Poza 6 / 8

Devastator! Un medic de la Terapie Intensivă din Timişoara s-a sinucis injecându-și o substanță folosită la ATI

Detalii cutremurătoare apar în cazul medicului de la Anestezie şi Terapie Intensivă din cadrul Spitalului Judeţean Suceava. Rezidentul în vârstă de doar 28 de ani şi-ar fi pus capăt zilelor din cauza problemelor ce le avea în dragoste. Corpul fără suflare al tânărului a fost găsit de mama acestuia