Breaking News
În urmă cu puțin timp s-a produs un nou accident rutier la Iași. Incidentul auto a avut loc în cartierul Tudor Vladimirescu, între două mașini.
Nu se cunoaște cauza exactă a producerii accidentului rutier.
Nu s-au raportat victime.
Revenim cu detalii!
Sursă foto: Radar Iași!
Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Culpa comuna !!! unul nu s-a asigurat si celalalt circula pe linia de tramvai. Scoate-ti banii si reparati-va masinile.
Wuai nebunule! Cine ti a zis ca nu ai voie pe.linia de tramvai?
Hai sa iti explic IESEANULE!
1. NU AI VOIE PE LINIA DE TRAMVAI DACA ACEASTA ESTE BANDA UNICA DESTINATA MIJLOACELOR DE TRANSPORT
2. CAND SUNT 3 BENZI IAR A TREIA ESTE LINIE DE TRAMVAI OBLIGATIA CONDUCATORULUI AUTO ESTE DE A ELIBERA CALEA DE RULARE.
PUNCT!
Pe Tudor Vladimirescu, ca si pe Dancu daca intri regulamentar pe linia de tramvai pe unde ai linie discontinua, poti sa mergi fara nicio problema!
Mai fă tu viraje la stanga la dreapta fara sa te asiguri si asteapta te la culpa comuna!
Nu e culpa comuna. Pe acel tronson de drum cu linie tramvai se poate circula, nu e interzis. Vezi reglementari Consiliu L.