News Flash:

Rezultatele turului din Seria I a Diviziei C de fotbal

26 Noiembrie 2001
1068 Vizualizari | 0 Comentarii
Etapa I (18 august 2001)
RATC CFR Moldova Iasi - Cimentul Bicaz 0-0
Gloria Zemes - Sportul Municipal Vaslui 0-2
Unirea Negresti - FC Botosani 0-5
Rulmentul Barlad - Aerostar Bacau 2-0
Rafinaria Darmanesti - Foresta II Falticeni 1-1
Pro Mobila Crucea - Poli Unirea Iasi 2-1
Ceahlaul II Targu Neamt - FCM CFR Pascani 3-1
Bucovina Radauti - Telecom Iasi 1-1

Etapa a II-a (25 august)
SM Vaslui - RATC CFR Moldova Iasi 4-2
FC Botosani - Gloria Zemes 7-0
Aerostar - Unirea Negresti 0-1
Foresta II - Rulmentul 0-0
Poli Unirea Iasi - Rafinaria 0-0
CFR Pascani - Pro Mobila Crucea 2-1
Telecom Iasi - Ceahlaul II 1-0
Cimentul - Bucovina 3-1

Etapa a III-a (1 septembrie)
SM Vaslui - Cimentul 4-0
RATC CFR Moldova Iasi - FC Botosani 0-1
Gloria Zemes - Aerostar 4-5
Unirea Negresti - Foresta II 1-1
Rulmentul - Poli Unirea Iasi 0-3
Rafinaria - CFR Pascani 3-0
Pro Mobila Crucea - Telecom Iasi 2-0
Ceahlaul II - Bucovina 2-1

Etapa a IV-a (8 septembrie)
FC Botosani - SM Vaslui 1-1
Aerostar - RATC CFR Moldova Iasi 3-1
Foresta II - Gloria Zemes 4-3
Poli Unirea Iasi - Unirea Negresti 4-0
CFR Pascani - Rulmentul 1-1
Telecom Iasi - Rafinaria 1-0
Bucovina - Pro Mobila Crucea 2-0
Cimentul - Ceahlaul II 4-2

Etapa a V-a (15 septembrie)
FC Botosani - Cimentul 0-0
SM Vaslui - Aerostar 1-0
RATC CFR Moldova Iasi - Foresta II 2-2
Gloria Zemes - Poli Unirea Iasi 0-2
Unirea Negresti - CFR Pascani 0-0
Rulmentul - Telecom Iasi 2-0
Rafinaria - Bucovina 4-1
Pro Mobila Crucea - Ceahlaul II 3-2

Etapa a VI-a (22 septembrie)
Aerostar - FC Botosani 0-2
Foresta II - SM Vaslui 1-2
Poli Unirea Iasi - RATC CFR Moldova Iasi 2-1
CFR Pascani - Gloria Zemes 0-0
Telecom Iasi - Unirea Negresti 0-1
Bucovina - Rulmentul 0-1
Ceahlaul II - Rafinaria 0-1
Cimentul - Pro Mobila Crucea 0-0

Etapa a VII-a (29 septembrie)
Aerostar - Cimentul 1-0
FC Botosani - Foresta II 0-0
SM Vaslui - Poli Unirea Iasi 2-0
RATC CFR Moldova Iasi - CFR Pascani 3-1
Gloria Zemes - Telecom Iasi 0-2
Unirea Negresti - Bucovina 2-1
Rulmentul - Ceahlaul II 3-1
Rafinaria - Pro Mobila Crucea 1-0

Etapa a VIII-a (6 octombrie)
Foresta II - Aerostar 2-1
Poli Unirea Iasi - FC Botosani 3-0
CFR Pascani - SM Vaslui 0-0
Telecom Iasi - RATC CFR Moldova Iasi 1-1
Bucovina Radauti - Gloria Zemes 4-0
Ceahlaul II - Unirea Negresti 1-1
Pro Mobila Crucea - Rulmentul 3-0
Cimentul - Rafinaria 3-0

