Breaking News
În urmă cu puțin timp s-a produs un accident rutier la Iași. Din primele informații deținute de reporterii BZI, incidentul auto a avut loc în cartierul Nicolina.
Un autoturism marca BMW a intrat în coliziune cu un tramvai CTP Iași.
Nu se cunoaște cauza producerii accidentului.
Nu s-au raportat victime până în prezent.
La fața locului se deplasează mai multe echipaje de intervenție.
Revenim cu detalii!
Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Hopa !!! Culpa comuna. BMW-ul are aceeasi prioritate ca si tramvaiul, chiar mai mare.. Si apropo..sa ia cineva iapa din strada
Unde s-o ducem ?
Hai recunoașteți ca e bună de înhămat iapa !
Or venit ghioalbele de la Blebea la oraș, ferea că ăștia nu știu ce e aia tramvai. O fi plouat acolo că-i mai spre munte, da’ glodul din buletin tot nu l-a spălat. Amu’ tre’be să vândă tot fânul de vara asta ca să ia alt cazan.
Bună țărancă !, de aia a luat-o în tampon vatmanul
Las ca scoate iapa la păscut pe publi 24 și face bani de alt cazan BMW
felicitari vatmanului, sa rada cate-un bemeveu zilnic
HOpaaaaa ! !! PRO STII de la NT lovesc din nou !:)))) Astia din BT, BC, SV, NT iau permisele cu 2 clase, analfabeti si pe bani :))))))
Tramvaie nu sunt în toată moldova.
Vatmanul nu stie ca BMW-ul are prioritate si ca linia de tramvai este destinata BMW-urilor in primul rand, si apoi tramvaielor? Rusine vatmanului….ahahahahaha…..Sanctionat vatmanul cu o amenda si suspendarea dreptului de a conduce……
pai si pe iapa cu ce o mai cara prin oras daca caruta e accidentata?
grasa