VIDEO HORROR: Calaul lui Diaconu i-a SPART FATA adversarului!

16 August 2010
853 Vizualizari | 0 Comentarii
Jean Pascal are capul tare! In a 11-a repriza a meciului cu neinvinsul Chad Dawson, Calaul lui Diaconu i-a dat un cap in gura accidental, iar abitrii au oprit meciul. Cu doar un minut inainte de finalul reprizei a 11-a din meciul pentru centura WBC la categoria semi grea dintre Jean Pascal si Chad Dawson, cei doi s-au dat cap in cap accidental. Arbitrii au decis ca meciul sa fie oprit, americanul fiind incapabil sa mai continue din cauza unei taieturi deasupra ochiului drept. Arbitrii i-au acordat victoria lui Jean Pascal prin decizie unanima - s-au luat in considerare primele 11 reprize. Iata punctajele: 108-101, 106-103 si 106-103. Si Lucian Bute este in carti pentru un meci contra lui Jean Pascal. Acesta a spus ca e receptiv la orice propunere si s-ar lupta inclusiv cu Bernard Hopkins sau Joe Calzaghe. Chad Dawson ar vrea si el o revansa, el considerand ca ar fi putut incheia meciul in repriza a 11-a inainte de acel incident

Page time :0.1416 (s) | 22 queries | Mysql time :0.029742 (s)