News Flash:

Sustine-ti echipa favorita la Cupa Liceelor!

13 Februarie 2010
541 Vizualizari | 0 Comentarii
Ciprian Paraschiv
Astazi si maine, incepand cu ora 9.00 si pana dupa amiaza, la ora 17.00, la Sala Polivalenta se desfasoara o alta serie de competitii din etapa judeteana a Cupei Liceelor, editia 2009 - 2010. Meciurile de fotbal, handbal si baschet, fete si baieti au loc intre urmatoarele echipe: Colegiul National Iasi, Liceul Teoretic G. Ibraileanu Iasi, Liceul cu Program Sportiv Iasi, Liceul Teoretic Miron Costin Iasi, Colegiul Tehnic D. Leonida Iasi, Grup Scolar R. Cernatescu Iasi, Grup Scolar Tehnic de Transporturi CF Iasi, Grup Scolar St. Procopiu Iasi, Grup Scolar A. Saligny Iasi, Grup Scolar M. Kogalniceanu Miroslava, Liceul Stefan cel Mare Harlau, Colegiul National Mihail Sadoveanu Pascani. Intrarea spectatorilor este libera.

Programul competitional al zilei de astazi

Ora 9.00 - Handbal, baieti
Colegiul National "Mihail Sadoveanu" Pascani - Grup Scolar Tehnic de Transporturi CF Iasi

Ora 10.00 - Handbal, fete
Colegiul National "Mihail Sadoveanu" Pascani - Liceul cu Program Sportiv Iasi

Ora 11.00 - Baschet, baieti
Colegiul National Iasi - Grup Scolar Tehnic de Transporturi CF Iasi

Ora 12.00 - Baschet, baieti
Liceul Teoretic G. Ibraileanu Iasi - Liceul cu Program Sportiv Iasi

Ora 13.00 - Handbal, baieti
Liceul cu Program Sportiv Iasi - Colegiul National M. Sadoveanu Pascani

Ora 14.00 - Handbal, fete
Grup Scolar M. Kogalniceanu Miroslava - Colegiul National M. Sadoveanu Pascani

Ora 15.00 - Handbal fete
Colegiul National "Mihail Sadoveanu" Pascani - Grup Scolar Tehnic de Transporturi CF Iasi

Ora 16.00 - Handbal, baieti
Colegiul National "Mihail Sadoveanu" Pascani - Liceul Teoretic "Miron Costin" Iasi


Programul competitional pentru ziua de duminica

Ora 9.00 - Handbal, baieti
Grup Scolar Tehnic de Transporturi CF Iasi - Liceul cu Program Sportiv Iasi

Ora 10.00 - Handbal, fete
Liceul cu Program Sportiv Iasi - Grup Scolar "M. Kogalniceanu" Miroslava

Ora 11.00 - Baschet, fete
Liceul cu Program Sportiv Iasi - Liceul "Stefan cel Mare" Harlau

Ora 12.00 - Fotbal, baieti
Colegiul Tehnic Gh. Asachi Iasi - Colegiul Tehnic D. Leonida Iasi

Ora 13.00 - Baschet, fete
Colegiul National Iasi - Liceul Stefan cel Mare Harlau

Ora 14.00 - Baschet, fete
Colegiul National Iasi - Liceul cu Program Sportiv Iasi

Ora 15.00 - Fotbal, baieti
Grup Scolar R. Cernatescu Iasi - Grup Scolar A. Saligny Iasi

Ora 16.00, Fotbal baieti
Grup Scolar St. Procopiu Iasi - Grup Scolar Tehnic de Transporturi CF Iasi

sala polivalenta
Distribuie:  

Realitatea.net

Din aceeasi categorie

Site-ul bzi.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.

Mica publicitate

© 2017 - BZI.ro - Toate drepturile rezervate
Page time :0.2336 (s) | 24 queries | Mysql time :0.088121 (s)