News Flash:

Programul turului Diviziei A de fotbal, editia 2004-2005:

6 Iulie 2004
1236 Vizualizari | 0 Comentarii
Newsletter
BZI Live Video Divertisment
Video Monden
Muzica Populara Curs valutar
EUR: 4.6478 RON (+0.0043)
USD: 3.9793 RON (-0.0072)
Horoscop
berbec
taur
gemeni
rac
leu
fecioara
balanta
scorpion
sagetator
capricorn
varsator
pesti
Etapa I (sambata, 31 iulie) FCM Bacau - Otelul Galati FC National - FC Brasov CFR Cluj - Poli AEK Timisoara Steaua - Gloria Bistrita Poli Iasi - Rapid Bucuresti Sportul Studentesc - Apulum Alba Iulia Farul Constanta - Dinamo FC Arges - Universitatea Craiova Etapa a-II-a (sambata, 7 august) FC Brasov - FCM Bacau Poli AEK Timisoara - FC National Gloria Bistrita - CFR Cluj Rapid Bucuresti - Steaua Bucuresti Apulum Alba Iulia - Poli Iasi Dinamo Bucuresti - Sportul Studentesc Universitatea Craiova - Farul Constanta Otelul Galati - FC Arges Etapa a-III-a (miercuri, 11 august) FC Brasov - Otelul Galati FCM Bacau - Poli AEK Timisoara FC National - Gloria Bistrita CFR Cluj - Rapid Bucuresti Steaua Bucuresti - Apulum Alba Iulia Poli Iasi - Dinamo Bucuresti Sportul Studentesc - Universitatea Craiova Farul Constanta - FC Arges Etapa a-IV-a (sambata, 21 august) Poli AEK Timisoara - FC Brasov Gloria Bistrita - FCM Bacau Rapid Bucuresti - FC National Apulum Alba Iulia - CFR Cluj Dinamo Bucuresti - Steaua Bucuresti Universitatea Craiova - Poli Iasi FC Arges - Sportul Studentesc Otelul Galati - Farul Constanta Etapa a-V-a (sambata, 28 august) Poli AEK Timisoara - Otelul Galati FC Brasov - Gloria Bistrita FCM Bacau - Rapid Bucuresti FC National - Apulum Alba Iulia CFR Cluj - Dinamo Bucuresti Steaua Bucuresti - Universitatea Craiova Poli Iasi - FC Arges Sportul Studentesc - Farul Constanta Etapa a-VI-a (sambata, 11 septembrie) Gloria Bistrita - Poli AEK Timisoara Rapid Bucuresti - FC Brasov Apulum Alba Iulia - FCM Bacau Dinamo Bucuresti - FC National Universitatea Craiova - CFR Cluj FC Arges - Steaua Bucuresti Farul Constanta - Poli Iasi Otelul - Sportul Studentesc Etapa a-VII-a (sambata, 18 septembrie) Gloria Bistrita - Otelul Galati Poli AEK Timisoara - Rapid Bucuresti FC Brasov - Apulum Alba Iulia FCM Bacau - Dinamo Bucuresti FC National - Universitatea Craiova CFR Cluj - FC Arges Steaua Bucuresti - Farul Constanta Poli Iasi - Sportul Studentesc Etapa a-VIII-a (sambata, 25 septembrie) Rapid Bucuresti - Gloria Bistrita Apulum Alba Iulia - Poli AEK Timisoara Dinamo Bucuresti - FC Brasov Universitatea Craiova - FCM Bacau FC Arges - FC National Farul Constanta - CFR Cluj Sportul Studentesc - Steaua Bucuresti Otelul Galati - Poli Iasi Etapa a-IX-a (sambata, 2 octombrie) Otelul Galati - Rapid Bucuresti Gloria Bistrita - Apulum Alba Iulia Poli AEK Timisoara - Dinamo Bucuresti FC Brasov - Universitatea Craiova FCM Bacau - FC Arges FC National - Farul Constanta CFR Cluj - Sportul Studentesc Steaua Bucuresti - Poli Iasi Etapa a-X-a (sambata, 16 octombrie) Apulum Alba Iulia - Rapid Bucuresti Dinamo Bucuresti - Gloria Bistrita Universitatea Craiova - Poli AEK Timisoara FC Arges - FC Brasov Farul Constanta - FCM Bacau Sportul Studentesc - FC National Poli Iasi - CFR Cluj Steaua Bucuresti - Otelul Galati Etapa a-XI-a (sambata, 23 octombrie) Otelul Galati - Apulum Alba Iulia Rapid Bucuresti - Dinamo Bucuresti Gloria Bistrita - Universitatea Craiova Poli AEK Timisoara - FC Arges FC Brasov - Farul Constanta FCM Bacau - Sportul Studentesc FC National - Poli Iasi CFR Cluj - Steaua Bucuresti Etapa a-XII-a (sambata, 30 octombrie) Dinamo Bucuresti - Apulum Alba Iulia Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti FC Arges - Gloria Bistrita Farul Constanta - Poli AEK Timisoara Sportul Studentesc - FC Brasov Poli Iasi - FCM Bacau Steaua Bucuresti - FC National CFR Cluj - Otelul Galati Etapa a-XII-a (sambata, 6 noiembrie) Otelul Galati - Dinamo Bucuresti Apulum Alba Iulia - Universitatea Craiova Rapid Bucuresti - FC Arges Gloria Bistrita - Farul Constanta Poli AEK Timisoara - Sportul Studentesc FC Brasov - Poli Iasi FCM Bacau - Steaua Bucuresti FC National - CFR Cluj Etapa a-XIV-a (sambata, 20 noiembrie) Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti FC Arges - Apulum Alba Iulia Farul Constanta - Rapid Bucuresti Sportul Studentesc - Gloria Bistrita Poli Iasi - Poli AEK Timisoara Steaua Bucuresti - FC Brasov CFR Cluj - FCM Bacau FC National - Otelul Galati Etapa a-XV-a (sambata, 27 noiembrie) Otelul Galati - Universitatea Craiova Dinamo Bucuresti - FC Arges Apulum Alba Iulia - Farul Constanta Rapid Bucuresti - Sportul Studentesc Gloria Bistrita - Poli Iasi Poli AEK Timisoara - Steaua Bucuresti FC Brasov - CFR Cluj FCM Bacau - FC National
Daca ti-a placut articolul, te asteptam si pe pagina de Facebook. Avem si Instagram.
Distribuie:  

Realitatea.net

RomaniaTV.net

Din aceeasi categorie

Site-ul bzi.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.

Mica publicitate

© 2018 - BZI.ro - Toate drepturile rezervate
Page time :0.1527 (s) | 21 queries | Mysql time :0.014427 (s)