News Flash:

S-a decis programul turului Ligii I de fotbal 2008-2009

3 Iunie 2008
1156 Vizualizari | 0 Comentarii
In urma cu doar cateva minute, la sediul Ligii Profesioniste de Fotbal, a avut loc tragerea la sorti a programului turului Ligii I de fotbal pentru sezonul 2008-2009. BUNA ZIUA IASI vi-l pune la dispozitie:

Etapa 1
Rapid - Gloria Bistrita Universitatea Craiova - Politehnica Iasi FC Vaslui - Steaua FC Brasov - Unirea Urziceni Pandurii Tirgu-Jiu - Dinamo FC Arges - Poli Timisoara Gaz Metan Medias - Otelul Galati CS Otopeni - CFR Cluj Gloria Buzau - Farul Constanta

Etapa 2
Gloria Bistrita - Universitatea Craiova Politehnica Iasi - FC Vaslui Steaua - FC Brasov Unirea Urziceni - FC Arges Dinamo - Gaz Metan Medias Poli Timisoara - Pandurii Tirgu-Jiu Otelul Galati - CS Otopeni CFR Cluj - Gloria Buzau Farul Constanta - Rapid

Etapa 3
Rapid - CFR Cluj Universitatea Craiova - Farul Constanta FC Vaslui - Gloria Bistrita Pandurii Tirgu-Jiu - Unirea Urziceni FC Arges - FC Brasov Gaz Metan Medias - Poli Timisoara CS Otopeni - Dinamo Gloria Buzau - Otelul Galati Politehnica Iasi - Steaua

Etapa 4
FC Brasov - Pandurii Tirgu-Jiu Gloria Bistrita - Politehnica Iasi Steaua - FC Arges Unirea Urziceni - Gaz Metan Medias Dinamo - Gloria Buzau Poli Timisoara - CS Otopeni Otelul Galati - Rapid CFR Cluj - Universitatea Craiova Farul Constanta - FC Vaslui

Etapa 5
Rapid - Dinamo Universitatea Craiova - Otelul Galati FC Vaslui - CFR Cluj Pandurii Tirgu-Jiu - FC Arges Gaz Metan Medias - FC Brasov CS Otopeni - Unirea Urziceni Gloria Buzau - Poli Timisoara Gloria Bistrita - Steaua Politehnica Iasi - Farul Constanta

Etapa 6
FC Brasov - CS Otopeni FC Arges - Gaz Metan Medias Steaua - Pandurii Tirgu-Jiu Unirea Urziceni - Gloria Buzau Dinamo - Universitatea Craiova Poli Timisoara - Rapid Otelul Galati - FC Vaslui CFR Cluj - Politehnica Iasi Farul Constanta - Gloria Bistrita

Etapa 7
Rapid - Unirea Urziceni Universitatea Craiova - Poli Timisoara FC Vaslui - Dinamo Gaz Metan Medias - Pandurii Tirgu-Jiu CS Otopeni - FC Arges Gloria Buzau - FC Brasov Gloria Bistrita - CFR Cluj Politehnica Iasi - Otelul Galati Farul Constanta - Steaua

Etapa 8 FC Brasov - Rapid Pandurii Tirgu-Jiu - CS Otopeni FC Arges - Gloria Buzau Steaua - Gaz Metan Medias Unirea Urziceni - Universitatea Craiova Dinamo - Politehnica Iasi Poli Timisoara - FC Vaslui Otelul Galati - Gloria Bistrita CFR Cluj - Farul Constanta

Etapa 9 Rapid - FC Arges Universitatea Craiova - FC Brasov FC Vaslui - Unirea Urziceni CS Otopeni - Gaz Metan Medias Gloria Buzau - Pandurii Tirgu-Jiu Gloria Bistrita - Dinamo Politehnica Iasi - Poli Timisoara CFR Cluj - Steaua Farul Constanta - Otelul Galati

Etapa 10
FC Brasov - FC Vaslui Pandurii Tirgu-Jiu - Rapid FC Arges - Universitatea Craiova Gaz Metan Medias - Gloria Buzau Steaua - CS Otopeni Unirea Urziceni - Politehnica Iasi Dinamo - Farul Constanta Poli Timisoara - Gloria Bistrita Otelul Galati - CFR Cluj

Etapa 11 Rapid - Gaz Metan Medias Universitatea Craiova - Pandurii Tirgu-Jiu FC Vaslui - FC Arges Gloria Buzau - CS Otopeni Gloria Bistrita - Unirea Urziceni Politehnica Iasi - FC Brasov Otelul Galati - Steaua CFR Cluj - Dinamo Farul Constanta - Poli Timisoara

Etapa 12 FC Brasov - Gloria Bistrita Pandurii Tirgu-Jiu - FC Vaslui FC Arges - Politehnica Iasi Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova CS Otopeni - Rapid Steaua - Gloria Buzau Unirea Urziceni - Farul Constanta Dinamo - Otelul Galati Poli Timisoara - CFR Cluj

Etapa 13 Rapid - Gloria Buzau Universitatea Craiova - CS Otopeni FC Vaslui - Gaz Metan Medias Gloria Bistrita - FC Arges Politehnica Iasi - Pandurii Tirgu-Jiu Dinamo - Steaua Otelul Galati - Poli Timisoara CFR Cluj - Unirea Urziceni Farul Constanta - FC Brasov

Etapa 14
Rapid - Steaua FC Brasov - CFR Cluj Pandurii Tirgu-Jiu - Gloria Bistrita FC Arges - Farul Constanta Gaz Metan Medias - Politehnica Iasi CS Otopeni - FC Vaslui Gloria Buzau - Universitatea Craiova Unirea Urziceni - Otelul Galati Poli Timisoara - Dinamo

Etapa 15
Universitatea Craiova - Rapid FC Vaslui - Gloria Buzau Gloria Bistrita - Gaz Metan Medias Politehnica Iasi - CS Otopeni Steaua - Poli Timisoara Dinamo - Unirea Urziceni Otelul Galati - FC Brasov CFR Cluj - FC Arges Farul Constanta - Pandurii Tirgu-Jiu

Etapa 16
Rapid - FC Vaslui Universitatea Craiova - Steaua FC Brasov - Dinamo Pandurii Tirgu-Jiu - CFR Cluj FC Arges - Otelul Galati Gaz Metan Medias - Farul Constanta CS Otopeni - Gloria Bistrita Gloria Buzau - Politehnica Iasi Unirea Urziceni - Poli Timisoara

Etapa 17
FC Vaslui - Universitatea Craiova Gloria Bistrita - Gloria Buzau Politehnica Iasi - Rapid Steaua - Unirea Urziceni Dinamo - FC Arges Poli Timisoara - FC Brasov Otelul Galati - Pandurii Tirgu-Jiu CFR Cluj - Gaz Metan Medias Farul Constanta - CS Otopeni
Daca ti-a placut articolul, te asteptam si pe pagina de Facebook. Avem si Instagram.

etapa 1 etapa 2 etapa 3 etapa 4 etapa 5 etapa 6 etapa 7 etapa 8 etapa 9
Distribuie:  

Realitatea.net

Din aceeasi categorie

Site-ul bzi.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.

Mica publicitate

© 2017 - BZI.ro - Toate drepturile rezervate
Page time :0.1742 (s) | 22 queries | Mysql time :0.062696 (s)