Steaua si Rapid pun presiune pe liderul CFR Cluj

Publicat: 08 apr. 2012
1

@ Steaua Bucuresti a egalat pe Dinamo si a ajuns la 5 puncte de liderul CFR Cluj, dupa victoria de aseara, 4-1 cu Sportul Studentesc @ Sambata a fost ziua bombelor in Liga I: Dinamo a pierdut acasa cu Petrolul, Vointa Sibiu a umilit pe FC Vaslui, iar Rapidul a demolat liderul CFR Cluj @ Jorge Costa a fost demis de la CFR, iar Ioan Andone este noul antrenor al clujenilor

Steaua a egalat ieri pe Dinamo în clasament si a revenit in cursa pentru titlu dupa ce a trecut la pas de Sportul Studentesc, scor 4-1. Steaua a început ca din pusca meciul, reusind sa marcheze de doua ori în primele zece minute. Tatu l-a servit perfect pe Balan în minutul 8, care a împins balonul în poarta goala din 6 metri.

Click aici pentru a vedea pe sport.bzi.ro tot ce s-a intamplat in etapa 25 in Liga I de fotbal.