Breaking News
Tot despre pulitică vorbim și în continuare. Cică Jelu Șpanciuc, premarul de la Siprițel, și-a luat grade de enterlop. De câteva zile, merge pe la asistații sociali și îi amenință că, dacă nu îl votează, vor rămâne fără bani. Mai mult decât atât, îi și jignește și îi face în toate felurile, de parcă oamenii ar fi datori la el. De, nu știu babele de ce, dar Jelu face niște combinații de astea, la limita legii. Poate ar trebui ca vreun băiet de ăsta care poate face niște controale să arunce un ochi peste activitatea dumnealui…
Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Gelu e prost. El s a nascut prost si va muri si mai prost. De aici si concluzia: numai prostii voteaza cu Gelu care suje mielul cu o nara
La cum se comporta acest individ nu mai are de mult frica și respect pentru lege. Face ce ii tuna lui tărtacuta, fura și se folosește de bunurile instituției de parca ar fi moștenite de la taică-său.
A rupt tot dusterul primariei la braconat noaptea, pragurile is ramase in cioatele din padurea de la humosu.
Siretelul desi este una din cele mai instarite comune din judetul Iasi, arei cei mai multi asistati social.
Ce trebuie sa stie opinia publica este faptul ca viceprimarul Doina Spaiuc si sotul falsifica si atesta mincinos in pontaje ca se fac ore de munca. Cei mai multi nici nu is in tara si is pontati la treaba, sau is plecati cum is cei de la Humosu pe la Timisoara. RUSINE CA NU AVEM POLITIE, CARE SA MAI OPREASCA BATAIA DE JOC A BANULUI PUBLIC.
a dat la toata tiganimea ajutoare si bani si nea zis ca daca nu votam cu el le taie . votam de frica
anticapatu lu spaiuc ne face de ras de ani de zile. oamenii se trezesc la realitate si nu mai voteaza cu el
SIRETEL TREZESTE-TE SI SCAPA DE ACEST COMUNIST ANALFABET. PE 9 IUNIE NU VOTAM PSD.
In cabina de vot esti doar tu si alegi cu cine vrei sa votezi, e simplu. Si daca te intreaba cineva si e din partidul ala, spui la fel de simplu ca ai votat cu ei. Si tot asa cu toate partidele si candidatii. Altfel nu te certi cu nimeni si numai tu stii cu cine ai votat.
VOTATI AUR .
eu i-am facut legatura doinei la o firma de fite si a procurat CHILOTII TANGA care au fost furati. are multe perechi de chiloti Tanga de cand lucrează la primarie. Nu mai umbla cu chiloti rupti