News Flash:

Programul meciurilor din Seria I a Diviziei B, editia 2003-2004:

9 Iulie 2003
946 Vizualizari | 0 Comentarii
Etapa I (sambata, 23 august)
FC Vaslui - Poli Unirea Iasi
FC Petrolul Moinesti - FC Unirea 2002 Focsani
FC Dinamo Poiana Campina - FC Onesti
FC Dacia Unirea Braila -Midia Navodari
CS Electrica Dobrogea Constanta - Otelul Galati
FC Precizia Sacele - FC Gloria Buzau
Laminorul Roman - CS Metalul Plopeni
CS Oltul Sf. Gheorghe - CSM Medgidia

Etapa a II-a (sambata, 30 august)
FC Unirea 2002 Focsani - FC Vaslui
FC Onesti - FC Petrolul Moinesti
Midia Navodari - FC Dinamo
Poiana CampinaOtelul Galati - FC Dacia Unirea Braila
FC Gloria Buzau - CS Electrica Dobrogea Constanta
CS Metalul Plopeni - FC Precizia Sacele
CSM Medgidia - Laminorul Roman
Poli Unirea Iasi - CS Oltul Sf. Gheorghe

Etapa a III-a (sambata, 6 septembrie)
FC Unirea 2002 Focsani - Poli Unirea Iasi
FC Vaslui - FC Onesti
FC Petrolul Moinesti - Midia Navodari
FC Dinamo Poiana Campina - Otelul Galati
FC Dacia Unirea Braila - FC Gloria Buzau
CS Electrica Dobrogea Constanta - CS Metalul Plopeni
FC Precizia Sacele - CSM Medgidia
Laminorul Roman - CS Oltul Sf. Gheorghe

Etapa a IV-a (sambata, 13 septembrie)
FC Onesti - FC Unirea 2002 Focsani
Midia Navodari - FC Vaslui
Otelul Galati - FC Petrolul Moinesti
FC Gloria Buzau - FC Dinamo Poiana Campina
CS Metalul Plopeni - FC Dacia Unirea Braila
CSM Medgidia - CS Electrica Dobrogea Constanta
CS Oltul Sf. Gheorghe - FC Precizia Sacele
Poli Unirea Iasi - Laminorul Roman

Etapa a V-a (sambata, 20 septembrie)
FC Onesti - Poli Unirea Iasi
FC Unirea 2002 Focsani - Midia Navodari
FC Vaslui - Otelul Galati
FC Petrolul Moinesti - FC Gloria Buzau
FC Dinamo Poiana Campina - CS Metalul Plopeni
FC Dacia Unirea Braila - CSM Medgidia
CS Electrica Dobrogea Constanta - CS Oltul Sf. Gheorghe
FC Precizia Sacele - Laminorul Roman

Etapa a VI-a (sambata, 27 septembrie)
Midia Navodari - FC Onesti
Otelul Galati - FC Unirea 2002 Focsani
FC Gloria Buzau - FC Vaslui
CS Metalul Plopeni - FC Petrolul Moinesti
CSM Medgidia - FC Dinamo Poiana Campina
CS Oltul Sf.Gheorghe - FC Dacia Unirea Braila
Laminorul Roman - CS Electrica Dobrogea Constanta
Poli Unirea Iasi - FC Precizia Sacele

Etapa a VII-a (sambata, 4 octombrie)
Midia Navodari - Poli Unirea Iasi
FC Onesti - Otelul Galati
FC Unirea 2002 Focsani - FC Gloria Buzau
FC Vaslui - CS Metalul Plopeni
FC Petrolul Moinesti - CSM Medgidia
FC Dinamo Poiana Campina - CS Oltul Sf.Gheorghe
FC Dacia Unirea Braila - Laminorul Roman
CS Electrica Dobrogea Constanta - FC Precizia Sacele

Etapa a VIII -a (sambata, 11 octombrie)
Otelul Galati - Midia Navodari
FC Gloria Buzau - FC Onesti
CS Metalul Plopeni -FC Unirea 2002 Focsani
CSM Medgidia - FC Vaslui
CS Oltul Sf.Gheorghe - FC Petrolul Moinesti
Laminorul Roman - FC Dinamo Poiana Campina
FC Precizia Sacele - FC Dacia Unirea Braila
Poli Unirea Iasi -CS Electrica Dobrogea Constanta

