Prima pagină » Actualitate » Caz şocant într-un spital din Capitală! O pacientă, incendiată pe masa de operaţii
Caz şocant într-un spital din Capitală! O pacientă, incendiată pe masa de operaţii

Caz şocant într-un spital din Capitală! O pacientă, incendiată pe masa de operaţii

07 nov. 2019, 07:10,
în Actualitate

Momente teribile în Capitală! La spitalul ”Sfanta Maria” din Bucureşti o pacientă a trăit clipe cumplite. Femeia a suferit arsuri grave într-o sală de operaţii. Incidentul a avut loc în timpul intervenţiei chirurgicale. Deşi intervenţia trebuia să fie una banală, pacienta a suferit răni grave.
Pacientul venise pentru cauterizarea unei răni avute la nivelul fetei. În timpul intervenţiei, la pornirea unui aparat de oxigen, acesta a luat foc.

În urma incendiului, pacienta a suferit mai multe arsuri la nivelul fetei. În aceste momente, femeia este internată într-o rezervă a aceluiaşi spital.

Până la această oră, niciun oficial din cadrul Ministerului Sănătăţii sau Administraţia Spitalelor nu a oferit niciun punct de vedere.

Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate

Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate

Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Articol recomandat
FOTO Nicușor Dan analizează noi variante de premier. Guvern tehnocrat sau două cabinete succesive, scenariile discutate cu liderii politici
Nicușor Dan analizează noi variante de premier, iar negocierile politice vizează ieșirea României din blocajul guvernamental. Președintele României, Nicușor Dan, analizează noi variante de premier în cadrul consultărilor cu liderii politici. Ciprian Ciucu vorbește despre scenariul unui guvern tehnocrat și despre posibilitatea a două cabinete succesive. Nicușor Dan analizează noi variante de premier România traversează […]
Nicușor Dan analizează noi variante de premier. Guvern tehnocrat sau două cabinete succesive, scenariile discutate cu liderii politici

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

`
`
BZI - Editia Digitală - pdf
06 august 2026
06 august 2026