Sport

Va fi spectacol, cu siguranta! Programul partidelor din preliminariile CM 2018

Publicat: 05 oct. 2016
1

Între 6 si 11 octombrie sunt programate nu mai putin de 54 de meciuri în preliminariile Campionatului Mondial din Rusia.
Capul de afis al zilei de 6 octombrie este duelul dintre Italia si Spania, care va putea fi urmarit pe Digi Sport 1. Pe 7 octombrie Franta va întâlni Bulgaria, în timp ce zilele de 8 si 11 octombrie aduc confruntarile din grupa României.

6 octombrie 2016:

Austria – Tara Galilor – ora 21:45, Digi Sport 3
Moldova – Serbia – ora 21:45
Irlanda – Georgia – ora 21:45
Macedonia – Israel – ora 21:45
Italia – Spania – ora 21:45, Digi Sport 1
Liechtenstein – Albania – ora 21:45
Islanda – Finlanda – ora 21:45, Digi Sport 4
Turcia – Ucraina – ora 21:45, Digi Sport 2
Kosovo – Croatia – ora 21:45

7 octombrie 2016:

Franta – Bulgaria – ora 21:45, Digi Sport 1
Luxemburg – Suedia – ora 21:45
Olanda – Belarus – ora 21:45, Digi Sport 2
Ungaria – Elvetia – ora 21:45, Digi Sport 3
Letonia – Feroe – ora 21:45
Portugalia – Andorra – ora 21:45
Estonia – Gibraltar – ora 21:45
Belgia – Bosnia-Hertegovina – ora 21:45, Digi Sport 4
Grecia – Cipru- ora 21:45

8 octombrie 2016:

Anglia – Malta – ora 19:00, Digi Sport 2
Armenia – România – ora 19:00, (Digi Sport 1, ora 00:30)
Muntenegru – Kazahstan – ora 19:00, Digi Sport 1
Azerbaijan – Norvegia – ora 19:00
Germania – Cehia – ora 21:45, Digi Sport 3
Irlanda de Nord – San Marino – ora 21:45
Polonia – Danemarca – ora 21:45, Digi Sport 2
Scotia – Lituania – ora 21:45
Slovenia – Slovacia – ora 21:45

9 octombrie 2016:

Finlanda – Croatia – ora 19:00, Digi Sport 1
Ucraina – Kosovo – ora 19:00
Israel – Liechtenstein – ora 19:00
tara Galilor – Georgia – ora 19:00, Digi Sport 2
Moldova – Irlanda – ora 21:45
Serbia – Austria – ora 21:45, Digi Sport 4
Albania – Spania – ora 21:45, Digi Sport 1
Macedonia – Italia – ora 21:45, Digi Sport 2
Islanda – Turcia – ora 21:45, Digi Sport 3

10 octombrie 2016:

Belarus – Luxemburg – ora 21:45
Olanda – Franta – ora 21:45, Digi Sport 1
Suedia – Bulgaria – ora 21:45, Digi Sport 2
Insulele Feroe – Portugalia – ora 21:45, Digi Sport 3
Andora – Elvetia – ora 21:45
Letonia – Ungaria – ora 21:45
Bosnia-Hertegovina – Cipru – ora 21:45
Estonia – Grecia – ora 21:45
Gibraltar – Belgia – ora 21:45

11 octombrie 2016:

Kazahstan – România – ora 19:00,
Cehia – Azerbaijan – ora 21:45
Germania – Irlanda de Nord – ora 21:45
Norvegia – San Marino – ora 21:45
Danemarca – Muntenegru – ora 21:45, Digi Sport 2
Polonia – Armenia – ora 21:45, Digi Sport 3
Lituania – Malta – ora 21:45
Slovacia – Scotia – ora 21:45
Slovenia – Anglia – ora 21:45, Digi Sport 4





Adauga un comentariu