Etapa a IX-a (13 octombrie)
Cimentul - Foresta II 0-0
Aerostar - Poli Unirea Iasi 0-3
FC Botosani - CFR Pascani 1-0
SM Vaslui - Telecom Iasi 4-0
RATC CFR Moldova Iasi - Bucovina 0-0
Gloria Zemes - Ceahlaul II 0-1
Unirea Negresti - Pro Mobila Crucea 0-1
Rulmentul - Rafinaria 1-1

Etapa a X-a (20 octombrie)
Poli Unirea Iasi - Foresta II 5-1
CFR Pascani - Aerostar 2-0
Telecom Iasi - FC Botosani 3-0
Bucovina - SM Vaslui 0-0
Ceahlaul II - RATC CFR Moldova Iasi 2-0
Pro Mobila Crucea - Gloria Zemes 4-3
Rafinaria - Unirea Negresti 0-0
Rulmentul - Cimentul 3-2

Etapa a XI-a (27 octombrie)
Cimentul - Poli Unirea Iasi 0-2
Foresta II - CFR Pascani 0-0
Aerostar - Telecom Iasi 3-1
FC Botosani - Bucovina 1-0
SM Vaslui - Ceahlaul II 3-1
RATC CFR Moldova Iasi - Pro Mobila Crucea 3-0
Gloria Zemes - Rafinaria 2-1
Unirea Negresti - Rulmentul 1-0

Etapa a XII-a (3 noiembrie)
CFR Pascani - Poli Unirea Iasi 1-3
Telecom Iasi - Foresta II 1-0
Bucovina - Aerostar 0-2
Ceahlaul II - FC Botosani 1-2
Pro Mobila Crucea - SM Vaslui 0-1
Rafinaria - RATC CFR Moldova Iasi 2-2
Rulmentul - Gloria Zemes 1-2
Unirea Negresti - Cimentul 0-0

Etapa a XIII-a (10 noiembrie)
Cimentul - CFR Pascani 2-1
Poli Unirea Iasi - Telecom Iasi 4-2
Foresta II - Bucovina 2-1
Aerostar - Ceahlaul II 2-0
FC Botosani - Pro Mobila Crucea 5-0
SM Vaslui - Rafinaria 2-1
RATC CFR Moldova Iasi - Rulmentul 3-1
Gloria Zemes - Unirea Negresti 3-0

Etapa a XIV-a (17 noiembrie)
Telecom Iasi - CFR Pascani 2-0
Bucovina - Poli Unirea Iasi 1-1
Ceahlaul II - Foresta II 1-0
Pro Mobila Crucea - Aerostar 1-0
Rafinaria - FC Botosani 4-1
Rulmentul - SM Vaslui 2-2
Unirea Negresti - RATC CFR Moldova Iasi 5-1
Gloria Zemes - Cimentul 1-0

Etapa a XV-a (24 noiembrie)
Cimentul - Telecom Iasi 3-2
CFR Pascani - Bucovina 2-3
Poli Unirea Iasi - Ceahlaul II 3-0
Foresta II - Pro Mobila Crucea 2-1
Aerostar - Rafinaria 2-1
FC Botosani - Rulmentul 2-2
SM Vaslui - Unirea Negresti 3-0
RATC CFR Moldova Iasi - Gloria Zemes 4-1
Daca ti-a placut articolul, te asteptam si pe pagina de Facebook. Avem si Instagram.
Distribuie:  

Realitatea.net

Din aceeasi categorie

1383 viz    0 com
979 viz    0 com
779 viz    0 com
1288 viz    0 com
1297 viz    0 com
1473 viz    0 com
683 viz    0 com
Site-ul bzi.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.

Mica publicitate

© 2017 - BZI.ro - Toate drepturile rezervate
Page time :0.1507 (s) | 22 queries | Mysql time :0.039629 (s)