Breaking News
În continuarea rubricii de azi, babele vă mai spun câte ceva despre domn procoror Porodmiceanu. Domn procoror este pasionat de masaje și tot felul de terapii, iar pentru asta se duce la Sovata. Cică, în perioada asta, o dată la o săptămână sau două, merge acolo pentru câteva zile. Cică are și o maseoză preferată, la care dă ciubuc grăsuț. N-au fost babele acolo să vadă, dar așa se aude prin Târg… E stresat domn procoror sau de unde nevoia asta de eleberare?
Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Cred si eu ca e stresat. Toti tablagii si neica nimeni de-al de hutanu sau mai stiu eu care…Romascanu nu ah treaba prin targ sau pe la tara si ce-au zis:
“wai, uite un bmw, hai sa-l oprim si sa-l ardem”!!!! Bai gaborasi, dati-va seama la “tras pe nas” 😂🤣
Te-au ars rău gaborii, Rocky, la toate articolele scrii de ei :)))))