VIDEO - Ucraina 3-2 Romania! Nationala facuta sah mat in 2 minute!

29 Mai 2010
733 Vizualizari | 0 Comentarii
ukraine
Romania a pierdut primul amical din deplasare cu Ucraina, fiind invinsa cu 3-2, dupa ce a reusit sa revina de la 1-0! Nationala lui Lucescu a fost daramata in 2 minute in Ucraina! Tamas si Daniel Niculae au reusit sa intoarca scorul dupa golul marcat de Aliyev! Seara neagra pentru Bogdan Lobont care a gresit grav la doua din golurile incasate de romani! Autogolul lui Tamas din minutul 79 a adus victoria ucrainienilor! Golurile au fost marcate de Gabriel Tamas '56, Daniel Niculae '65, respectiv Aliev '16, Konoplianka '77 si Tamas '80 (autogol), pentru Ucraina.

Page time :0.1505 (s) | 22 queries | Mysql time :0.018930 (s)