Breaking News
La final de rubrică, babele vă spun câteva vorbe de prin miliție de data asta. Cică, de când s-a mutat „rupiera” și secția 4 și 5 pe calea „pișălăului”, a fost o perioadă bine, dar acum au intervenit discuțiile între gabori. Se încurcă unii de alții pe acolo, iar discuțiile au apărut de la locurile de parcare. Cei de la secțiuni vor să pară șmecheri pe baricade, iar cei de la rutieră se cred băștinași. Deja s-au ciondănit vreo doi, dar nu e de mirare să apară iar episoade de alea în care se amendează între ei. Au fost cazuri și la secțiunea 5, și la „rupieră”. Mai știți?
Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Da.da…Zanfirescu…ii punea să îi amedzeze pe cei de la secția 5. De nar mai manca pensia de 6000 de euro..
Beșini are Chele de porc..el baga zâzanie…așa e când ai șef prost…toate merg prost😂😂
Punctat la obiect, felicitări…
Se manca șoric pârlit 😂
Secția 5,cu cele mai multe dosare nerezolvate, sunteți prea ocupați cu primitul spagii de la traficanții de țigări, mai bine lăsați cearta de la locurile de parcare și făceți-vă treaba domnilor. Câte fapte prescrise aveți din cauza lasării dosarelor în nelucrare?