6 Noiembrie 2009
995 Vizualizari | 0 Comentarii
Video Fenerbahce Steaua 3 1
Afisat 17.15 Steaua si-a pierdut aproape orice speranta pentru calificarea in primavara europeana, dupa ce a pierdut in deplasarea de la Istanbul, 1-3 cu Fenerbahce. Pentru Fenerbahce au marcat Andre dos Santos, minutul 15, Bilica, minutul 51, si Alex, minutul 67, in timp ce pentru Steaua a inscris Kapetanos, minutul 38. Steaua a reusit in meciul din deplasare cu Fenerbahce primul gol in grupele Ligii Europa dupa trei partide in care nu reusise sa marcheze. Jucatorii stelisti au evoluat in partida cu Fenerbahce cu o dunga rosie pe tricouri pentru a ascunde numele sponsorului, legile din Turcia interzicand publicitatea pentru casele de pariuri online. Steaua nu a reusit inca nicio victorie in grupa H a Ligii Europa, inregistrand a doua infrangere consecutiva, ambele in compania formatiei din Turcia Fenerbahce Istanbul.

Page time :0.3630 (s) | 24 queries | Mysql time :0.243034 (s)