Prima pagină » BZI LIVE » LIVE VIDEO – Asistența socială dincolo de controverse. Luminița Munteanu, directorul Direcției de Asistență Socială Iași, despre beneficiile acestui domeniu – FOTO

LIVE VIDEO – Asistența socială dincolo de controverse. Luminița Munteanu, directorul Direcției de Asistență Socială Iași, despre beneficiile acestui domeniu – FOTO

29 mai 2022, 20:11,
în BZI LIVE

Luni, 30 mai 2022, de la ora 13:00, în studioul BZI LIVE va fi prezentă Luminița Munteanu, director al Direcției de Asistență Socială Iași.
Invitata Roxanei Caraiman va discuta despre beneficiile acestui domeniu în contextul în care naște numeroase controverse.
Totul despre cele mai recente acţiuni derulate pe linie socială și modul în care persoanele aflate în dificultate sunt sprijinite de către instituția municipalității aflați în cadrul emisiunii.

Urmăritorii noștri pot adresa întrebări la rubrica comentarii, accesând www.bzi.ro sau, în direct, pe http://www.facebook.com/cotidianul.bzi. Emisiunile BZI LIVE au un real succes, fiecare producție media strângând zeci de mii de vizualizări.

Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate

Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate

Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Articol recomandat
Învățătoarea lovită de fulger a vorbit din salonul de spital. Primele mărturii după ce a supraviețuit tragediei: „Ei sunt îngerii mei”
Învățătoarea lovită de fulger, Dumitra Topolianu, a făcut primele declarații după ce și-a revenit în spital. Cadrul didactic le mulțumește elevilor și medicilor care i-au salvat viața și spune că își dorește să revină la catedră. Dumitra Topolianu, învățătoarea care a fost lovită de fulger în timpul unei drumeții alături de elevii săi, a făcut […]
Învățătoarea lovită de fulger a vorbit din salonul de spital. Primele mărturii după ce a supraviețuit tragediei: „Ei sunt îngerii mei”

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

`
`
BZI - Editia Digitală - pdf
31 iulie 2026
31 iulie 2026