Etapa a IX-a (sambata, 18 octombrie)
Poli Unirea Iasi - Otelul Galati
Midia Navodari - FC Gloria Buzau
FC Onesti - CS Metalul Plopeni
FC Unirea 2002 Focsani - CSM Medgidia
FC Vaslui - CS Oltul Sf.Gheorghe
FC Petrolul Moinesti - Laminorul Roman
FC Dinamo Poiana Campina - FC Precizia Sacele
FC Dacia Unirea Braila - CS Electrica Dobrogea Constanta

Etapa a X-a (sambata, 25 octombrie)
FC Gloria Buzau - Otelul Galati
CS Metalul Plopeni - Midia Navodari
CSM Medgidia - FC Onesti
CS Oltul Sf.Gheorghe - FC Unirea 2002 Focsani
Laminorul Roman - FC Vaslui
FC Precizia Sacele - FC Petrolul Moinesti
CS Electrica Dobrogea Constanta - FC Dinamo Poiana Campina
FC Dacia Unirea Braila - Poli Unirea Iasi

Etapa a XI-a (sambata, 1 noiembrie)
Poli Unirea Iasi - FC Gloria Buzau
Otelul Galati - CS Metalul Plopeni
Midia Navodari - CSM Medgidia
FC Onesti - CS Oltul Sf. Gheorghe
FC Unirea 2002 Focsani - Laminorul Roman
FC Vaslui - FC Precizia Sacele
FC Petrolul Moinesti - CS Electrica Dobrogea Constanta
FC Dinamo Poiana Campina - FC Dacia Unirea Braila

Etapa a XII -a (sambata, 8 noiembrie)
CS Metalul Plopeni - FC Gloria Buzau
CSM Medgidia - Otelul Galati
CS Oltul Sf. Gheorghe - Midia Navodari
Laminorul Roman - FC Onesti
FC Precizia Sacele - FC Unirea 2002 Focsani
CS Electrica Dobrogea Constanta - FC Vaslui
FC Dacia Unirea Braila - FC Petrolul Moinesti
FC Dinamo Poiana Campina - Poli Unirea Iasi

Etapa a XIII -a (sambata, 15 noiembrie)
Poli Unirea Iasi - CS Metalul Plopeni
FC Gloria Buzau - CSM Medgidia
Otelul Galati - CS Oltul Sf. Gheorghe
Midia Navodari - Laminorul Roman
FC Onesti - FC Precizia Sacele
FC Unirea 2002 Focsani - CS Electrica Dobrogea Constanta
FC Vaslui - FC Dacia Unirea Braila
FC Petrolul Moinesti - FC Dinamo Poiana Campina

Etapa a XIV-a (miercuri, 19 noiembrie)
CSM Medgidia - CS Metalul Plopeni
CS Oltul Sf.Gheorghe - FC Gloria Buzau
Laminorul Roman - Otelul Galati
FC Precizia Sacele - Midia Navodari
CS Electrica Dobrogea Constanta - FC Onesti
FC Dacia Unirea Braila - FC Unirea 2002 Focsani
FC Dinamo Poiana Campina - FC Vaslui
FC Petrolul Moinesti - Poli Unirea Iasi

Etapa a XV-a (sambata, 22 noiembrie)
Poli Unirea Iasi - CSM Medgidia
CS Metalul Plopeni - CS Oltul Sf.Gheorghe
FC Gloria Buzau - Laminorul Roman
Otelul Galati -FC Precizia Sacele
Midia Navodari - CS Electrica Dobrogea Constanta
FC Onesti - FC Dacia Unirea Braila
FC Unirea 2002 Focsani - FC Dinamo Poiana Campina
FC Vaslui - FC Petrolul Moinesti

In acest an se vor juca si doua etape din retur, pe 29 noiembrie sit respectiv 6 decembrie. In anul 2004, campionatul Diviziei B se va relua pe 28 februarie si se va incheia pe 15 mai.
Distribuie:  

Realitatea.net

Din aceeasi categorie

Site-ul bzi.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.

Mica publicitate

© 2017 - BZI.ro - Toate drepturile rezervate
Page time :0.1297 (s) | 22 queries | Mysql time :0.017730 (s)

loading...