad - Steaua Bucuresti
Stiinta Petrosani - Precizia Sacele
Grupa a IV-a:
"U" Remin Baia Mare - Farul Constanta
CSM Eldoforest Suceava - Sportul Studentesc

RETUR

Etapa a IV-a, 29 septembrie 2001
Grupa I:
CSM Kirschbaum Sibiu - Callatis Mangalia
Dinamo Bucuresti - Minerul Lupeni
Grupa a II-a:
Politehnica Agro Romtelecom Iasi - RC Grivita Bucuresti
"U" Cluj - Rapid Metrorex Bucuresti
Grupa a III-a:
Rulmentul Birlad - Stiinta Petrosani
Steaua Bucuresti - Precizia Sacele
Grupa a IV-a:
"U" Remin Baia Mare - CSM Eldoforest Suceava
Farul Constanta - Sportul Studentesc

Etapa a V-a, 3 octombrie 2001
Grupa I:
Callatis Mangalia - Dinamo Bucuresti
CSM Kirschbaum Sibiu - Minerul Lupeni
Grupa a II-a:
RC Grivita Bucuresti - "U" Cluj
Politehnica Agro Romtelecom Iasi - Rapid Metrorex Bucuresti
Grupa a III-a:
Stiinta Petrosani - Steaua Bucuresti
Rulmentul Birlad - Precizia Sacele
Grupa a IV-a:
CSM Eldoforest Suceava - Farul Constanta
"U" Remin Baia Mare - Sportul Studentesc

Etapa a VI-a, 6 octombrie 2001
Grupa I:
Dinamo Bucuresti - CSM Kirschbaum Sibiu
Minerul Lupeni - Callatis Mangalia
Grupa a II-a:
"U" Cluj - Politehnica Agro Romtelecom Iasi
Rapid Metrorex Bucuresti - RC Grivita Bucuresti
Grupa a III-a:
Steaua Bucuresti - Rulmentul Birlad
Precizia Sacele - Stiinta Petrosani
Grupa a IV-a:
Farul Constanta - "U" Remin Baia Mare
Sportul Studentesc - CSM Eldoforest Suceava

Play-off-ul, respectiv play-out-ul Diviziei Nationale vor debuta pe data de 20 octombrie 2001, urmatoarele etape fiind programate dupa cum urmeaza:
Etapa a II-a - 27 octombrie 2001
Etapa a III-a - 3 noiembrie 2001
Etapa a IV-a - 24 noiembrie 2001
Etapa a V-a - 9 martie 2002
Etapa a VI-a - 13 aprilie 2002
Etapa a VII-a - 20 aprilie 2002
Etapa a VIII-a - 27 aprilie 2002
Etapa a IX-a - 11 mai 2002
Etapa a X-a - 18 mai 2002
Etapa a XI-a - 8 iunie 2002
Etapa a XII-a - 15 iunie 2002
Prima faza a Cupei Romaniei se va desfasura pe 13 octombrie 2001, urmand ca ultimul act, finala, sa aiba loc anul viitor, pe 22 iunie. (N.P.)
Daca ti-a placut articolul, te asteptam si pe pagina de Facebook. Avem si Instagram.
Distribuie:  

Realitatea.net

Din aceeasi categorie

Site-ul bzi.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.

Mica publicitate

© 2017 - BZI.ro - Toate drepturile rezervate
Page time :0.1262 (s) | 24 queries | Mysql time :0.012855 (s)