News Flash:

Statistica Liga I

23 Martie 2010
1033 Vizualizari | 0 Comentarii
Clasament Liga I etapa 23
Etapa 23

Sambata, 20 martie

Ceahlaul Piatra Neamt - FC Brasov 2-1 (2-1)
Au marcat: Mulissa ('16), Cebotaru ('24) / Savic ('23)
CFR Cluj - Pandurii Targu Jiu 1-0 (1-0)
A marcat: Alcantara ('26)

Duminica, 21 martie

Universitatea Craiova - Poli Iasi 2-1 (0-0)
Au marcat: Iliev ('62), Prepelita ('89) / Straton ('85)
Otelul Galati - Dinamo Bucuresti 2-3 (0-2)
Au marcat: Paraschiv ('50), Antal (' 61 - pen.) / Moti ('5), Alexe ('20), Andrei Cristea ('53 - pen.)
Inter Curtea de Arges - Gloria Bistrita 2-1 (1-0)
Au marcat: E. Kone ('33), Bacila ('59) / Moraes ('71)
Steaua Bucuresti - Gaz Metan Medias 2-0 (0-0)
Au marcat: Bogdan Stancu ('63), Kapetanos ('79)

Luni, 22 martie

Unirea Alba Iulia - Unirea Urziceni 1-2 (1-0)
Au marcat: Bucurica ('39) / Brandan ('47), Onofras ('53)
Astra Ploiesti - FC Timisoara 1-3 (1-2)
Au marcat: Liviu Ganea ('19) / Magera ('2), Goga ('10-pen, '88)
FC Vaslui - Rapid Bucuresti 1-0 (1-0)
A marcat: Papp ('06)

Etapa 24

Vineri, 26 martie

Gaz Metan Medias - Otelul Galati (ora 18.00, Digi Sport)
Pandurii Targu Jiu - Steaua Bucuresti (ora 20.30, Antena 1)

Sambata, 27 martie

Unirea Alba Iulia - Astra Ploiesti (ora 15.00, GSP TV)
Poli Iasi - Inter Curtea de Arges (ora 18.00, netelevizat)
Rapid - Universitatea Craiova (ora 21.30, Digi Sport)

Duminica, 28 martie

Gloria Bistrita - Ceahlaul Piatra Neamt (ora 16.00, GSP TV)
Unirea Urziceni - Dinamo Bucuresti (ora 20.00, Digi Sport)

Luni, 29 martie

FC Timisoara - SC Vaslui (ora 17.00, GSP TV)
FC Brasov - CFR Cluj (ora 20.00, GSP TV)

Etapa 25

Vineri, 2 aprilie

Otelul Galati - Pandurii Targu Jiu (ora 14.00, GSP TV)
Astra Ploiesti - Unirea Urziceni (ora 16.30, GSP TV)
Ceahlaul Piatra Neamt - Poli Iasi (ora 17.00, netelevizat)
Steaua - FC Brasov (ora 18.30, Digi Sport)
Dinamo Bucuresti - Gaz Metan Medias (ora 20.30, Antena 1)

Sambata, 3 aprilie

Inter Curtea de Arges - Rapid Bucuresti (ora 14.30, Digi Sport)
Universitatea Craiova - FC Timisoara (ora 16.30, Digi Sport)
SC Vaslui - Unirea Alba Iulia (ora 19.00, GSP TV)
CFR Cluj - Gloria Bistrita (ora 21.00, Digi Sport)
Distribuie:  
Incarc...

Realitatea.net

Din aceeasi categorie

Site-ul bzi.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.

Mica publicitate

© 2017 - BZI.ro - Toate drepturile rezervate
Page time :0.1648 (s) | 24 queries | Mysql time :0.029364 (s)

loading...