25 Noiembrie 2009
1110 Vizualizari | 0 Comentarii
Video Arsenal a facut spectacol cu echipa lui Boloni
Afisat 10.58

Arsenal a mai bifat o victorie si isi asigura si matematic biletele pentru primavara Ligii! Pustii lui Wenger au rezolvat inca din prima repriza soarta meciului cu Standardul lui Boloni. Arsenal - Standard 2-0 si Boloni este ca si eliminat din Liga! Boloni nu s-a putut razbuna dupa esecul nedrept din tur, atunci cand a condus cu 2-0 si a trebuit sa se recunoasca invins cu 3-2 dupa o revenire fantastica a lui Arsenal. Nasri a deschis scorul in minutul 35, iar Denilson a inchis meciul si soarta grupei in al doilea minut de prelungire al primei reprize!

Page time :0.2963 (s) | 22 queries | Mysql time :0.175546 (s)