Acest individ a ascuns niște fantezii nebune și cu un copil de 2 ani în curte, și-a alergat fosta iubită, iar mai apoi a biciuit-o până a umplut-o de sânge. Bărbatul nu s-a liniștit nici când au intervenit polițiștii și a lovit autospeciala, distrugând lampa de stop
Mădălin V. a întrecut orice limită, după ce a creat un adevărat „spectacol” în fața a peste 20 de oameni. Și-a alergat fosta iubită, a înjurat-o și apoi a prins-o și a biciuit-o până a umplut-o de sânge. Mama tinerei a intervenit, dar individul nu s-a liniștit și a continuat scena.
Și-a alergat fosta iubită, iar mai apoi a biciuit-o până a umplut-o de sânge
Vecinii, speriați de cele văzute, au sunat la 112 ca să ceară ajutor. La scurt timp au ajuns polițiștii. Dar, plin de nervi, Mădălin a dat cu biciul și peste autospeciala MAI, distrugând lampa de stop.
„Inculpatul a provocat scandal și le-a lovit pe persoanele vătămate cu un bici (iușcă) în zona membrelor inferioare, în timp ce se aflau în curtea locuinței acestuia, dar și în afara curții, le-a jignit, le-a adresat injurii și cuvinte vulgare, prin strigăte, pe drumul public din faţa casei și a continuat cu aceste acțiuni chiar și după ce au intervenit la fața locului lucrătorii de poliție, acestea petrecându-se în prezența a peste 20 de adulți și copii, provocând indignarea acestora și tulburând grav ordinea și liniștea publică, iar când a mai încercat să o lovească încă o dată pe numita, a lovit cu biciul în autospeciala de poliție, distrugând lampa stop spate, toate aceste fapte fiind săvârșite de către inculpat în stare de recidivă postexecutorie și fiind concurente”, au transmis anchetatorii.
Fosta lui iubită: „Nu și-a recunoscut copilul, dar își dorea să mai petreacă timp cu el”
Cele două femei s-au dus împreună cu oamenii legii la secție și au formulat o plângere împotriva individului. Aceasta a povestit că din relație a rezultat un copil care acum are doi ani, însă el nu l-a recunoscut la momentul nașterii. Ulterior, l-a căutat și femeia îl aducea periodic să mai petreacă timp cu el. Astfel, a ajuns să fie victima lui. Mădălin a fost trimis în judecată sub aspectul săvârșirii infracțiunii de lovire sau alte violențe, dar ulterior s-a încetat procesul penal, deoarece fosta lui iubită și-a retras plângerea.
„Din cercetările efectuate în cauză a rezultat că inculpatul și persoana vătămată au avut o relație de concubinaj, relație în urma căreia a rezultat minorul, nerecunoscut de către inculpat, relația de concubinaj finalizându-se cu aproximativ 2 luni înainte de nașterea copilului. La data de 20.05.2022, la solicitarea inculpatului, persoana vătămată s-a deplasat în împreună cu minorul, pe care l-a dus la locuința inculpatului, pentru ca acesta să-l poată vedea, lăsând minorul la locuința inculpatului.
În ziua de 22.05.2022, în jurul orei 11:15, la solicitarea inculpatului de a veni să ia copilul de la el, persoana vătămată s-a deplasat, împreună cu mama ei, la locuința inculpatului, unde inculpatul locuia împreună cu concubina sa de la acel moment, cu bunica sa, cu unchiul său și cu soția acestuia din urmă.
Persoanele vătămate au intrat în curte, au luat copilul și se pregăteau să plece, dar în momentul în care au ieșit din curte, inculpatul a început să facă scandal, pe fondul unor discuții mai vechi, să le adreseze celor două, prin strigăte, cuvinte jignitoare, injurii și cuvinte vulgare, iar pentru că vecinii au început să iasă din locuințele lor, inculpatul și persoanele vătămate au intrat înapoi în curtea locuinței inculpatului, unde acesta din urmă a continuat scandalul și a lovit persoanele vătămate cu un bici peste picioare”, au mai spus oamenii legii în legătură cu individul care și-a alergat fosta iubită, iar mai apoi a biciuit-o până a umplut-o de sânge.
fifty shades of red, blue, yellow and gray